Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

26 sie 2009, 09:58

eve.ok, niekrorzy polecaja razowe pieczywo, razowe makarony... ja nie przepadam za tym, niestety

[ Dodano: 2009-08-26, 09:59 ]
to i ja zmykam, juz prawie 10:00...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

26 sie 2009, 10:03

razowe pieczywo - tak, ale za makaronami to w ogóle przestałam przepadać, ryze, kasze - też mnie odstraszają - ja bym tylko kapuste kiszoną jadła - kilogramami :ico_haha_01:

a mi za oknem zaczęli chodnik roziwrcać młotem pneumatycznym :ico_zly:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

26 sie 2009, 10:18

Witam
AsiaNL,gratuluję szybkiego i bezproblemowego rozwodziku.No i fajnie że trafiłaś na taką sędzinę.
Co do ciuchów ciążowych to dzisiaj jadę po jakieś dresy,bo w stare sie już nie mieszczę i normalnie nie mam nawet w czym po chałupce łazić.A ciążowe jeansy kupię w przyszłym tyg.bo na wyjścia też już nic nie mam,a sukienek nie lubie.
Helen, ale ty masz fajowo z tą położną.Bardzo wygodnie.Nie to co ja muszę na kazdą wizytę jeżdzić przez pół miasta,a z tego mojego zadupia się wydostać (osiedle na końcu miasta) to już w ogóle koszmar.Ale za 2-3 lata mają nam przeciągnąć dalej tramwaje to sie wreszcie czymś bezpośrednio do centrum dojedzie.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

26 sie 2009, 10:39

geheimnis Ty taka szczuplusia w tych ciuchach ciążowych zginiesz kochana :-D
ja do gina teraz mam rzut kamieniem, ale jak mieszkaliśmy u teściów to 20 km musiałam dojeżdżać :ico_noniewiem: a jak sie przeprowadzimy to bedę miała 50 km,a le gina za nic nie zmienię :-)

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

26 sie 2009, 10:49

geheimnis Ty taka szczuplusia w tych ciuchach ciążowych zginiesz kochana :-D
No może i tak,ale ja już nie mam co na siebie założyć.Jak wychodzę to długiej tunice i rozpiętych spodniach.Muszę się ciągle kontrolować,bo spodnie sie jedynie na cienkim pasku trzymaja no i majtki mi widać więc muszę się dobrze tą tuniką osłaniać.
Kupiłabym sobie jakieś leginsy,ale ja mam za chude nogi,a dokładnie łydki.Wyglądałabym tragicznie.
ja do gina teraz mam rzut kamieniem, ale jak mieszkaliśmy u teściów to 20 km musiałam dojeżdżać :ico_noniewiem: a jak sie przeprowadzimy to bedę miała 50 km,a le gina za nic nie zmienię :-)
Wiesz ja nie mam tak bardzo daleko,bo jedzie się ze 20min,tylko problem w tym że musze się przesiadać,a przez to czas się wydłuża do prawie godziny. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

26 sie 2009, 10:56

no tuniki to w ogóle są niezastąpione teraz - a spodnie na gumkę -masz rację :-) cały czas je w myślach kontrolujesz :-) na pewno cos dla siebei znajdziesz :-) pochwal sie potem efektem zakupowych szaleństw :ico_brawa_01:

a ja się zaczęłam źle czuć... :ico_chory: czuje jak Kruszek śmiga mi w brzuchu w prawo i lewo, wszystko mi wywraca i żołądek zaczął odmawiać posłuszeństwa... :ico_noniewiem:
przechwaliłam samopoczucie :ico_noniewiem:

lecem zmyć łepek bo za2 godz. marcin Mlodą przywiezie :-)
ale zaraz wracam :-)

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

26 sie 2009, 11:14

no tuniki to w ogóle są niezastąpione teraz - a spodnie na gumkę -masz rację :-) cały czas je w myślach kontrolujesz :-) na pewno cos dla siebei znajdziesz :-) pochwal sie potem efektem zakupowych szaleństw :ico_brawa_01:
Dzisiaj to nie poszaleje,bo kupuję tylko dresy i może faktycznie jakieś leginsy kupię,ale będe tylko w nich po domu chodzić.Oszczędzę ludzią tego nieprzyjemnego widoku moich patyczakowatych nożek. :ico_nienie: Spodnie ciążowe kupię za tydzień,bo w sobotę jade do koleżanki która w zeszłym roku rodzila i może mi coś doradzi w tej kwestii (chciała mi dać swoje spodnie,ale niestety ona jest niska i znacznie bardziej biodrzasta.Zmieścilabym się w jedną nogawkę.)
a ja się zaczęłam źle czuć... :ico_chory: czuje jak Kruszek śmiga mi w brzuchu w prawo i lewo, wszystko mi wywraca i żołądek zaczął odmawiać posłuszeństwa... :ico_noniewiem:
przechwaliłam samopoczucie :ico_noniewiem:
Łoj bidulko,to żywiołowego masz tego malucha skoro do takiego stanu cię doprowadza.Mój sie ostatnio układa jakoś dziwnie nisko w macicy i lekko uciska mnie na pęcherz,a zwłaszcza w nocy.Muszę łazić ze 3-4 razy siku.W ciągu dnia natomiast mam ciagle zgagę.Przedwczoraj i wczoraj non stop mnie trzymalo,dziś na razie jeszcze nic nie czuję.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2009, 20:42 przez geheimnis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

26 sie 2009, 11:54

kochana - no nie taki malutki wcale :ico_brawa_01: super - zgrabniutki :-D
a powiedz - płeć już znasz? :-D

już mi lepiej troszkę...łepek zmyłam, maikjaż zrobiłam, wetne coś na szybko i za gdoiznkę Skarby przyjadą ;-)

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

26 sie 2009, 11:58

kochana - no nie taki malutki wcale :ico_brawa_01: super - zgrabniutki :-D
Dzięki,mi sie wydaje ze jakoś w miejscu stanął i dopiero jak porównuję ze zdjęciem sprzed 3 tyg to widać różnicę.Gdzie mi się te 16cm dzidziusia mieści to ja nie wiem. :ico_noniewiem:
a powiedz - płeć już znasz? :-D
NIE :ico_placzek: Dopiero za ok 3 tyg będe miała robione USG.Poprzednie miałam robione w 13tym tyg więc za wcześnie bylo na podglądanie malucha.Ale to mało istotne,żeby tylko zdrowy był Groszek mój kochany a będę najszczęśliwsza na świecie.

[ Dodano: 2009-08-26, 11:59 ]
uż mi lepiej troszkę...łepek zmyłam, maikjaż zrobiłam, wetne coś na szybko i za gdoiznkę Skarby przyjadą ;-)
To ja się chyba też troszke ogarnę,jakiś makijaż by mi się przydał bo wyglądam jak zombi.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

26 sie 2009, 12:05

karmelka jaki ten swiat maly, ja tez chodze do doktora Spyry :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_szoking:
A kiedy kolejna wizyta?? Ja mam 1,09 :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość