Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 sie 2009, 11:06

Pojechaliśmy w piątek, do przyrodniej siostry Gie


aaaahahhahaaa, usmialam się... chyba G. pomylilo Ci się z Gie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

24 sie 2009, 11:12

Iwona H napisał/a:
Pojechaliśmy w piątek, do przyrodniej siostry Gie

aaaahahhahaaa, usmialam się... chyba G. pomylilo Ci się z Gie :-D :-D :-D
uupsss....
nawet nie zauważyłam :-D
mialo być G. :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-08-24, 11:13 ]
Teraz przynajmniej wiem,że uważnie mnie czytasz :ico_oczko: :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 sie 2009, 11:13

IWONKO - Zuzia nie wybrala ksiazeczki na roczku, tylko obrazek swiety... Pewnie to mialas na mysli...

Paulince jeszcze brakuje do potrojenia wagi?? No co Ty? Musze powiedziec, ze wyglada baaardzo dobrze, w zyciu bym nie powiedziala, ze jej nie potroila...

Ja tez nie pozwalam robic Zuzi takich roznych niebezpiecznych rzeczy - ona mi tez sie usiluje wspiac na parapet - krzycze zawsze na pana, bo ten ja jeszcze podsadza (tyle, ze u nas parapet jest plytki, wiec nie dalaby rady tam wejsc, a juz na pewno nie raczkowac po nim) :ico_puknij:

Chociaz jestem pewna, ze Margarita byla przy Niej i ja asekurowala...

Ja, jak juz pisalam wczesniej - nie bede obcinac Zuzi na lyso, nie znam sie, uwazam jednak, ze to bez sensu... a kiteczek tez nie moge sie doczekac... szczegolnie tych pierwszych - sterczacych na czubku glowy :-D :-D

[ Dodano: 2009-08-24, 11:14 ]
Teraz przynajmniej wiem,że uważnie mnie czytasz
zawsze staram sie czytac dokladnie, a juz szczegolnie wtedy, kiedy cos dotyczy MNIE :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

24 sie 2009, 11:20

IWONKO - Zuzia nie wybrala ksiazeczki na roczku, tylko obrazek swiety... Pewnie to mialas na mysli...
tak tak, o to mi chodziło

Przed wyjazdem Paulince wyciągnęliśmy 2 szczebelki z łóżeczka, potrafi wejść ale nie zawsze trafi w wyjście (wychodzi tyłem) i wtedy jest krzyk jak nóżka wejdzie w przerwę między innymi szczebelkami.

[ Dodano: 2009-08-24, 11:40 ]
Paulince jeszcze brakuje do potrojenia wagi?? No co Ty? Musze powiedziec, ze wyglada baaardzo dobrze, w zyciu bym nie powiedziala, ze jej nie potroila...
też się zdziwiłam, myslałam,że 10 kg przekroczyła a tu nie (ma 9030g) w ciągu 2 ostatnich miesięcy przytyła 80g. Ale doktor powiedziała,że ważne,że potrojone kg się zgadzają (miała 3200)

Fotki z wypadu
na łące
Obrazek
Obrazek

tu sama szła
Obrazek

a tu już kolo domu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

tu z wąwozu (Paulinka ma tylko 1 bo wcześniej spała)
Obrazek

a tu z Kalwarii
Obrazek
Obrazek

a tu już w drodze powrotnej do domu (na postoju)
Obrazek

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

24 sie 2009, 12:23

Iwona H, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za foty, cudne.
Wydaje mi się ża Patryk jest bardzo za swoją siostrą, chyba naprawdę ją kocha???

Co do włażenia na parapet to było tak:
P. leżał na łóżku a ona stała koło jego głowy opierała się o parapet, zadarła nóżkę do góry i się wciągała na niego. Wlazła i stanęła na czterech i poszła sobie wzdłuż, P. ją asekurował cały czas.

Co do włosków to uważam, że nie ma tragedii, przecież jej odrosną. Każda z nas robi jak uważa. Obcięliśmy i już i wcale nie żałuje. Urosną jej szybciej niż myślimy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:

shoo trzymam kciuki za udane wczasy kochana :DD

[ Dodano: 2009-08-24, 12:26 ]
hej hej :-)

margarita83, rewelacyjna jest ta Twoja Maja!! ona juz wie, jak poprawnie otworzyc i trzymac telefon :ico_szoking: :ico_szoking:

co do wloskow, to Maja ladnie wyglada (ladnemu we wszystkim ladnie) :-)
No naprawdę jest gnojeczek bystry jak cholera ;-)
I tez jako łysolek bardzo mi sie podoba.
Dziękuje za miłe słowa :-)

[ Dodano: 2009-08-24, 12:28 ]
ale Majki i tak juz pewnie zadne dziecko nie dogoni...
hehe myślę że wszystkie dzieciaczki dogonią Majkę.
Dziękuję kochana :-)
Z jednej strony jestem dumna jak paw a z drugiej zazdroszczę wam jeszcze odrobiny tego spokoju. My musimy mieć oczy nawet w du.... :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-08-24, 12:30 ]
MARGARITA - chcialam zapytac wczoraj i zapomnialam: jak to Majka wdrapala sie na parapet? Przeciez to musiala sie chyba podciagnac, nie?? I chyba szeroki musicie miec ten parapet, skoro dala rade na nim chodzic "na czterech?..." :ico_noniewiem:
no właśnie ....
z drugiej strony, nie pozwalałabym jej na coś takiego, raz,że niebezpieczne bo sekunda i będzie na podłodze a dwa - jak się nauczy, to samą będzie strach ją w pokoju zostawić :ico_noniewiem:
oboje jej na takie rzeczy nie pozwalamy, to był moment, bo zanim P. poderwał się z tego łóżka to ona już szła wzdłuż tego parapetu.
Naprawdę jest niesamowicie szybka, a najlepsze jest to że wie kiedy broi bo jak idę w jej kierunku to ona ucieka :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-08-24, 13:41 ]
ale tu ciszą powiało ... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Jagna zapomniałam - to co teraz z ta nogą, czyżby czyszczenie żyły??? :ico_szoking: :ico_chory:
No to ci się kłopot zrobił. A możesz pójść na zwolnienie lekarskie??? Przydało by ci się teraz, no bo jak tu pracować :-/

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 sie 2009, 17:34

witam z domku :-)

IWONKO - swietne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: Najbardziej podoba mi sie to przy kwiatach (tych czerwonych, to pelargonie??), to, na ktorym Patryk trzyma Paulinke za raczke i to, na ktorym sama idzie - taka radosna i szczesliwa, superrr!!!


aaa... jeszcze to z wąwozu - smiesznie Twoj "Gie" tam wyglada, jkaby zobaczyl ducha, maaa taaakie wielkieee oczyyyy :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

24 sie 2009, 18:08

Jagna zapomniałam - to co teraz z ta nogą, czyżby czyszczenie żyły???
No to ci się kłopot zrobił. A możesz pójść na zwolnienie lekarskie??? Przydało by ci się teraz, no bo jak tu pracować
oby nie :ico_sorki: na zwolnie pojsc nie moge..nie ma mowy :ico_nienie:

właśnie wróciłam od ogolnego...mam skierowanie...ale wiadomo jak to jest....wszedzie kolejki...nie wiem kiedy sie do niego dostane :ico_noniewiem:
takze musze zyc w niepewnosci..i miec nadzieje ze juz nie bedzie tak bolało jak wczoraj... :ico_placzek:

mam przepisany Ketonal,wiec chyba troche usmierzy bol...

jutro znowu do pracy :ico_placzek:


Iwona H, fotorelejszyn...superrrrrrrrrrrrr :ico_brawa_01:

a Toj GIE faktycznie wyglada tak,ajkby ducha zobaczyl..heheh :ico_oczko:

Paulinka to czytsy tatus...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

24 sie 2009, 18:22

Iwona H, ekstra fotki :-) mnie sie najbardziej podoba zdjecie, na ktorym Paula dotyka kaczki jednym paluszkiem :-D slodko to wyglada... a co do Twojego Gie, to zgadzam sie z dziewczynami, wyglada na przerazonego (co on tam zobaczyl?) :-D

Jagna30, ketonal to chyba bardzo silny lek, nie? oby Ci pomogl..
a czemu nie chcesz isc na zwolnienie?

margarita83, rzeczywiscie, przypilnowac Majke, to pewnie nie lada sztuka... ona tak szybko sie przemieszcza :ico_szoking:

lece, bo Jasper mnie po nogach gryzie :ico_olaboga: a jak mu powiem "nie wolno" to robi mine w podkowke i zbiera mu sie na placz.. ;-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

24 sie 2009, 18:27

Jagna30, ketonal to chyba bardzo silny lek, nie?
silny,ale bardzo skuteczny.............
a czemu nie chcesz isc na zwolnienie?
nie wszystkie dziewczyny wrocily z urlopow...nawet nie mialabym zmienniczki :ico_noniewiem: zwolnienie na dzien dzisiejszy odpada...

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 sie 2009, 18:55

JAGNA - przekłulas Emilce uszy?? :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość