Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

25 sie 2009, 19:41

Gie, fajna ta lawa, my tutaj mamy podobna (juz tu byla), w sumie to jest stolik, nie lawa... problem w tym, ze Jasper strasznie mocno wali w nia rekami (jak przy niej stoi), jakos sie boje, ze go rozbije, chociaz szklo wyglada na solidne :ico_noniewiem:

a czemu nie chodzisz w sukienkach? z tego, co kojarze, to masz bardzo zgrabne nogi :-) (zdjecie na n-k, gdzie kucasz i pokazujesz jezyk)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 sie 2009, 20:07

Helol

Gie, bardzo fajna lawa, podoba mi sie :-)

shoo, super oftki na n-k, Jasperek ma piekne niebieskie oczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Maly juz spi, zasna o 19.30 , teraz w dzien ma tylko jedna drzemke, dla mnie na reke , bow czesniej chodzi spac.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 sie 2009, 20:30

SHOO - Zuzka tez wali rekami w lawe, ale przeciez nie kupie lawy z drewnianej plyty :ico_oczko: Poza tym - kladziemy na szkle takie bambusowe (czy slomiane, nie wiem) podkladkim, wiec mam nadzieje, ze to troche pomaga...
a czemu nie chodzisz w sukienkach? z tego, co kojarze, to masz bardzo zgrabne nogi (zdjecie na n-k, gdzie kucasz i pokazujesz jezyk)
bo uwazam, ze nie mam zgrabnych... i nie czuje sie swobodnie z odslonietymi nogami - jestem chlopczyca po prostu...

a to na N-K z jezykiem, to fotomontaz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 sie 2009, 20:32

Witaj Gie

Co robi Su , spi juz???
a to na N-K z jezykiem, to fotomontaz :ico_oczko:
hehe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

25 sie 2009, 21:11

tak, tak - Su juz spi po kapieli i jedzonku - ja przenioslam sie dzisiaj znowu do duzego pokoju, bo Pan nie idzie jutro do pracy, wiec zostal w sypialni z Su (ona poki co w swoim lozeczku)

jest dopiero 21:00, wiec zamierzam doczytac ksiazke "Dziewietnascie minut" Jodi Picoult (rewelka!), zostalo mi jakies 40 stron i odniesc ja jutro do biblioteki wracajac z pracy, bo ktos na nia czeka. Tak jak ja czekalam na "Zmierzch" i wreszcie juz ja mam :ico_brawa_01: Jutro od rana zaczynam... :ico_brawa_01:

dobranoc zatem laseczki, bo przede mna pelna napiecia lektura, buzka, do jutra :-)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

25 sie 2009, 21:15

Witojcie babiszony :-)
Zdjęcia rewelacja, fantastyczny ten ogród Pati :-)

shoo nowy avatr - sliczny :-)

naprawdę przesadzacie co do swoich figur, ja założę miniówkę, ale od niedawna, ale mam duży kałdun :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Jagna współczuję z tą nogą.

spadam lulki bo nietomna jestem ;-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 sie 2009, 21:17

dobranoc zatem laseczki, bo przede mna pelna napiecia lektura, buzka, do jutra :-)
no to zycze przyjemnej lekurki, buziaki papapa, do juterka :-)
ja przenioslam sie dzisiaj znowu do duzego pokoju, bo Pan nie idzie jutro do pracy, wiec zostal w sypialni z Su
to fajnie, ze Pan nie idzie do pracy i w razie co bedzie wstawal do su, Ty mozesz sobie wypoczac

[ Dodano: 2009-08-25, 21:19 ]
spadam lulki bo nietomna jestem ;-)
papa

Ja tez lece lulki, cos mnie chyb abierze, kicham non stop i leci mi z nosa :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-08-26, 07:58 ]
Witam srodowo :-)

Za oknem super wiec trzeba pranie robi :-D
Nocka tez ok, maly spal cala noc bez pobudek, wlasnie wstal o 7.30 i lece mu robic sniadanko.

C by tu mu na obiadek dzis ugotowac???? Wczoraj jadl rosolek, zjadl cala pelna miseczke tak mu smakowalo :ico_oczko:

Buziaki!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

26 sie 2009, 08:01

witam z ranka... :-D :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

26 sie 2009, 08:16

witam ...

Gie, jeżeli chodzi o "Zmierzch" ja zaczełam od filmu... :ico_noniewiem:

Pati85, rzeczywiscie ....fotki super...takie kolorowe...zywe...piekne!
co do białych spodni...wieadomo ze bialy pogrubia,czarny wrecz przeciwnie...ale kto latem chodzi w czarnych ciuchach...? :ico_puknij:

ja nie narzekam na swoje nogi...bo mam w miare szczuple ( w porownaniu do reszty ciala)ale KAŁDUN mam....i pewnie miec bede... :ico_noniewiem:

nie rozpaczam...akceptuje siebie...choc 3 ciaze zrobily swoje... :ico_placzek:

shoo, a to zdjecie grubych bab mnie rozwalilo....wlasciwie one nie sa grube...to sa wieloryby...
i szczerze mowiac nie wiem jak mozna doprowadzic sie do TAKIEGO stanu :ico_olaboga:

wczoraj pracowalam do 19.30...kierowniczka ulitowala sie nad biedna kaleka...(dodam,ze moja kierowniczka ma 23 lata...heheh)
jakos dalam rade..ale jechalam na Ketonau.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

26 sie 2009, 08:31

Gie, jeżeli chodzi o "Zmierzch" ja zaczełam od filmu...
ja wole książki, chociaż filmami tez nie gardzę... "Zmierzchu" przeczytałam dzisiaj w drodze do pracy jakieś 60 str i powiem, ze rzeczywiście wciągająca :-D zamierzam przeczytac wszystkie 4 częsci, chociaż może się z tym zejść, bo w bibliotece trzeba się zapisywać do kolejki na te książki... I jak już jest moja kolej, to pani do mnie dzwoni (placę 1,50 za telefon, hhehhe)

szkoda też, że ekranizacje zazwyczaj nie dorównują literaturze - no bo zresztą jak film może dorównać książce :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość