Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

20 sie 2009, 09:01

dzień dobry :-)
Gie staram się urozmaicać P. to jedzenie tak, aby nie było aż takie straszne.
Jeszcze zapomniałam wam napisać że nie używamy żadnych przypraw (sól, vegeta itp.) tylko i wyłącznie zioła :-/
daje radę jakoś, jestem z niego cholernie dumna :-)

Nic biorę się do roboty i jadę - miłego dnia lachony :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

20 sie 2009, 09:13

Jeszcze zapomniałam wam napisać że nie używamy żadnych przypraw (sól, vegeta itp.) tylko i wyłącznie zioła
wiem co to znaczy... :ico_olaboga:


wpadłam na chwilke...bo zaraz jedziemy nad jeziorko...pogoda super..i oby tak zostalo do konca dnia... :ico_sorki: chce sie "pobyczyc" na plazy :-D

[ Dodano: 2009-08-20, 09:14 ]
miłego dnia lachony
wzajemnie :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

20 sie 2009, 09:17

MARGARITA - wierzę, że starasz się urozmaicać dietę, ale jak dla mnie gotowane warzywa... bllleeee.... mieso moze bym jeszcze jakos zniosla...

dla mnie nie przyprawione mocno jedzenie smakuj okropnie...

a podobno dopiero kiedy przestanie się uzywac soli, po kilku m-cach czlowiek odczuwa prawdziwy smak potraw... :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 sie 2009, 09:35

Witam

ale u nas upal, bylam jakos tak o 7.30 z psem na dworze i bylo juz tak cieplo, dzis ma byc 35 stopni, jejku nie ma czym dychac, w domu tez goraco, rolety pozaslaniane to chociaz troche chlodniej.

Gie, Iwonka, margarita, shoo, dziekuje za zyczonka dla Erisia :ico_sorki:

shoo,
foty super, widac, ze wypad sie udal i bylo fajnie, a Jasperek jaki zadowlony z prezentow :-) mysle tez nad tym, zeby kupic ten taki pomocnik w chodzeniu co ma Jasperek tylko nie wiem zy Erik sie nim zaiteresuje :ico_noniewiem:

Co do diet to nie dla mnie, ja nie mam silnej woli, a mieso nieprzyprawione nie ma mowy, nie przejdzie, ja uwielbiam przyprawione rzeczy, ostre a do tego zarcie z McDonalda :-D

Erik jest nieznosny ostatnio, ida nam zabki i marudzi , placze, czepia sie na mnie, nie moge nic w domu zrobic, uciazliwe to troche, ale jeszcze tylko dwa na gorze musza wyjsc i bedzie spokoj bo na razie nic wiecej nie widze.
Dzis wstal o 8.30 ja wstalam rano po 7, zeby posprzatac lazienke chociaz, bo on mi nie daje

Ide karmic malego i sama zjesc sniadanko

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

20 sie 2009, 09:49

witaj PATI :)

a Ty nie masz Kochana zadnych fotek z Polski??

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

20 sie 2009, 09:54

hej, dzieki za mile slowa :ico_sorki:

hmm.. ja tez nie jem makaronow, ziemniakow, ani bialego pieczywa, glownie ze wzgledu na A. - on uwaza,ze to go tuczy i nie chce tego jesc, a sama dla siebie nie bede gotowac ;-)
prawie codziennie jem rybe i warzywa... ale slodkiego nie potrafie sobie odmowic ;-) codziennie czekolada, albo lody musza byc!

margarita83, nie dziwie sie, ze jestes dumna z P., ja zawsze podziwialam ludzi o silnej woli i takich, dla ktorych nic nie jest niemozliwe :ico_brawa_01:
przekaz mu moje wyrazy uznania

co do upalow, to u nas wczoraj bylo 38 stopni :ico_noniewiem:
ja juz sie do tego przyzwyczailam, ale tesciowa sie gotuje :-D

dzisiaj idziemy na miasto w poszukiwaniu sandalkow (dla niej i dla mnie) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

20 sie 2009, 10:05

witaj SHOO
ja tez nie jem makaronow, ziemniakow, ani bialego pieczywa, glownie ze wzgledu na A. - on uwaza,ze to go tuczy i nie chce tego jesc, a sama dla siebie nie bede gotowac
prawie codziennie jem rybe i warzywa...
i wlasnie dlatego utrzymujesz taka figurkę... :ico_brawa_01:

to nie jest odzywianie dla mnie, niestety....


kiedys i ja mialam silna wole, apmietam, ze wszyscy mowili, ze jestem potwornie uparta, bo jak sobie cos postanowilam, to nie bylo bata...
moglam nie jesc, nie palic, co mi tylko przyszlo do glowy...

a teraz... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:



zycze udanych zakupow :)

[ Dodano: 2009-08-20, 10:43 ]
SHOO - widzę, że masz śliczny nowy suwaczek - pozwoliłam i sobie na małe zmiany :)

[ Dodano: 2009-08-20, 12:52 ]
hhmmm... Pan był w cukierni - zamówił tort śmietanowy...
Jest z bitą śmietaną, będzie miał też w środku wiśnie...
Przez telefon cięzko mi się było z nim dogadac..., a sama nie moglam isc do cukierni.
Panie niestety nie mają żadnych szczególnych ozdób na torty urodzinowe dla małych dzieci :ico_noniewiem: mają zrobić napis "Pierwsze urodzinki Zuzi" i przyozdobic go tradycyjnie, jakis kwiatuszek, czy motylek... nie wiem...

no coz... najwazniejsze, ze bedzie smaczny, bo w tej cukierni robia naprawde dobre rzeczy :)

[ Dodano: 2009-08-20, 14:39 ]
gdzie, Wy baby dzisiaj poznikałyście, cooo??

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

20 sie 2009, 14:41

przekaz mu moje wyrazy uznania
dziękuję, oczywiście że mu powiem :-)

Ja jakoś sie przyzwyczaiłam do tego jego jedzenia.
Czasami dogotuje sobie ziemniaczki, albo coś posolę :-P
Dziś nie mam pomysłu na obiad :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Lecę do domku :-)

A u nas jest 5 ząbek - lewa górna jedynka, poprawiłam "suwaczek" ząbkowy a wam nie napisałam, trudno żebyście same zobaczyły :-P

[ Dodano: 2009-08-20, 14:42 ]
suwaczki super, też zmienię przy odrobinie wolnej chwili :-)
dzis na 17 idziemy z P. na trening, może i ja sobie popływam :DD :DD :DD

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

20 sie 2009, 14:47

gratuluje kolejnego ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 sie 2009, 15:39

Helooo
gdzie, Wy baby dzisiaj poznikałyście, cooo??
nie mialam dzis za bardzo czasu

Wzielam sie za sprzatanie, pomylam podlogi, poscieralam kurze, odkurzalam, pralam, cieklo ze mnie, przy takim upale, nie ma czym dychac, wykapalam sie w chlodniej wodzie i od razu lepiej.


Eris spi juz ponad dwie godzinki, maluszek moj kochany jest coraz fajniejszy i kochanszy, przychodzi do mnie, kladzie sowja glowke mi na kolana i jak sie do niego schylam to sie smieje, daje busi, cudaczek moj kochany :-)

shoo, Gie, suwaczki superowe, :ico_brawa_01: ja chyba tez bede musiala zmienic, bo mi moje juz sie nie podobaja
Panie niestety nie mają żadnych szczególnych ozdób na torty urodzinowe dla małych dzieci :ico_noniewiem: mają zrobić napis "Pierwsze urodzinki Zuzi" i przyozdobic go tradycyjnie, jakis kwiatuszek, czy motylek... nie wiem...
noi bedzie super torcik, bedzie dobrze zobaczysz, wazne, ze bedzie pyszny, a dekoracja nie jest najwazniejsza.

Ja sama bede robila tort, zamowie taka cukrowa dekoracje z Erika zdjeciem i to bedzie wszystko.
a Ty nie masz Kochana zadnych fotek z Polski??
hmm, szczerze Ci powiem, ze zbytnio nie robilismy, mam kilka tam jakis ze splywu kajakowego noi robilam glownie Erikowi, nie wiem czemu nie robilismy zdjec, zastanawiam sie caly czas nad tym

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości