Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

26 sie 2009, 14:25

Gabi, no chyba jeszcze za wcześnie na ten syndrom.To się chyba pod koniec ciąży dopiero powinno ujawniać a nie jak ja w piątym miesiącu jestem.
No ja już mojego męża uświadomiłam że czeka go oprzątnięcie struchu,bo tak taki bajzel zrobił tymi swoimi szpargałami komputerowymi że szkoda gadać.
Zdrówka Ci życzę :ico_sorki:
dziękuję ślicznie :-D

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

26 sie 2009, 14:34

geheimnis, zdrówka!

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

26 sie 2009, 14:36

szczako, Tobie również dziękuję. :ico_sorki:

ona .

27 sie 2009, 22:41

Dobry wieczór. :)
Gabi, prawdą jest, że coś musi się skończyć, by zacząć mogło się coś. W końcu miałam siłę, by to wszystko skończyć, ale nie powiem, bo do tego definitywnego urwania kontaktu zmobilizowało mnie zbliżenie się do D. i fakt, że było mi przy Nim bardzo dobrze. Dokładnie w tym samym momencie były chciał wrócić i nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Mnie było już dobrze bez niego.
Teraz tylko fajnie by było, żeby wszystko się dobrze układało, byśmy z D. mogli zacząć realizować marzenia.
Czuję, że wróciło do mnie pragnienie dziecka. Kiedy D. o tym wspomina, to chyba puściła we mnie bariera i ukryte pragnienia się obudziły.
Geheimnis zdrowiej szybciutko i nie przemęczaj się. :)

ona .

28 sie 2009, 14:25

ona ., czyli niebawem możemy sie spodziewać, że zostaniesz :ico_ciezarowka: ? :-)
Nie wiem czy tak niebawem. Nie chcę myśleć z wyprzedzeniem, bo przyznam, że trochę się boję. Jakieś lęki jeszcze zostały. Czuję, że bym chciała, że z Nim. :-)
Wczoraj w rozmowie zeszło na dzieci i D. powiedział, że mu już tylko trzy lata do 30tki zostały i nie chce czekać nie wiadomo ile. :ico_oczko:
Mnie zostały 2 lata studiów i taki termin mamy oboje w głowie, bo D. chce żebym skończyła studia. Myślę, że to optymalny czas na ułożenie sobie wszystkiego no i przede wszystkim stworzenie własnego kąta. W tej chwili pojawienie się kruszyny byłoby stresem jednak.

[ Dodano: 2009-08-28, 14:34 ]
Gabi właśnie zajrzałam na bloga Twojej Emilki. Super teksty. :ico_brawa_01: Genialna córeczkę masz.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

28 sie 2009, 19:27

Witam dziewczęta :ico_brawa_01:
Już mi sie troszkę ze zdrówkiem polepszyło.Kaszlu nie mam,ale musze dopić do końca syropek bo gardo jeszcze lekko zaczerwienione.
ona ., życzę Ci duuużo szczęścia i by tym razem wszystko układało się po Twojej myśli. :ico_sorki: A z dzidzią może i faktycznie lepiej poczekać do końca studiów.Wtedy będziesz mogła się skupić tylko na maluszku.Dwa lata szybko miną.

ona .

28 sie 2009, 22:47

Cieszę się geheimnis, że ze zdrówkiem już lepiej. Musisz dbać o siebie. :)
Ja jutro z rana wybywam z D. na działkę i oglądać autko. Miłego weekendu życzę.

ona .

31 sie 2009, 13:38

Ja już po wypadzie na działkę. Impreza ze znajomymi się udała, w końcu D. miał okazję ich poznać. :)
Bardzo pozytywne rozmowy i wróciłam radosna i wypoczęta. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

31 sie 2009, 19:36

ona ., no to super wiadomość. :ico_brawa_01: Fajnie że imprezka tak miło Wam minęła
Gabi, trzymam kciukasy najmocniej jak tylko się da za Twoją Emilkę. :-D

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

01 wrz 2009, 09:28

ona ., fajnie, że imprezka udana.
Gabi, trzymam kciuki za Emilkę. Na pewno jej się spodoba :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość