Awatar użytkownika
Czaroha
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2009, 15:36

29 sty 2009, 16:20

My poznaliśmy się przez neta jak przystało na dwóch maniaków komputerowych. Ja miałam opis "Prawdziwy mężczyzna jest jak kawa ..." i mój kochany napisał do mnie że "bardzo lubi pić kawę" i było to 15 lutego 2008 r. trwa do dziś, jesteśmy zaręczeni i w tym roku w sierpniu bierzemy ślub ;) :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

31 sty 2009, 01:34

My poznaliśmy się przez moją siostrę cioteczną i jej męża. Mój G. pracuje z mężem mojej kuzynki. Poznali nas przed zabawą sylwestrową 5 lat temu. I tak już zostało... 3 i pół roku jesteśmy małżeństwem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
BadGirll
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 11 sty 2009, 23:12

12 lut 2009, 10:35

Hah ten internet może zdziałać cuda;) My poznaliśmy się przez portal internetowy oczywiście nie było wszystko tak od razu:) najpierw musiał mi czymś zaimponować xD;)
A że prowadził audycje w radiu to było już coś ;) I tak się zaczęło długie rozmowy na gg skype pozdrowienia na antenie dedykacje dla mnie;) i tak aż do naszego spotkania pózniej byliśmy już nie rozłączni:))))


Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

12 lut 2009, 14:56

Ja mojego T. poznałam w podstawówce :)
wtedy o nim mówiłam
że nigdy go nie dotkne, nawet krzywym patykiem, przez szmate, z 5metrów
on już wtedy się wemnie kochał---tak twierdzi do dziś
potem ja do L.O on Technikum , drogi się rozeszły
spotkaliśmy się przed matura, te same studia rozpoczelismy i tak po 7 latach bycia racem,
jest moim męzem od 2 prawie lat ;)
ale jak spomnie sobie-->że nigdy go nie dotkne, nawet krzywym patykiem, przez szmate, z 5metrów to się śmiać mi teraz chce

Nigdy nie mów Nigdy :)

betty0704
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 17 mar 2009, 13:59

26 mar 2009, 11:31

Beata_Tychy my mielismy podobną historię do waszej :-) I tu nigdy nie mów nigdy - tez sie sprawdziło.
Poznalismy sie będąc w szkole podstawowej, przeprowadzil sie do mojej miejscowości. Uważałam go za zadufanego w sobie chłopaka.Innym dziewczynom sie podobał, ale nie mi. Nawet czasami swatałam go z moimi koleżankami, ale ne wychodzilo. Ogólnie go nie lubiłam!!
Poźniej on technikum w innym mieście, ja ogolniak tez w innym miescie. Brat zaprosil go na swoje urodziny i jakos tak, calkiem przypadkiem doszło do pocałunku i od tego momentu jestesmy juz ponad 8 lat ze sobą, w tym dwa miesiące po ślubie :-D

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

05 kwie 2009, 11:11

betty0704, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no prosze :)

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

06 kwie 2009, 10:29

U mnie calkiem podobnie jak u BadGirll, Poznalismy sie przez internet, portal fotla.pl. Marcin napisal do mnie wiadomosc, ja mu odpisalam, potem spotkanie po 3 miesiacach no i juz pozniej zostalismy razem. Kiedys nie wierzylam w takie milosci ale teraz wiem ze internet potrafi zdzialac cuda :-D

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

13 cze 2009, 23:56

My poznaliśmy się zagranicą.
Po szkole(koniec sierpnia) wyjechałam do pracy do Danii. Mieszkaliśmy tam w piętrowych mieszkaniach w 4-5 osób. Było tam całe 'polskie' osiedle. W moim mieszkaniu b.często były imprezy. Na jednej zobaczyłam Jego. Imprezowiczką nie jestem, więc poszłam się położyć. Za chwilę przyszła koleżanka i pyta czy jeden chłopak mi się podoba. Odpowiedziałam,że tak (te oczy..),a Ona na to,że ja Jemu też i powiedziała,żebym zeszła. Po chwili to zrobiłam. Posiedziałam z boku, poźniej już byliśmy koło siebie, robiło się coraz później, ludzie powoli wychodzili, a My ciągle rozmawialiśmy (pamietam,że mówił dużo o historii-historykiem jest-a ja mimo,że historii nie cierpie, słuchałam Jego głosu :) ) i tak Nam zleciało do 5rano, a w międzyczasie był pierwszy pocałunek :) Później chodziłam do Niego korzystać z komputera, bo swojego jeszcze nie mialam(byłam tam dopiero niespełna 2m-ce). Bylismy tylko na 'czesc' i nawet nie wiem kiedy to wszystko sie zmienilo :): I tak jestesmy ze sobą do teraz oraz mamy Naszego kochanego Antosia :) :)

(a jeszcze tego samego roku w maju rozstalam sie z chłopakiem i powiedziałam sobie, że nie chce nikogo poznac w Danii, a tu psikus :): )

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

14 cze 2009, 21:34

My sie poznalismy na czateri :ico_haha_01: gadalismy codziennie, potem gg, no i pewnego dnia przestalismy ze soba rozmawiac, az po roku sie odezwalalam bo nie mialam co robic, spotkalismy sie i jestesmy razem do dzisiaj. To juz 4.5 roku :ico_brawa_01: mamy super synka, a w siperniu ślub :ico_oczko:

ale widze ze tu troche osob tez przez internet poznalo swoje drugie polowki :ico_brawa_01:

ona .

24 sie 2009, 11:10

My poznaliśmy się przez Sympatię. Wystarczyło kilka dnia by się odnaleźć, a oboje się zarejestrowaliśmy z czystej ciekawości, bez większych nadziei. :-D

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość