SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

29 sie 2009, 11:39

lidziasc, chyba nie moze kolejny raz skladac dzis idzie do pracy to zapyta o co im chodzi ???? :ico_zly: zla jestem bo szkoda mi go jest naprawde solidnym pracownikiem nigdy nie widzial siebie w takiej pracy jednak poszedl i pracowal jak najlepiej mogl zeby nam niczego nie zabraklo a te gnoje tak go potraktowali :ico_zly: troche boje sie zmiany teraz tym bardziej ze ja w razie czego nie moge isc do pracy , wiem ze damy sobie rade ale strach jest :ico_noniewiem: ciekawa jestem co mu dzis powiedza naprawde nie chce mi sie w to wierzyc , byl na kazde ich zawolanie zamiast wolny czas spedzac z rodzina to chodzil do pracy bo go potrzebowali gdzie inni tel nawet nie odbierali no szlag mnie trafi za chwile :ico_zly:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 sie 2009, 11:53

SANDRUSIA)), wiem, że mi łatwo mówić, ale nie denerwuj się. Nie możesz się denerwować za dużo, bo na maluszka to działa źle.
Wytrzymacie jakoś.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

29 sie 2009, 11:55

njagorsze jest to ze nasze marzenia o nowym domu pojda w las :ico_placzek: dlatego ze jesli teraz zmieni prace zaden bank nie da nam kredytu :ico_placzek: to bedzie najgorsze dla mnie :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-08-29, 11:57 ]
dobra uciekam dziewczyne bede pozniej musze sie chyba na spacer wybrac albo gdzies bo mnie cholera wezmie :ico_zly:

[ Dodano: 2009-08-29, 11:59 ]
tibby, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564:
sto lat kochana :ico_brawa_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

29 sie 2009, 20:47

tibby, masz urodzinki?????

to wszystkiego naj naj naj lepszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

30 sie 2009, 06:32

tibby, ja rowniez spoznione zyczonka!!! Duzo zdrowka!!! I spokojnego rosniecia brzuszka :-D :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
SANDRUSIA)), hmmm troche dziwnie z ich strony, ale Ci powiem ze to pewnie ze wzgledu na to ze zupelnie nieprofesjonalna firma, chamy, niektore firmy bardzo sobie cenia zetelnych pracownikow a niektore po prostu na to sraja. Tak jak moja szefowa ma zupelnie w tylku ze jestem dobra w pracy, zawsze przychodze, zadko biore dni wolne i sie zwalniam ze wzgledu na chorobsko, zazwyczaj po prostu przychodze z chorobskiem, ale nie, jedza nie ma wyczucia i lubi sie czepiac :ico_puknij: Tylko dziwie sie wlasnie systemowi u was, wlasnie nie wiem u nas chyba tez sa umowy tymczasowe ale to tak bardziej wyglada ze dostajesz jeden kontrakt na trzy miesiace a po tych trzech miesiacach kontrakt sam przechodzi w staly, gdzie po 5 miesiacach pracy gdyby chcieli cie zwolnic to masz 3 miesiace chronienia. Mi sie zdaje ze powinniscie to jakos sprawdzic czy to jest wogole legalne pracowac przez taki dlugi okres czasu na kontrakcie tymczasowym, bo cos mi to watpliwe sie wydaje, wtedy wszystkie firmy by tak robily i nikt by nie mogl sie zabezpieczyc na zycie ani kredytu wziasc. Warto zawsze jest sie dowiadywac, naprawde, czasem mozna sie mile zaskoczyc. U mnie wpracy nikt nie wiedzial co to jest ATP :ico_puknij: a to kazdy pracodawca u nas powinien wiedziec bo jest nie legalne jesli sie go nie dostarczy kobiecie w ciazy. To wlasnie taki raport jakby i umowa miedzy tymi z bezpieczenstwa a mna w ciazy, jakie obowiazki sa dla mnie bezpieczne w pracy i dzieki temu moge byc bardziej bezpieczna, a w przypadku gdy nie da sie zrobic zadnych zmian musza mnie wyslac do domciu - mimo ze nie ma zadnego papierka od lekarza i ja czuje sie dobze - i placic mi za siedzenie w domciu przez 9 miesiecy a potem pol roku macierzynskiego z pelna pensja. Trzy babki sa w sieci naszych supermarketo w ciazy, dzwonilam jedna w stolicy, tez wlasnie kierownik jak ja, i nic o tym nie wiedziala, a narzekala wlasnie ze nie wzieto jej ciazy pod uwagi w pracy, ze musiala wykonywac rzeczy po ktorych sie zle czula no i wlasnie jeszcze ja stresowano. :ico_olaboga: Gdyby tak stracila nieszczesnie ciaze przez to wszystko Bosze Aldi nigdy by sie nie wygrzebalo :ico_olaboga: bo musza zapewnic bezpieczenstwo kobiecie w ciazy. Wiec czasem sa reguly o ktorych dopiero sie dowie jak sie dokladnie poczyta regulamin, lub mozna tez zadzwonic do zwiazkow i oni wszystko wiedza, a mozna na tym tylko zyskac! Ja bym zdecydowanie radzila sie dowiedziec doglebniej o tym jakie u was sa reguly.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

30 sie 2009, 09:43

MamciaKochana, Lukasz wczoraj rozmawial z facetem ze zwiazkow wlasnie i oni moga tak zrobic i dlatego wlasnie chyba nie dostal tego kontraktu ze on juz 2 lata pracuje a takiego co dopiero przylazl zatrudnia na rok i znow to samo a jesli chodzi o pracownika ktory dluzej pracuje to maja chyba jakies wieksze zobowiazania w obec niego wiec im nie na reke jest :ico_zly: jesli chodzi o firme to Lukasz pracuje w Coca-coli i jest to jedyna siedziba ich tutaj w polnocnej irlandii wiec chyba powinny troche powazniej podchodzic do takich spraw :ico_zly: nie wiem dokladnie bo jeszcze nie rozmawialam z Lukaszem poszedl spac jak wstanie to sie wiecej dowiem

Alicja86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2009, 14:12

30 sie 2009, 14:24

Hej!!!
Jestem tu nowa :)
Moj termin wypada na 25 kwietnia 2010, jestm bardzo szczesliwa. Mam juz coreczke, ktora ma 2 latka i 2 miesiace - jej termin wypadla tez na 25 tylko ze lipca, jednak urodzila sie 29 czerwca z powodu chlestazy ciazowej.

Jak sie czujecie kwietnioweczki ????

P.s. Gratuluje Wam wszystkim i kazdej z osobna :)

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

30 sie 2009, 14:33

Alicja86, wiatj i gratuluje :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-08-30, 14:35 ]
ja czuje sie dzis fatalnie wiec nie bede zbyt rozmowna musiacie wybaczyc :ico_sorki: chyba ze mi minie to zagladne

Alicja86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2009, 14:12

30 sie 2009, 14:44

Poza tym ze mam bole podbrzusza i piersi, ale to normalne, to od kilku dni jest mi przez 90% dnia ciagle niedobrze :( Dodatkowo to uczucie 3 razy wyrwalo mnie ze snu dzis w nocy. W pierwszej ciazy tak nie mialam, ale kazda ciaza jest inna...

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

30 sie 2009, 15:32

Alicja86, to ja wlasnie tak mam wymiotuje po kilkanascie razy dziennie na poczatku tez w nocy teraz juz nie ale od rana samego jak tylko oczy otworze :ico_olaboga: dzis to w ogole od rana sie mecze do teraz nic nie przechodzi :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość