Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

19 sie 2009, 22:22

pogadalam z mama na sjype i tak mi sie teskni,
no napewno to jest bardzo trudne być tak daleko od domu
A my mamy kolejna zmiane domu 1 września się przeprowadzamy do większego ładniejszego i tańszego
super bardzo fajnie ze większe i tansze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wiec bedziemy tylko my i siostra Piotra zmężem i dziecmi pewnie a Kacperek dostanie wlasnie albo konika na biegunach albo zebre skoczka
nie liczy sie ilość ale jakośc ja tez zapraszam tylko 2 no a potem rodzinnka dziadkowie i pradziadkowie a co do prezentu to ta zebra wydaje się bardzo fajna , ale i tak najlepsze sa teraz sprzęty codziennego uzytku i ich zadna zabawka nie pobije pilot już zepsuty u nas telefon teraz ma wzięcie tylko Halo i halo by robił a na dworze zbiera owoce albo patyczki , kamyki :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 sie 2009, 22:54

slonko u Igi na topie teraz sitko i magnazy na lodowke :ico_oczko:
Adia witaj ja tez teraz bede miala badanie krwi tutaj bo mialam w polsce i wynik byl fatalny ale nie wiedzia czy karmienei nie ma na tow plywu-postanowilam sie tu leczyc bo takie leczenie od czasu do czasu w Polsce nie ma sesu a mi sie pogarsza widze dzis czuje jakby mi twarz miala eksplodowac taka napuchnieta woda czy cos :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 sie 2009, 09:38

Witam

ale u nas upal, bylam jakos tak o 7.30 z psem na dworze i bylo juz tak cieplo, dzis ma byc 35 stopni, jejku nie ma czym dychac, w domu tez goraco, rolety pozaslaniane to chociaz troche chlodniej. :ico_nienie:

Erik jest nieznosny ostatnio, ida nam zabki i marudzi , placze, czepia sie na mnie, nie moge nic w domu zrobic, uciazliwe to troche, ale jeszcze tylko dwa na gorze musza wyjsc i bedzie spokoj bo na razie nic wiecej nie widze.
Dzis wstal o 8.30 ja wstalam rano po 7, zeby posprzatac lazienke chociaz, bo on mi nie daje

Ide karmic malego i sama zjesc sniadanko
torcikow za skonczone 11 miesiecy Erisia
niesamowite jak ten czas leci najlepszego dla naszego kochanego juz nie takiego małego malucha :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_prezent: :684:
dziekuje slonko :ico_sorki:

Rowniez dziekuje mmarcie, adia26, za zyczonka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 sie 2009, 11:10

Witam u mnie pada i pada prania mam tyle że juz sama niewiem w co mam kacpra ubrac no nic mi nie schnie a jak dam na suszenie to i tak jest wilgotne i jakos tak dziwnie pachnie :ico_noniewiem:
Pati zazdroszcze ci upału przynajmniej na plaże byśmy sie przeszli a tak tylko kisimy dupki w domu :ico_oczko:
ale i tak najlepsze sa teraz sprzęty codziennego uzytku i ich zadna zabawka nie pobije pilot już zepsuty u nas telefon teraz ma wzięcie tylko Halo i halo by robił a na dworze zbiera owoce albo patyczki , kamyki
no dokładnie :ico_haha_01: u nas jeszcze płyty dvd dochodza listki kwiatkow no wszystko to czego my dodtykamy :-D ciagle chodze z odkurzaczem i odkurzam bo on wszystko buzią z podlogi mi zmiata :ico_noniewiem:
widze dzis czuje jakby mi twarz miala eksplodowac taka napuchnieta woda czy cos
n dokladnie tez mam tak czasem spuchnieta jak swinka jestem i do tego gruba ehhh mam juz tabletki ale jakos przez miesiac ich nie bralam bo do GP nie chcialo mi sie ićś :ico_puknij: więc teraz od razu na krew i hormny no zobaczymy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 sie 2009, 11:51

witam :-)
Pati85, Iga tez mi sie tak nogi czepia ciagle :ico_noniewiem: zebym ja na rece wziela :ico_olaboga: wtedy mi na wszystko pokazuje paluchem i gada ,,to,,a ja musze jej mowic co to jest :ico_olaboga: wiec gotowanie sprzatanie czy mycie naczyn odpada :ico_noniewiem:

adia26, krew mam w poniedzialek ale wizyte u lekarza za 3 tyg-moze znajde cos prywatnie

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 sie 2009, 13:02

Witam sie i ja :-D

Wczoraj jakos nie miałam czasu pisac, ale wszystko oki.

Dziekuje za zycznia dla taty, naszczescie nic juz mu nie jest i czuje sie dobrze.

No i sto lat dla wczorajszego solenizanta :ico_tort: :ico_tort: no i dla Oskarka za pierwssze kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

adia przsykro mi ze tak niefortunnie wam sie poukładało, ale ludziska to swinie, a ja to jestem tak ufna ze szok, oddała bym wszystko co mam jakby ktos mnie namowił :ico_olaboga:

No a wczoraj zastawialismy naszegol sasiada bo sie zenił. Nie wiem czy wy znacie taki zwyczaj, ale u nas robi sie takie bramki nie puszcza sie dopuki nie dostanie sie wodki, wtedy zastawiajacy przebieraja sie smiesznie.
No i my przebralismy sie :-D ja udawałam prostytutke miałam taka czerwona perułke i w ogle, jaja jak berety powiedzieli mi ze wygladam jak ta Jola z 13 posterunku :-D
W sumie zarobilismy 3 flaszki i wczoraj troszke drinkowałam :-)

Z Filipkiem oki, dzis u kumpelki byłam i jej maluszke ma 7 i poł miesiaca i nie chce jeszcze sam siedziec, teraz widze jak dzieciaczki sie roznie rozwijaja, Filip sam siedział jak miał 6 miesiecy.

Jeszcze zanim wychodziłam to mialam bliskie spotkanie z dzrzwiami, bo sie potknełam w prgu o wozek i wywaliłam, troszke sie poodzierałam ale oki :-D

Buzka, miłego dnia u nas dzis straszny upał :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-08-20, 13:14 ]
Tutaj wszyscy szwagier, maz, zona szwagra, Filip i JA :-D
Obrazek

Obrazek

A to ja :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 sie 2009, 15:51

wiola85, ja leje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
wygladalas SUPER !!!! no i Filipek mial swietny pojazd :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
fajnie ze sie podtrzymuje takie tradycje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

20 sie 2009, 15:57

heloooo

Wzielam sie za sprzatanie, pomylam podlogi, poscieralam kurze, odkurzalam, pralam, cieklo ze mnie, przy takim upale, nie ma czym dychac, wykapalam sie w chlodniej wodzie i od razu lepiej.


Eris spi juz ponad dwie godzinki, maluszek moj kochany jest coraz fajniejszy i kochanszy, przychodzi do mnie, kladzie sowja glowke mi na kolana i jak sie do niego schylam to sie smieje, daje busi, cudaczek moj kochany :-)
Iga tez mi sie tak nogi czepia ciagle :ico_noniewiem: zebym ja na rece wziela :ico_olaboga: wtedy mi na wszystko pokazuje paluchem i gada ,,to,,a ja musze jej mowic co to jest :ico_olaboga:
hehe, fajnie, moj sie nie pyta co to, w ogole jest leniwy do nauki, chyba po mamusi :-D :ico_szoking:

wiola85, hej, super foty, wygladasz super :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: wszyscy swietnie sie prezentujecie.
U nas nie ma czegos takiego, tylko robi sie brame dla mlodych, zeby wodeczke dostac :-D

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

20 sie 2009, 19:14

hejka :-)

Pati zdróweczka dla Erisia ,och jak ten czas leci,już prawie rok! pamiętacie a dopiero co kwiczałyśmy że już dość że gorąco brzuchy duże,a tu już nasze skarby takie duże! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Adia pocieszę cię że my też sami na urodzinki,wiem żadne to pocieszenie,a co do ludzi to powiem ci że chyba tak już jest za granicą że polak polakowi wilkiem,i to chyba jest prawda,my też mamy pecha jeśli chodzi o znajomych niby tak dużo tych polaków tu jest a wszyscy tacy fałszywi,teraz mamy takich znajomych małżeństwo z synkiem w wieku Natalki i ona jest w ciąży trochę z nimi można pogadać i na kawke się umawiać,ale jak narazie ja wole się nie "angażować" bo i tak po czasie okaże się że coś tam,jak to częstoi bywa,więc lepiej żyć sobie chyba samemu niż się denerwować :ico_olaboga: :ico_placzek:
mój "anioł" już zasnął,był taki zmęczony że wykąpałam go wcześniej ,wypił flaszeczke i odrazu zasnął,uffff więcej czasu troszke dla mnie :ico_oczko: chyba znowu idą mu zęby bo dziś taki maruda

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

20 sie 2009, 20:31

Witam i ja my dziśiaj mamy dzień odwiedzin najpier zawitała do nas prababcia i ciocia a potem my pojechaliśmy do drugiej prababci di katowic .Bardzo fajne sa takie spotkania Antek jest zachwycony prababciami a prababcie Antkiem .Zrobilismy duzo fotek pamiątkowych .Dzisiaj chciałyśmy z siostrą wystawić ubranka po Antku i Emilce na allegro a tu net chodził jak by mu sie nie chiało :ico_zly: i znowu mamy plan na jutro .
teraz mamy takich znajomych małżeństwo z synkiem w wieku Natalki i ona jest w ciąży trochę z nimi można pogadać i na kawke się umawiać,ale jak narazie ja wole się nie "angażować" bo i tak po czasie okaże się że coś tam,jak to częstoi bywa,więc lepiej żyć sobie chyba samemu niż się denerwować
no takie rozczarowanie musi byc bolesne , ale też czasem chce się wyjśc spotkac z kimś pogadac po Polsku a jak kontakty z tubylcami są otwarci na spotkania czy raczej też patrzą na Was
wilkiem
:ico_noniewiem:
Nie wiem czy wy znacie taki zwyczaj, ale u nas robi sie takie bramki nie puszcza sie dopuki nie dostanie sie wodki, wtedy zastawiajacy przebieraja sie smiesznie.
ja znam ostatnio znajomi mieli aż 7 bramek i to same dzieci po flaszke stały niby dla rodziców normalnie obłed ale fajny zwyczaj :-D :-D Pięknie wygladałaś
hehe, fajnie, moj sie nie pyta co to, w ogole jest leniwy do nauki, chyba po mamusi
nic sie nie martw przyjdzie czas to ci pokarze na co go stać :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości