Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

26 sie 2009, 18:44

suwaczki, terminy porodu ja w sumie niewiem co jest grane z tymi suwaczkami bo moj tez pokazuje ze jestem w czwartym a wedlug lekarki to piaty - z wyliczen, powiedziala mi tylko przez telefon, na usg dopiero w 13 sie wybiore i wtedy konkretniej bede wiedziala ktory to tydzien.
Sandrusia Ty jestes w osmym? a suwaczek pokazuje 7 :ico_noniewiem:

niekumam tego liczonka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 sie 2009, 18:47


tibby, to znaczy ze twoj sowaczek zle chodzi ????ja mam termin na 14kwietnia a jestem juz w 8 tyg :) ty powinnas w takim razie konczyc 8 tydzien a sowaczek pokazuje ze konczysz 6ty ????
Taki termin mi powiedział lekarz. Usg pokazało że jestem w 4tc6dni jak byłam na usg w czwartek. Z moich obliczeń wyszło też, że powinnam być dawno w 7 tyg4dniu. Ale skoro tak pokazało usg... Maluszek miał na tym usg 11,2mm więc coś chyba za dużo jak na 4tc, co?
Może usg się pomyliło i to ja mam rację? :ico_olaboga:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

26 sie 2009, 19:25

MamciaKochana, ja jestem w 7tyg i 1 dniu co oznacza ze wczoraj skonczylam 7 tydzien a dzis zaczelam 8 tydzien :ico_haha_02: tak sie to liczy wlasnie tibby, termin i tak bedzie liczony wg. usg , ale 11,2 mm to faktycznie za duzo jak na 4 tydzien :ico_noniewiem: pozatym w 4 tyg to co najwyzej moze byc pecherzyk na zarodek raczej nie ma sans tak wiczesnie wiec cos raczej nie tak dziwne ze lekarka tego nie widziala :ico_noniewiem:
MamciaKochana, no a ty jestes w 5 tyg bo 4tyg i 2 dni to przeciez 5ty tydzien :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

26 sie 2009, 21:50

SANDRUSIA)), hehhe calkiem to liczonko moze skolowac :ico_brawa_01: u nas pamietam z zeszlego razu to tez wlasnie tak dziwnie pisali: np 4 tydzien + 2 dni , i wtedy juz nie wiedzialam czy to byl czwarty czy piaty?? wedlug nich bylby 4 hmmm tyle o tym, najwazniejsze by sie znalo termin porodu hihihhii :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tibby, mi tez sie wydaje ze rozmiar maluszka wskazuje na bardziej rozwinieta ciaze :ico_noniewiem:


a u nas po staremu - wciaz brak mdlosci i wymiotow, tylko piersi pobolewaja, za to moja wspaniala szefowa ktora jak narazie odwiedzala raz na ruski rok odkad dowiedziala sie o mojej ciazy zapowiedziala kolejna wizyte juz na jutro, nieszczesliwym trafem bede siedziala w pracce; kiedy wyminelam sie z nia we wtorek zostawila mi sterte notatek hmmm troche dziwna reakcja, bo zamiast cieszyc sie ze wogole laskawie stawiam sie do pracki i wykonuje swoja prace wspaniale ( nasz supermarket nie jezdzil tak pieknie od kilku lat ) to narzuca ekstra obowiazki plus kaze nauczyc wszystkich pracownikow - choc niektore z rzeczy nawet nie stoja w ich kontraktach zeby musieli umiec - a to wszystko zajmuje wiecej czasu , no ale oczywiscie nie moge uzywac ekstra godzin hmmm Niech sie podlubie w nosie! wrrr :ico_zly: Za tydzien spotkanko z kims tam z bezpieczenstwa w pracy czy jakos tak, bedziemy rozmawiac o tym ktore obowiazki musza mnie ominac ze wzgledu na ciaze.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

26 sie 2009, 22:44

MamciaKochana, oszczedzaj sie kochana tam !!!
do mnie dzis tez dzwonili z agencji pracy zebym przyszla ale odmowilam niestety nie moge po pierwsze lekarza zabronil a pozatym mam problem ze zrobieniem czegokolwiek w domu a co dopiero w pracy :ico_noniewiem:
dzis wybralam sie na zakupy i musialam wrocic do domku bo tak zle sie czulam :ico_placzek: jedyne co kupilam to Kurteczke zimowa dla Kuby i majteczki , a mialam jeszcze kupic kurtke jesienna ,buty , parasol,dlaKuby i dla mnie buty spodnie , niestety nie spotkalam nic ciekawego :ico_noniewiem: musiala bym sie chyba wybrac do wiekszego centrum ale sama teraz sie boje tym bardziej ze po tych tabletkach nie moge prowadzic samochodu :ico_zly: mam taka ochote na wielkie porzadki w domu a tylko podniose nonono z Lozka i juz musze spowrotem do niego wracac :ico_placzek: jej ale chciala bym juz byc tak w 20tyg :ico_sorki: no namarudzilam troche to moge isc spokojnie spac :-D :-D :-D :ico_wstydzioch: hi hi

Katka25
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2009, 18:40

27 sie 2009, 13:37

wreszcie miałam usg, serduszko bije,12mm, 8 tydzień :-) :-) :-)

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

27 sie 2009, 14:00

hejeczka

ciesze sie ze u was wszystko ok u mnie tez poki co bylam dzis u ginki z badaniami <morfologia mocz cukier i kila> i wszystko b dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:
w pon ide chyba na usg bo ona mnie zapisala dopiero na 22 09 a tyle nie bede czekala i pojde tez dodatkowo wczesniej :-) :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-08-27, 14:00 ]
acha tylko poradzcie isc teraz w 6 czy poczekac do 7??tyg??

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

27 sie 2009, 14:24

lidziasc, ja bylam w 6tym tyg i byl juz malenki zarodek ale serduszka jeszcze nie tydzien pozniej czyli przy skonczonym 7 tyg bylo juz widac serducho :-D :ico_brawa_01: tak wiec moze zaczekaj teraz w ktorym dokladnie jestes tyg???

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

27 sie 2009, 14:36

w 5 tygodniu

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

27 sie 2009, 14:41

Witam Was!
Chyba tak na doczepkę sie do Was przyłącze. mam termin na 1 kwietnia, ale może tez byc wczeniej więc trudno powiedzieć. Z usg i obliczeń wychodzi właśnie na 1 kwiecień.

mam juz synka Krzysia (21.01.2008) no i nie powiem liczymy po cichutku teraz na dziewczynkę.

nie bede pewnie dużo pisać bo tak jakoś na innym temacie od pierwszej ciąży ciągniemy z dziewczynami i nie wiem czy mi starczy czasu na dwóch pisac!

pozdrawiam wszystkie kwietnióweczki

Marta

[ Dodano: 2009-08-27, 14:44 ]
lidziasc

ja na Twoim miejscu bym poczekała do tego 7 tygodnia - wtedy serduszko zobaczysz, amoże i usłyszysz.


ja słyszałam nawet bo włączyła na głos - super!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość