Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

22 sie 2009, 10:45

Witam
Wczoraj całuśki dzień spędziłam w pracy i też dlatego się nie odzywałam
Właśnie miałam się Ciebie sylwia.uk, pytać bo pamiętam ,że miałaś mieć usg po 20.08 , no zobaczysz co tam u maleństwa słychać , ale nie nastawiaj się ,że od razu poznasz płeć ,dużo zależy jak się dzidziuś ułoży :-D

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

22 sie 2009, 10:52

Witaj Blask :) Wiem,wiem.Nawet jak by powiedzieli to i tak 50/50 pewnie na 100% bede wiedziała w 20tc jak dobrze sie ułoży (jak pokaże swoje skarby) :-D
Jak byłam z córeczka w ciazy a też jest z marca to dopiero płeć dowiedziałam sie 23 grudnia :) pamiętam jak dziś bo moja siostra z wrażenia,że dziewczynka zamiast pieczarek na świeta kupiła śliczna sukienke :ico_brawa_01:
Była taka radość,bo jako jedyna wtedy dziewczynka sie urodziła w naszej rodzinie :)

Ja nadal mam mdłości(powróciły),ale delikatne,nie uciążliwe i od czasu do czasu zgage.
Ale funkcjonuje normalnie :) zaraz wychodzimy na zakupy to sobie pooglądam ciuszki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

22 sie 2009, 20:10

hej, cisza i spokój,
my dzisiaj też po zakupach, w końcu kupiliśmy szafkę do pokoju :-D no i zakupy dla przedszkolaka, jak ten czas leci.
swoją drogą dziś mam ostatni dzień 1 trymestru :ico_brawa_01:
a to fajna stronka
http://www.pregnology.com/faralong.php? ... &year=2010
zmykam coś pooglądać

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 sie 2009, 20:28

hej!
Sylwia a mi się w ciąży śniła córa i jest córa...więc ja w te przepowiednie do końca nie wierzę...Ale jak marzysz o córeczce, to życzę Ci jej bardzo!
zubelek no niezłe jaja z tym leżaczkiem!!! szkoda, że nie wiesz, gdzie go zostawiliście, bo mogłabyś zadzwonić i poprosić o przechowanie...
a my dziś w ikea byliśmy! w końcu na 3samochody, żeby wszystko przywieźć...
kupiliśmy kanapę, stół i krzesła, stolik do kawy i taki mały stolik do sypialni no i jakieś duperele jeszcze..
ale hitem dzisiejszego dnia jest....tatatatata...........poczułam ruchy!!! i jestem przekonana w 100% że to TO! ale fajnie...Wołam do J, że kopie a ten nic...jak zajarzył, to popatrzył na mnie jak na głupią i mówi "e...no co ty, to za wcześnie" :-D Bo z Hanią poczułam dokładnie w 20tyg. a tu tak szybko! :ico_szoking: ale się cieszę!!!
mój J skręca meble z ojcem i znow tona zamieszaina i nerwów...matko, ja chcę już mieć spokój!!!
ale myślę, że do końca tego tygodnia się już ogarniemy, pomyję okna, posprzątam...i będzie ślicznie...

miłego wieczoru!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 sie 2009, 21:35

zborra, no co ty juz czujesz ruchy?
naprawde?

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 sie 2009, 21:41

no na prawdę....sama jestem w szoku...nawej się kilka dni temu zastanawiałam czy ja psychicznie to ok jestem :-D Ale na bank...nie było to jakieś przelewanie czy coś...jak to czasem porównują...przysięgam, że poszułam kilka takich dość solidnych uderzeń w jednym miejscu...jestem pewna na 1000% że nie pomyliłam tego z niczym innym

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

22 sie 2009, 21:44

Witam wieczorkiem
Nie wiem jak WY ale ja coś dzisiaj nie umiałam się zalogować na forum :-|
Zamykają moją placówkę i przenoszą nas na inne .....a ja się dziś dowiedziałam
,że nie wiem gdzie idę ...........bez komentarza !!!
Mój kierownik też.......jestem taka nabuzowana ,że szok!!!
Mam dość!!Chyba we wtorek pójdę do pierwszego lepszego lekarza i poproszę o L4
i niech się sami męczą do końca miesiąca - bo do wtedy działa moja placówka .
A odpowiedź na moje pytanie a , gdzie ja idę???Brzmi: No przecież pójdziesz na L4. :ico_puknij: :ico_puknij:
No tak ale muszą mi umowę przepisać ....i soory ciąża i macierzyński nie trwają wiecznie!!!
Ajj się rozpisałam, przepraszam , ale nie mam się komu wygadać :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-08-22, 21:46 ]
zborra, ty bynajmniej wiesz jak ruchy mają wyglądać ......ja nie :ico_haha_02:
bo to moje pierwsze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

22 sie 2009, 21:57

zborra Gratuluje ruchów :) Bardzo szybko poczułaś.Ja w pierwszej ciazy poczułam w 18tc a w drugiej w 14tc i nikt nie chciał mi wierzyć.
Co do płci to mam już chłopca i dziewczynke teraz mi obojętnie :)
zborra a Ty znasz już płeć?

Blask idz na zwolnienie przynajmiej bez stresowo przejdziesz ciąże.Wszystko sie ułozy.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 sie 2009, 21:58

Blask a gdzie pracujesz jeśli można spytać? jaka branża???
trochę głupio, że nic nie wiesz...bardzo dziwne szefostwo...
kochana, co do ruchów, to z 1dzieciatekiem pewnie poczekasz jeszcze z tym do ok.20tyg...ale jak poczujesz, to będziesz wiedziała, że to one...tego się nie da pomylić z niczym innym!

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

22 sie 2009, 22:45

pewnie zborra, ,że można mówi Ci coś firma Komfort ??
Właśnie tam pracowałam.........ah banda złodziei
Wcześniej miałam plany pracować puki się da ....ale teraz
Mam tylko nadzieję,że mój gin da mi zwolnienie :ico_sorki: inaczej będę błagała :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość