Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

28 sie 2009, 09:21

witeczka :-)
Ja dzisiaj wolne, pisze z domu, w poniedziałek też wolne - hura!!!!!!!!
gie fryzury zniewalające, ja jeszcze się nie bawiłam, nie miałm czasu :-/
Muszę zaraz wskoczyć ogolić nózki, nie wiem jak to zrobię bo jestem sama z Majką - no cóż będę próbować ;-)
ciepło dzisiaj więc obie zakładamy mini :DD

Aaaaaaa przyszedł mi już ten dresik z Pumy i ta tuniczka - naprawdę rewelacyjne rzeczy, zakupy mi się udały, jesteśmy bardzo zadowoleni.
Nie mogę w sklepach u siebie dostać leginsów na Majkę, nie ma takich małych rozmiarów, a na allegro są :ico_zly:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

28 sie 2009, 09:24

Gie, u mnie zdjecia sa takie male moze przez to, ze sie nigdzie nie logowalam, tylko weszlam na strone, wrzucilam zdjecie i wyszly mi fryzury.. napisz mi jeszcze raz, w jakiej zakladce Ty to znalazlas... musialas sie rejestrowac? podawac swojego maila itp.?

ksiazek nie ma :/ i raczej juz dzisiaj nie dotra :ico_placzek:
poczte zamykaja o 14:30 :ico_placzek:

zaraz ide do Gibu odebrac ksiazki od tej kumpeli, powiedziala, ze przyniesie Smazone Zielone Pomidory, 11 minut (Paulo Coelho - nie przepadam za nim, ale z braku laku przeczytam) i Samotnosc w Sieci.. takze nieskomplikowane ksiazki, akurat na wakacje...

ale i tak nie moge przezalowac tego Zmierzchu :ico_zly:

Gie, jako brzydula moglabys dzieci w przedszkolu straszyc :-D

Jagna30, ja wlasnie specjalnie nie ogladalam filmu, bo chcialam najpierw ksiazke przeczytac.. zawsze tak robie, pozniej czesto nawet zapominam o filmie ;-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 sie 2009, 09:36

Witaj MARGARITA :) Fjnie, że tak Ci się przedluzyl weekend :) A czemu masz wolne? Nie pracujesz codziennie??

Witaj SHOO :)

jak juz pisalam wczesniej, weszlam na stronke - potem w zakladke Beauty & Style, a tam jest "Makeovers" - jak tam klikne, to po zaladowaniu wyswietlaja sie twarze kobiet do wyboru - nimi mozna sie bawic bez logowania, ale juz zeby wstawic swoje zdjecie - trzeba sie zalogowac - tak przynajmniej jest u mnie - wyskakuje okienko, ze trzeba byc czlonkiem, etc i "clik here", zeby sie zarejestrowac - klikam, wyswietla sie formularz - do wpisania adres e-mail i haslo, plec, data urodzin i tyle...

probowalas z tym prit screen'em? Jest jeszcze taka opcja jak juz ulozysz sobie fryz, to na dole po lewej stronie jest before/after, jak na to klikniesz, to wyswietla sie oczywiscie zdjecie przed i po - a pod spodem jedna z opcji jest save to desktop - moze tak Ci sie uda zachowac w pelnym rozmiarze... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-08-28, 09:41 ]
Gie, jako brzydula moglabys dzieci w przedszkolu straszyc
sadze, ze to komplement - dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D

jesli chodzi o Coelho - przeczytalam chyba tylko "Alchemika"

jesli chodzi o "Samotnosc w sieci", po seansie w kinie, ktory ciagnal sie w nieskonczonosc i powaznie zastanawialam sie czy nie wyjsc po 40 minutach - nawet się nie zamierzam dotknac do okladki - to byl najgorszy film, jaki w zyciu widzialam - dorownuje tylko "Grindhouse" Tarrantino... :ico_chory:

[ Dodano: 2009-08-28, 11:04 ]
haaalooo, laski - gdzie poznikalyscie?? :ico_noniewiem: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

28 sie 2009, 12:01

Witaj MARGARITA :) Fjnie, że tak Ci się przedluzyl weekend :) A czemu masz wolne? Nie pracujesz codziennie??
no przecież ja nadal pracuje na 1/2 etatu więc jak wyrobie limit godzin to mam wolne, a na sierpień już wyrobiłam limit godzin, do tego mam jeszcze 5 nadgodzin ;-)

Gie ale avatr :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 sie 2009, 12:06

no przecież ja nadal pracuje na 1/2 etatu
no o tym wiem, ale wydawalo mi sie, ze pracujesz codziennie, tylko nieraz na rano, a nieraz pozniej...
jak wyrobie limit godzin to mam wolne, a na sierpień już wyrobiłam limit godzin, do tego mam jeszcze 5 nadgodzin
no to zazdroszcze - sama bym tak chciala...
Gie ale avatr

ooołłłl jjjeeeeaaaa , avatar mi się udał :-D :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 28 sie 2009, 12:14 przez Gie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

28 sie 2009, 12:13

wiecie co zastanowiłam sie ostatnio nad nocnikiem :ico_noniewiem:
Ciagle mam jednak dylemat czy to nie za wcześnie jeszcze :ico_noniewiem:
Wypowiedzcie się proszę na ten temat :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-08-28, 12:15 ]
no to zazdroszcze - sama bym tak chciala...
wróciłam bym chętnie na cały etat, ale niania wtedy wyniesie ok. 800zł miesięcznie, a poza tym póki nie muszę nie będę wracać na cały etat. może jak zmienię pracę to tak ;-)
muszę poszukać sobie jakiegoś etatu w administracji publicznej, dosyć mam już tych rolników :-/

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 sie 2009, 12:17

MARGARITA - ja tez o tym myslalam i nawet kolezanka pytala co kupic Zuzi na urodzinki, bo nie ma pojecia, wiec ja zaproponowalam nocnik (bez udziwnien, ewentualnie z muzyczka przy siusianiu, bo u Kaliszanki siostry się to sprawdziło). Kolezanka zaczela NARZEKAC, ZE NOCNIK NA I URODZINY, ZE BEZ SENSU, WIEC PEWNIE KUPI COS INNEGO - WTEDY SAMA KUPIE NOCNIK - MOJA SIOSTRA SIE UPIERA, ZE (sorry za capsa) juz mozna dziecko przyzwyczajac, siostra pana tez - wiec moze warto kilka razy w ciagu dnia posadzic dziecko na minutke, zeby sie zaprzyjaznilo z nowym sprzetem, a z czasem uczyc... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-08-28, 12:26 ]
dzwonil pan, ze Zuzi wyszla gorna prawa 4-ka :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

28 sie 2009, 12:57

dzwonil pan, ze Zuzi wyszla gorna prawa 4-ka :-D
kurczę idziecie z tymi zębolkami jak przecinaki, chyba tylko Maja ma tak malutko ząbków :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

co do nocniczka - hmm może i ja kupię, też raczej taki zwykły bez udziwnień (chyba), pogadam dzisiaj z P.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

28 sie 2009, 13:12

kurczę idziecie z tymi zębolkami jak przecinaki, chyba tylko Maja ma tak malutko ząbków
moim zdaniem powinnas sie tylko cieszyc - im pozniej, tym lepiej :)

[ Dodano: 2009-08-28, 13:37 ]
a gdybym chciała byc wojskowym...

Obrazek

[ Dodano: 2009-08-28, 13:52 ]
i moje słoneczko :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-08-28, 13:57 ]
a tu pozwolilam sobie na pelen make-up -

Obrazek

mam nadzieje, ze nikt tego wszystkiego zle nie odbierze :ico_sorki: - to tylko zabawa... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

28 sie 2009, 14:39

Gie, nie umiem tego zapamietac :/ mecze sie juz 30 min i nic sie nie da zrzucic na pulpit.. a szkoda, bo fajne rzeczy mi powychodzily :-D

avatar rzeczywiscie.. hmm... inny ;-)

brawo dla Zuzi za kolejnego zebala :ico_brawa_01:

a co do nocnikow, my jeszcze nie kupujemy - nie ma sensu, maly jest jeszcze niekumaty i pewnie by zaraz uciekl z tego nocnika ;-)
a jak juz bedziemy kupowac, to taki najzwyklejszy, bez melodyjek i szmerow bajerow

[ Dodano: 2009-08-28, 14:40 ]
Zuzia najladniej wyglada na drugim zdjeciu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-08-28, 14:41 ]
mam nadzieje, ze nikt tego wszystkiego zle nie odbierze :ico_sorki: - to tylko zabawa... :ico_wstydzioch:
no co Tyyyy?? a niby czemu mialybysmy to zle odebrac.. przeciez to tylko zabawa zdjeciami, w dodatku smieszna i nieszkodliwa :-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości