Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 sie 2009, 21:57


Qanchita, a co to znaczy że sie nie zgodziła????????
co ona ma do gadania?????????
dokladnie! oj, ale by mi takim zachowaniem podpadla!!! od razu bym ja zmienila.
Ja to wogole nie przepadam za kobietami - ginekologami. Wszystkie, z ktorymi mialam stycznosc miay jakies odpaly, a juz szczytem bylo jak mnie opierniczyla za to, ze sie gole :ico_szoking: Faceci moim zdaniem jacys bardziej zyciowi sa jako ginekolodzy.

jagodka ja z Lu do 7 mc bylam w Londynie, a pozniej w PL chodzilam tez co 3 tyg do ginekologa (wizyta z USG), a po terminie codziennie na ktg. Z tym, ze pozniej sie dowiedzialam, ze ten wlasnie ginekolog tak naciagal pierworodki bardzo przejete pierwsza ciaza. Polozne na porodowce (tez w PL rodzilam) powiedzialy, ze tak czeste wizyty przy normalnie przebiegajacej ciazy sa wyrzucaniem pieniedzy w bloto (na NFZ jakos ginekolodzy nie kazuja tak czesto na badania przychodzic, a USG to tez nie tak czesta sprawa). Tylko rzy zagrozonych sie czesciej powinno widywac z lekarzem.

Hormiga dobre wiesci przynosisz :-) Mowilam, ze kciuki niepotrzebe? :ico_oczko:

ZUBELEK jestes? Jak dostalas ten list ze szpitala to pisze tam, ze to na skan??? Bo ja dostalam na 3 wrzesnia, ale nic o skanie nie pisze, a tylko, ze jakas "zapoznawcza" wizyta ma to byc i zebym na nia przyszla bez dziecka (znaczy tego zewnetrznego) i zarezerwowala sobie na nia 2-3 godziny? Tez taki dostalas?

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

24 sie 2009, 22:13

ja tez nienawidze kobiet ginów
raz pierwszy raz byłam u takiej jednej i nigdy więcej
no i w szpitalu mialam stycznosć z największą su... wsród kobiet ginów
nigdy do kobiety!!!!!!!!!!!!!!!

ja tez sie lekarza nie pytam tylko wchodze z mężem

wiesz nie porównujmy wizyt na NFZ z prywatą
ale to prawda że te wizyty co 3 tyg były bez sensu

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 sie 2009, 22:16

wiesz nie porównujmy wizyt na NFZ z prywatą
porownuje to tylko w tym sensie, ze gdyby byla potrzeba to NFZ tez by kazal tak czesto chodzic (nie wiem jak u was, ale u mnie w rodzinnym miescie dziewczyny co 4-5 tygodni mialy wizyty na NFZ i nie za kazdym razem USG), a prywatny gin to wiadomo - im czesciej ci kaze przyjsc tym wiecej zarobi.
My tutaj jak widzisz wogole do gina nie chodzimy i rodza sie dzieci :ico_oczko:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

24 sie 2009, 22:16

Wita Kobitki
Ja dziś caluśki dzień w pracy , którą jeszcze mam :ico_haha_01:
Ja chodzę co 4 tyg do gina , z tym ,że teraz będzie po miesiącu wizyta .....urlopik :ico_zly:
Jagódka ja też jakiś specjalnych objawów nie mam to jest nas dwie :-D
choć czasem dzidzia przypomni o sobie ...jakimś bólem ....odą do muszli ect :ico_haha_01:
Sylwia kot ma okres próbny ???? :ico_sorki: i błaga o litość :D

Qanchita jakaś dziwna ta twoja lekarka , ja tam biorę moje za łapę i sru do gabinetu z nim :ico_oczko: ostatnio lekarz mi zwrócił uwagę :
A mąż też chce być przy badaniu??
A ja na to a co gołej i rozkrazonej mnie nie widział czy co??
:ico_haha_01: :-D

Pozdrawiam :ico_ciezarowka: buziaczki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

24 sie 2009, 22:25

Blask, może lekarz sie boi że w ryja dostanie że grzebie gdzie nie powinien
ale prawda jest taka że u mojego gina poprzedniego to moj M nawet nie widział badania
ja leżałam na fotelu z parawanem a on mial widok z usg na telewizorze
a potem jak juz przez brzuch to siedzial ze mną

Jasnie Pani :), na NFZ są tylko 3 badania usg

ja nie mowie bo moj ginek też mi nie robi za każdym razem ale każda z was wie jakie to przyjemne

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

24 sie 2009, 22:29

witam.doczytać was musiałam,trochę sę nazbierało
Gratuuję pierwszych ruchów,pozytywnych wyników usg no a współczuę problemów z kotem,wymiotami większymi diećmi :ico_haha_01:

Ja czuję się świetnie,mdłości miałam w sootę bo promem płynęliśmy i naadłam się to mnie muliło trochę ale nie było źle.Wycieczka nam sięudała,było cudownie :ico_brawa_01: Wczoraj byliśmy u brata mojego,aha no leżaczek sięznalazł,był wsklepie w reczach znalezonych :ico_sorki: Bratnka mam fajnego,chciał mi cyca doić :ico_haha_01: nie wiem czemu bo mama już mu nie daje :ico_noniewiem: a może właśnie dla tego :ico_noniewiem:
no itak fajnie go było trzymać że już bym chciała swoje. :ico_sorki:

też mi się śniło dziś,że wozłam swoje nowe dziecko w wózku ale nie widziałam g :ico_noniewiem: nie wiem jaka płeć.

Jasnie Pani :), ja mam n tym liście napisaneże będą mi przeproadzać szelkie dokładne badania związane z ciążą więc domyślam się że iusg ale nie mam wyszczególnione jakie to będąbadania :ico_noniewiem: Zobaczymy.No ale w 12 tygodniuto już powinni zrobić żeby wady genetyczne wkluczyć czy ja :ico_noniewiem: no zobaczymy.
no ja na dzieci L4 też nie dostanę :ico_haha_01: ale na szczęście dobrze sobie radzimy.Dziś sprzątałam,gotowałam,praowałam chyba 3 gdziny tyle się uzbierało :ico_wstydzioch: no ale już z głowy.oby pogoda była to i samopoczucie będzie dobre.Ja też od kilku dni czuję jakby ruchy,wiem,że co ciąża to wcześniej.W pierwszej czułam w 18tc, drugiej w15tc ,i choć teraz tak czuję trochę,zwłaszcza w nocy to wydaje mi się owcześnie,mąż nie dowierza a ja naraze nikomu sięnie chwalę :ico_noniewiem: poczekam na dobitne kopniaki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

24 sie 2009, 22:29

Blask żebys wiedziała hehehe a jak się czujesz?

Jasnie Pani (niezły nick) zawsze jak pisze do Ciebie to się smieje do monitora :-D
W 9tc bylam u położnej,na drugi dzień ona przyszla do mnie do domu i wywiad rodzinny,także wypisywała karte ciaży i siedziała z 1,5h :ico_szoking:
nasikałam jej bo chciała ;) po tygodniu dostalam list ze szpitala z data na scan.
czyli na 27 sierpnia bede dokładnie w 11t1d ciąży. W ten sam dzień pobiora mi krew,dużoooo krwi bo masa badań.

To do jutra dziewczynki dobrej nocy :-)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 sie 2009, 22:39

zubelek, dzieki! No to chyba to bedzie, bo tez pisze "general examination", ale ja spanikowalam, bo to nie bedzie jeszcze 12 tc, wiec stwierdzilam, ze cos wymyslaja w zwiazku z ta moja wizyta w szpitalu :ico_wstydzioch:
Dobrze, ze sie lezaczek znalazl :ico_brawa_01:
Jasnie Pani (niezły nick) zawsze jak pisze do Ciebie to się smieje do monitora
hehe :ico_oczko:
W 9tc bylam u położnej,na drugi dzień ona przyszla do mnie do domu i wywiad rodzinny,także wypisywała karte ciaży i siedziała z 1,5h
widzisz u nas to zupelnie inaczej robia :ico_noniewiem: Zubelek bedzie w szpitalu miala ciaze prowadzona, bo miala wczesniejsze zagrozone, a mi to do przychodni do poloznej kazali sie w 18 tc zglosic :ico_noniewiem: Teraz to tylko do szpitala przyslali "zaproszenie", ale dosyc niejasno sformuowane :ico_noniewiem: W Londynie to mi po prostu napisali SCAN, a tu owijaja w bawelne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

24 sie 2009, 22:40

sylwia.uk, to i my chyba te same badania będziemy miały,no a ja nasikałam w ośrodku :ico_haha_01: i nikt nie musiał przyjść.Ale to róznie bywa,tak jak do noworodka niby przychodzą tylko lub aż :ico_noniewiem: 3 razy a do mojej bratowej co dzień przychodziła a póxniej co 2,3 dni.Dla mnie to za dużo,ja powiem żeby nie przychodzili :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 sie 2009, 22:43

helo!
widzę, że tu dziś ruch i dzieje się....gratuluję nowych widoczków z usg...
ale ta baba co się nie zgodziła na obecność męża to już jakas wstrętna ropucha! ja co pwrada z mężem weszłam tylko na usg chyba w 20tyg...ale gin nie miał nic przeciwko...A teraz jak będzie to nie wiem...bo mamy problem z Hanią, nie chcę znów mamy nią obarczać, więc chyba J pojedzie ze mną i najwyzej wejdą razem... :ico_noniewiem: tą chwilę na usg to powinna wytrzymać...
ok, zmykam bo jestem wiecznie w biegu,...czekam aż mi mąż łaskawie zgra zdjęcia na kompa...
spokojnej nocki i miłego dnia!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość