moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

21 sie 2009, 17:25

Ewick napisałaś Małemu.... czy ja o czymś nie wiem :ico_olaboga:

Amola85
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 02 sie 2009, 11:53

21 sie 2009, 21:12

no dziewczynki kochane, widze ze juz teraz wiekszosc z nas jest juz w 4 miesiacu !! i bardzo sie ciesze;) nie zagladam bo mmialam zalecenie zeby lezec;(w poniedizalek wizyta iwez jak cos to dam wam znac jesli chcecie;* a brzuszek ciagle sie rozciagaaa , az to czuje ;D a dwa tydonie temu mialam usg i dzidek ma jz 9,5 cm;) kiedys pisalam co innego ale sie wzorowalam na internecie ;PP takze dzidek duzyyy i silny tez bo sama ginekolozka tak gadala;) ok za bardzo sie rozpisalam;PP trzeba bedzie po wizycie wrzucic fotke brzuszka;*

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

21 sie 2009, 21:25

amola cieszę się, ze u Ciebie wszytsko w porządku :ico_haha_01:

moniś aj nic nie wiadomo - ja sobie sama tak piszę czarując na chłopczyka :-)

helen dziękuję kochana za ciepłe słowa...uparł sie nieziemsko ten krwiak, ale trzeba zrobić wszytsko zeby sie wchłonął dopóki łożysko się nie wytworzy bo wtedy będzie poważny problem... :ico_noniewiem:

karmelka a powiedz kochana - Ty masz tak z marszu prenatalne badania? czy z jakiegoś powodu?

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

21 sie 2009, 21:34

Amola85, karmelka dajcie koniecznie znac po badaniach :ico_sorki:
uparł sie nieziemsko ten krwiak
a lekarz mowil, jakie sa prognozy na wchloniecie? no ale musi byc dobrze, nie ma innego wyjscia :ico_sorki:
ja powoli zaczynam czuc dzidzie :ico_brawa_01: dzisiaj caly dzien cisza, a kolo 20:00 zaczelo sie wiercipiatko krecic :-D
_________________

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

21 sie 2009, 21:43

no super helen, ze juz czujesz Maluszka :ico_brawa_01:
co do wchłoniecia - nic nie wiadomo - mam wypoczywać i tyle bo brak reguł :ico_noniewiem:

straszna huśtawka nastrojów mnie dopada :ico_noniewiem: teraz znowu coś mi się ubzdurało z tmi badaniami - po co mnie gin tam skierował? :ico_noniewiem: chyba polubiłam zmartwienia :ico_puknij:

muszę wciągnać troszkę...kapusty kiszonej...no nie wytrzymam :-D

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

21 sie 2009, 21:45

teraz znowu coś mi się ubzdurało z tmi badaniami
jak sama mowisz - ubzduralo ci sie :ico_oczko: a niech cie wysyla, przebadaja dzidzie dokladnie za darmo :-) lepiej zjedz kapusty i sie nie martw :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

22 sie 2009, 10:08

witajcie kochane z rańca :ico_haha_01:
dziś humorek juz trsozkę lepszy choc za oknem deszczowo - ale moze i lepiej - odetchne troszkę :-)
postanowiła dizś sie polenić - ogarnęłam tylko kuchnię jako tako, odkurzyłam dywany i resztę zostawiam :-) na obiadke dziś do mamusi wiec to też z głowy - a co tam - kurz nie ucieknie :-) a potem z Jagą do kuleczkowa jedziemy to sie wyszaleje Młoda a ja odpocznę :-)

a wy jakie plany weekendowe, hm?

Amola85
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 02 sie 2009, 11:53

23 sie 2009, 17:05

ja nic nie planuje;( leze plackiem juz kolejny tydzien a dziewczynki codzien zabiera tesciowa, tzn jak mezus pracuje, i eve.ok niestety nie wszystko w porzadku :ico_placzek: bardzo sie boje bo juz raz TO przezylam i to w bardzo ciezkiej wersji(na aniolkach) a teraz znow to samo...jutro wizyta o 13 wiec napisze co i jak,, bo mam takze usg jutro... brata zona musiala przez 3 tygodnie lezec a jest w 8 miesiacu juz teraz i tydzien temu byla na 4d usg i ponoc cora i podobna do mojego brata :-D :-D doceniam bo to moj brat blizniak :ico_haha_02: a i ty eve.ok tez sie trzymaj, jestesmy w podobnej sytuacji bo wszystko szlo dobrze i nagle jakies utrudnienia ... musze sie trzymac jakos,MUSIMY... oby bylo wszystko OK :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-08-23, 17:48 ]
a no i kochane dodalam jednak kilka fotek bbrzuszka na drugi trymestr bo nie wiem co po wizycie sie bedzie dzialo ze mna ;* komentujcie i piszcie jak wam sie podoba;DD

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

23 sie 2009, 21:03

ale amola kochana - czy ja o czyms nie wiem? :ico_noniewiem: co tam sie u Ciebie dzieje? wiem, ze jedno Maleństwo w 6-tym m-cy Tomusia straciłaś, ale dlaczego piszesz ze historia sie powtarza? cosik nie tak jest?
trzymaj sie kochana..musi byc dobrze. Ja z Jagą od 20 tyg. do końca ciaży plackiem leżałam, tym 2 m-ce w szpitalu, ale jesteśmy silne. Dasz radę i Kruszynka urodzi sie o czasie silna i zdrowa :-)
Dawaj koniecznie znac co u Was...

a ja zakatarzona - podziebiłam sie gdzieś; marcin ma kręgoslup do reanimacji - czyli u ans tendencja też spadkowa :ico_placzek:
ale byle do przodu... :-)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

24 sie 2009, 17:27

mam to genetyczne USG,bo chociaż mam co wizytę zwykłe to stwierdziłam,że dobrze będzie jak wszystko dokładnie pomierzą,posprawdzają.Szkoda,że muszę za to zapłacić 180zł,no,ale chcę się upewnić,że wszystko jest ok.Mam to badanie jurto na 7.45 i jak wrócę to napiszę co i jak :-) trochę się boję :-|

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość