Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 cze 2009, 22:06

A dziewczynki, łykacie jakieś witaminki?? Ja dalej łykam PRENATAL COMPLEX ale jakoś mi teraz nie podchodzi. Wcześniej brałam jak chodziłam ciąży i nic mi po nim nie było a ostatnio kupiłam i coś nowego chyba dali bo mnie strasznie piecze przełyk i jakieś inne wielgaśne te tablety teraz wrrr...

[ Dodano: 2009-06-08, 22:07 ]
mmarta81 Wiesz, plątac mi się nie plątały, bo mam krótkie, ale wyapdały maskowo- garściami zbierałam z wanny :ico_zly:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 cze 2009, 22:17

Małgorzatka pisze:Wiesz, plątac mi się nie plątały, bo mam krótkie, ale wyapdały maskowo- garściami zbierałam z wanny
to moze to platanie nie od karmienia wcale :ico_szoking:

Małgorzatka pisze:A dziewczynki, łykacie jakieś witaminki
ja boire wlasnie przeciw wypadaniu wlosow Vitapil

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 cze 2009, 22:32

mmarta81 pisze:ja boire wlasnie przeciw wypadaniu wlosow Vitapil


Nie wiem czy to coś da wogole, bo to musi wypaść bo podczas ciaży nie wypadały to teraz wsio ruszyło co miało wypaść.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 cze 2009, 10:13

Małgorzatka pisze:Nie wiem czy to coś da wogole, bo to musi wypaść bo podczas ciaży nie wypadały to teraz wsio ruszyło co miało wypaść.
no wlasnie wiem...ale zyje nadzieja :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

13 cze 2009, 23:03

Ja ogólnie czuje się dobrze :) mimo, że mam apetyt to waga idzie w dół :) i bardzo się z tego powodu cieszę :) gdy byłam wybierać suknie ślubną to bardzo dobrze w tej jedynej (z gorsetem) się czułam :) plaski brzuch(to jest plus tej sukienki,bo w rzeczywistosci nie jest taki plaski), wystające obojczyki (które nie wyglądają aż tak źle ;) ) i żadnych fałdków nie ma :)

[ Dodano: 2009-06-13, 23:04 ]
włosy wypadały mi podczas ciąży, teraz wszystko ok ;)
jeszcze wizyta u dentysty mnie czeka :) ciekawa jestem co tam z moimi ząbkami :):

Awatar użytkownika
Katrin26
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:41

23 lip 2009, 23:50

Normalnie sie zdołowałam jak czytam jak chudniecie . Ja karmiąc czuje się ok ale nie mogę schudnąć , dziś usłyszałam nawet, że " trochę dużo się mnie zrobiło", normalnie dół kompletny. Czy jest tu ktos kto ma ponad 10 kg na plusie tak jak ja? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

07 sie 2009, 18:10

Ja po porodach też traciłam włosy ale zawsze traci się to co w ciąży tak ładnie dorasta,większość kobiet ma w ciąży gęste i ładne włosy choć czasem się przetłuszczają.
Gdy karmiłam z miesiąca na miesiąc chudłam i też byłam słaba,zawsze chudłam poniżej wagi normalnej a po odstawieniu trochę przytyłam ale nie dużo.Badań nigdy nie robiłam zazwyczaj dziecko wyciąga z mlekiem siły i kilogramy no ale są też przypadki ,że ciężko zrzucić zbędne kilogramy,mam takie koleżanki,one albo za dużo w ciąży przytyły albo też przytyły nabierając dużo tłuszczu,jadły słodkie lub fastfoody.Ja trochę też jadłam słodkiego ale po urodzeniu ze szpitala wyszłam w starych spodniach choć ciasno zapiętych to miałam trochę łatwiej żeby później zrzucić.ale psychicznie to czułam się świetnie karmiąc piersią :-D

Awatar użytkownika
riki_miki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 27 cze 2008, 15:31

20 sie 2009, 16:27

mi też wypadaly włosy podczas karmienia, to chyba zupełnie normalne. teraz są te wszystkie suplementy, które kobiety biorą po odstawieniu dziecka od piersi. podobno onozis świetnie działa, słyszałam bardzo dobre opinie na jego temat. albo można poczekać i może samo przejdzie.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

04 wrz 2009, 18:29

ja karmię piersią i włosy też strasznie mi wypadają.Ale od miesiąca używam szamponu Dermamed i widzę że pomaga.Trochę trzeba było czekać na efekty ale pomógł.A co do wagi ja 3 dni po porodzie ważyłam tyle co przed i brzuch płaski.Ale to podobno zależy od tendencji

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 wrz 2009, 22:20

A co do wagi ja 3 dni po porodzie ważyłam tyle co przed i brzuch płaski.Ale to podobno zależy od tendencji
:ico_sorki: tylko pozazdroscic

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość