Awatar użytkownika
Halucynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 28 cze 2009, 01:04

24 sie 2009, 19:00

O jak dobrze ze wszystko w porzadku, pewnie nie malo stresu sie najadlas!! Ciesze sie ze jestescie cali i zdrowi. Kuruj sie Uleczka kuruuuj i odpoczywaj jak najwiecej! Zero stresu, same przyjemnosci ;-) Takie moje zalecenia- bez recepty :D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 sie 2009, 20:36

Uleczka jak dobrze, że już jesteś!! musimy się tu wspierać i wszystkie wytrzymać jeszcze conajmniej 2 miesiące!!

Ubranka już naszykowane i czekają w łazience na jutrzejsze pranie. Troszkę tego jest także myślę, że dokupię tylko pieluszki tetrowe. Dziś się już kładę bo dzionek był męczący. Miłego wieczorku:)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 sie 2009, 21:01

Witaj uleczka z powrotem! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

24 sie 2009, 21:05

Uleczka super ze wszystko ok :-) :-)

ja dzis caly dzien na uczelni spedzilam :ico_olaboga: :ico_olaboga: i jutro to samo, uczyc mi sie zachcialo i na podyplomowke sie zapisalam, ale dzieki bogu w kwietniu koniec :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Weekend spedzilismy na imprezowaniu, ojciec mial urodzinki i moj A sie tak ululal, ze nic nie pamieta a smiechu mielismy z nigo po pachy. Wczoraj dogorywal :-D :-D

Ja z ubrankami narazie nic nie robie, mysle, ze pod koniec wrzesnia sie za nie wezme :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 sie 2009, 21:24

Ja chyba nie mam wyjścia. We wrześniu czeka mnie pakowanie całego dorobku i przewożenie kartonów do nowego mieszkanka. Potem układanie po szafkach, które nawet jeszcze nie przyjechały. Od razu nie będę miała tam też zawiezionej pralki więc chyba do listopada bym się nie wyrobiła. Piorę więc teraz póki mama jest i zajmie się Mateuszkiem:)

Ewka co to za podyplomówka? ja w grudniu też skończyłam drugą swoją. Na razie przerwa:)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

24 sie 2009, 21:38

matikasia, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna :-) Nie ma zle, daje rade tylko czasem sie nie chce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 sie 2009, 12:13

To ja ją skończyłam w grudniu:) super sprawa:) na tak ciekawych studiach jeszcze nie byłam:)

A ja troszkę odpoczywam na forum od roboty:) zrobiłam prasowanko, usmażyłam całuski. Zostały mi 2 twarogi i nikt ich nie jadł, więc usmażyłam. Pozrywałam gruszki i zaraz zabieram się za słoiki. Ubranka już prawie poprane. Została ostatnia czwarta pralka:) ściągam na raty bo gorąco jest to szybko schną i jeszcze dziś je poprasuję;)

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

25 sie 2009, 12:30

Witam, dziękuję Wam, że tak miło mnie przywitałyście :-D
Kuruj sie Uleczka kuruuuj i odpoczywaj jak najwiecej! Zero stresu, same przyjemnosci
Oj tak, wiem, wiem. Rozpieszczją mnie tu w domku :ico_ciezarowka: same przyjemności :-D
musimy się tu wspierać i wszystkie wytrzymać jeszcze conajmniej 2 miesiące!!
racja, bo kto nas nie wesprze tak dobrze (prócz blizkich) jak inna ciężarówka :ico_ciezarowka:
pewnie nie malo stresu sie najadlas
Cała się trzęsłam i bałam, że to już poród :ico_olaboga: albo poronienie :ico_placzek: ale całe szczęście nie miałam skórczy ani żadnych bóli, tylko twrdnienie brzucha, po za tym trzymałam cały czas ręce na brzuchu i liczyłam ruchy maluszka. Wszystko działo się tak szybko, że nie wiem kiedy zleciały te trzy bite godziny na izbie przyjęć. Formalności były najgorsze :ico_sorki: ale chwilę potem byłam już na sali. Było mi bardzo truno tej pierwszej nocy, bo potrzebowałam wsparcia G, owszem przyjechał z mamą, ale nie pozwolili mi chodzić a oni nie mogli do mnie wejść... więc tylko mnie pocałował i poszedł. Mały był bardzo przerażony więc nie spałam całą noc, bo próbowałam się uspokoić i jego zarazem.


matikasia, rzecziwiście jeśli czeka Cię jeszcze przeprowadzka i urządzanie to lepiej od teraz zacząć powoli.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

25 sie 2009, 12:55

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 12:34 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

25 sie 2009, 13:53

Kasia jak ty chcesz w dzień funkcjonować przy dziecku po całej nocy w pracy???? :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-08-25, 13:55 ]
a zdjęcia śliczne! iWcale nie widać, ze jesteś w ciąży!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość