Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 sie 2009, 22:22

izuś_85, A to przy normalnym badaniu wyszło czy dopiero na usg? Nigdy o tym nie słyszałam i nie wiedziałam, że wtedy cc się robi. Ale mi stracha napędziłaś. Muszę czekać do czwartku na usg.
to wyszło juz w sumie przy badaniu ginekologicznym, ginka wkładając palce nie czuła ciemiączka a czoło małej i wtedy postanowiła zrobić usg zeby sie upewnić czy to rzeczywiscie czoło... jest szansa ze mała przyciagnie główkę brodą do klatki piersiowej w ostatnim momencie podczas skurczy- to jest jakiś odruch okołoporodowy... ale szansa jest pół na pół ze tak sie stanie

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

26 sie 2009, 05:20

Dobry :-D
Ja znowu na warcie :ico_haha_01: Wczoraj to poszlam spac specjalnie po polnocy, zeby wstac pozniej i co i nic :-)

A z nowosci, to moge napisac, ze moj maz wymyslil nowe imie. Pamietacie jak pisalam, ze do wyboru mam: Aleksandra, Daniela, Jakuba i Oliwiera? To zapomnijcie o tych imionach, teraz na topie jest: Krzysztof albo Marek :ico_sorki: :ico_sorki:
Moj chlop jest gorszy od baby :-P

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 sie 2009, 06:22

a ja dalej śmigam bez trzymanki :-D
właśnie byłam w wc złapać siuśki do badania, kurcze to jest dopiero sztuka :ico_olaboga:

postanowiliśmy z Przemkiem ze jutro pojedziemy popołudniu na porodówkę zapytac co i jak, bo ginka kazała mi jechać do nich w piątek rano... a jak mieliby mnie trzymać dobe przed wywołaniem to wolałabym zostać u nich w czwartek :ico_noniewiem:

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

26 sie 2009, 08:11

jest szansa ze mała przyciagnie główkę brodą do klatki piersiowej w ostatnim momencie podczas skurczy
Ja dziękuję bardzo, wszystkie bóle wycierpieć i na koniec cesarka :ico_olaboga: . Lepiej niech ci od razu to cc zrobią jak jeszcze tej główki nie dociągnęła.

My imienia jeszcze nie mamy, są jakieś propozycje, ale ostateczna decyzja będzie podjęta po porodzie. Z Oliwką też tak było, że miała być Magda albo Marta a urodziła się z tak okrągłą buźką, że musiało być coś na O.

A ja też miałam dzisiaj iść na badania moczu i krwi, ale wieczorem stwierdziłam, że pójdę w czwartek Przed ginem. Zapomniałam tylko, że w czwartek rano mamy wizytę u pediatry :ico_puknij: , mam nadzieję, że zdążymy wszystko od rana oblecieć.

[ Dodano: 2009-08-26, 08:19 ]
Zapomniałam dodać, że dzisiaj są mojego mężusia urodziny, dobry termin na poród. Ale chyba się nie uwinę :ico_haha_01: :ico_haha_01: . Idę chociaż sernik upiekę, wczoraj mi się tak zachciało i kg sera kupiłam.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 sie 2009, 08:54

megi5566, imiona zmienia co chwila a jak się urodzi to wymyśli jeszcze co innego i Zygfryd będzie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

U nas Jagoda jest odkąd się zastanawialiśmy pierwszym razem a jeszcze płci nie znaliśmy

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 sie 2009, 10:00

A mi to ja pojęcia nie mam co wczoraj robiła, no tak się pchała, chyba nogami popychała żeby w dół zejść, ałć ...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 sie 2009, 11:46

wróciłam z badań, oj... ile sie musiałam nastac w kolejce do pobrania krwi nikt by mnie nie wpuscił nawet bo co druga osoba to :ico_ciezarowka:
dzis drugi raz dostałam na badaniach gazetę, ulotki i próbki-sudocrem, lovelka, husteczki, maszynka wilkinson dla tatusia i takie tam pierdołki

no i po drodze weszłam do sklepu dzieciecego, bo sie zorientowałam ze w domu mam tylko butelki 260ml a do szpitala przecież potrzebuję 150ml do odciagania pokarmu no i kupiłam buteleczkę malusią Tommy Tippe bo wszytskie mam takie

potem byłam u ginki na badaniu tętna dzidzi, powiedziała ze w sumie dobrze kombinuję i mam jutro popołudniu na porodówke jechać
po drodze wchłonełam lodziorka kręconego
teraz czekam na komisję - przyjdą zobaczyć jak to z mojego balkonu odpadają cegły, moze coś z tym zrobią
:ico_noniewiem:

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

26 sie 2009, 16:12

potrzebuję 150ml do odciagania pokarmu
A dlaczego ty zamierzasz w szpitalu odciągać pokarm? :ico_szoking: To jakiś wymóg jest?
Ale fajnie, że już się wami zajmą i dzidzię wypłoszą. Zazdroszczę ci. W razie czego u mnie do tego dojdzie za jakieś 2 tygodnie :ico_haha_01: .
No i na bieżąco dawaj nam znać co ci robią

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 sie 2009, 16:26

Żaba, tam gdzie ja idę na porodówkę położna kazała mi wziasc zwykły laktator i butelkę malutką :ico_oczko: oni tam mają takie zasady :ico_noniewiem:

mam już w torbie wszystko oprócz czekolady :-D ponoć można mieć schowaną na poprawę humoru :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: i jak sie tak na porodówce doła złapie to można pocyckać jedną kostke sobie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

26 sie 2009, 16:38

można pocyckać jedną kostke sobie :ico_oczko:
ja to bede cyckala ale glukoze w kroplowce :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość