Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 sie 2009, 08:23

No i niestety popaduje, więc zrezygnowalismy z Zoo. Pójdziemy sobie do wesołego miasteczka :ico_haha_02: szkoda tylko tego zoo, bo nie wiadomo kiedy dziadek znów wyrazi chęc nas zawieźć.
U nas po staremu, chłopaki dają mi popalić szczególnie Tymek. Podobno jest bunt dwulatków. czy wy odczuwacie coś takiego??
niestety tak :ico_noniewiem: już było lepiej przez jaiś czas i znów bunt
kilolek napisał/a:
sałatka hawajska

a co w niej jest???
kapusta pekińska, ananas, ser zółty, kukurydza, szynka i jogurt naturalny.

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

23 sie 2009, 09:43

aniawlkp86 napisał/a:
kilolek napisał/a:
sałatka hawajska

a co w niej jest???
kapusta pekińska, ananas, ser zółty, kukurydza, szynka i jogurt naturalny.
napewno pyszna jest zapiszę i też zrobie
evik nie tylko ty przechodzisz bunt 2 latków,u nas zaczeło sie to dużo dużo dużo wcześniej
a my mamy brak pomysłów na spedzenie niedzieli chyba pojedziemy do mojej babci która mieszka 30km od nas

[ Dodano: 2009-08-23, 09:44 ]
acha :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: dla wszystkich ja już pipijam ciepłą to i Was zapraszam

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 sie 2009, 13:27

I w końcu u nas się przejaśniło :ico_zly: teraz jestem zła, ze nie pojechaliśmy do tego zoo.Z drugiej strony byłam rano tak padnięta, że jak Kubuś przyszdł do nas o 6,15 to tylko mleczko muz robiłam, a potm nic już nie pamiętam do 7,30. Artur mówi, ze Kuba skakał po mnie, jeździł jak na koniku, tarmosił za wlosy, a ja nic, spałam dalej :ico_szoking:

Evik, ty mnie nie strasz tym jak to ciężko, ty mi coś na zmyślaj jak to lajtowo będzie, bo ja zaczynam w panikę wpadać. Im bliżej końca tym większa panika. Momentami to sie zastanawiam, co mi do łba strzeliło :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 sie 2009, 15:52

witam

dzisiaj na obiad zrobiłam naleśniki z kurczakiem i pieczarkami i do tego pyszny sosik grzybowy :-D pychotka :-D
Hania sobie śpi,a jak wstanie to idziemy na spacerek,a przynjamniej było takie założenie,bo teraz coś A mówi,że chce rowerem pojeździć i do moich rodziców pojechać :ico_sorki: a mi się nie chce bo to w jedną stronę z 7 km i spowrotem byłoby z 5 km :ico_noniewiem: no i nie wiem jak to teraz będzie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
kilolek dzięki za skład sałatki,na pewno zrobię :-) :-)
Artur mówi, ze Kuba skakał po mnie, jeździł jak na koniku, tarmosił za wlosy, a ja nic, spałam dalej
to się nieźle wymęczyłaś ze nie czułaś jak Kuba szalał :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko:
miłej niedzieli

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 sie 2009, 16:39

Nieprzytomna jestem dziewczyny cały dzień, ledwo kumam co kto do mnie mówi. To chyba przez tą dziwną pogodę.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

23 sie 2009, 21:15

Momentami to sie zastanawiam, co mi do łba strzeliło :ico_olaboga:
Nie no ktoś tu musi na gołą pupę dostać i to wcale nie Kubuś :ico_nienie: :ico_nienie: Dzieci to wielka radość a ty teraz będziesz podwójnie szczęśliwa :ico_oczko: Z początku będzie ci ciężko nie ukrywam Ale później sobie odbijesz :-D ja zawsze mówiłam że oby do roczku :ico_oczko: Zobacz ja mam 3 :-D i nie narzekam :ico_oczko: Jeżeli ja daje radę to ty też dasz :ico_oczko:
A my dzisiaj pojechaliśmy sobie na zakupy i nad jeziorko bo upal straszny dzieciaki się wyszalały w wodzie a Miko maniak próbował jakiemuś panu buty zabrać podszedł do jego koca ubrał buty i próbował iść (on w domu ubiera moje szpilki i w nich chodzi a ja to nosze takie bardzo wysokie :ico_haha_01: :ico_haha_01: )A nad jeziorkiem widzieli rybki w wodzie i bardzo im się podobały to w prezenciku kupiliśmy im rybkę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 sie 2009, 21:39

Nie no ktoś tu musi na gołą pupę dostać i to wcale nie Kubuś :ico_nienie: :ico_nienie: Dzieci to wielka radość a ty teraz będziesz podwójnie szczęśliwa :ico_oczko: Z początku będzie ci ciężko nie ukrywam Ale później sobie odbijesz :-D ja zawsze mówiłam że oby do roczku :ico_oczko: Zobacz ja mam 3 :-D i nie narzekam :ico_oczko: Jeżeli ja daje radę to ty też dasz :ico_oczko:
może i muszę :ico_noniewiem: moze na myślenie by mi to pomogło. Ostatnio czuję się fatalnie, przez te zmiany pogody i to mi na samopoczucie dobrze nie wpływa. Każdy mi tylko mówi jak to ciężko będzie i w ogóle :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

23 sie 2009, 22:52

kilolek, kochana końcówka ciąży jest pełna wątpliwości tak działa nasza psychika i hormony :ico_oczko: będzie super i tej wersji się trzymaj a zawsze jakby co to masz tutaj takie wspaniałe baby które cie wesprą chociaż dobrym słowem :ico_oczko:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

24 sie 2009, 07:52

Każdy mi tylko mówi jak to ciężko będzie i w ogóle
nie bedzie tak żle ,jak bedzie Ci ciężko to pomyśl że ika ma 3 dzieci i o evik że ma 2 dzieci i dziewczyny żyją i mają sie dobrze,i dają radę wychować dzieci.Pomysl sobie że bedziesz miała 2 wspaniałych dzieciaków,za która dasz wszystko.

a ja stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: bo dzis pierwsza jestem

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 sie 2009, 09:36

witam
stawiam :ico_kawa: :ico_kawa:
to ja poproszę :-)
kilolek wiadomo,że na początku nie będzie łatwo bo to juz drugie dzieciątko i Kubuś też będzie chciał więcej uwagi,ale dasz radę :ico_sorki: :ico_sorki: są kobiety,które mają dużo więcej dzieci,a nasze babcie to miały nawet 8 i dawały radę :-D :-D będzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości