Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

01 wrz 2009, 09:00

Dzień Dobry :-D
dziś Jagódka debiutuje w przedszkolu
Duże :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: odważna kobitka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziś 15 tydzien kończymy
:ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja wstałam w takim sobie humorze :ico_sorki: ostatnio jakies głupie sny mam :ico_sorki: w ogole nie wiem co sie ze mna dzieje :ico_sorki:
Kobitki co myslicie na temat spania na plecach?? ja słyszałam ze to bardzo szkodliwe dla dzidzi :ico_noniewiem: ja sie poloze na boku a budze sie wlasnie na plecach gdzie ja nigdy tak nie spałam :ico_puknij:

kamelek1, Ja tez mam takie niskie ciśnienie :ico_sorki: wczoraj myslalam ze głowe to mi rozsadzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

01 wrz 2009, 09:10

witaj kochana :-)
asiula śpij kochana jak Ci wygodnie - ja nawet na brzuchu się czasem obudzę :-) na plecach nie powinna tylko spac kobieta, która ma przedwcześnie regularne skurcze w wyzszej ciaży :-) i to nie szkodzi dziecku bezpośrednio - po prost na boku i to lewym większe dziecko, które w macicy ma już mało miejsca jest lepiej dotlenione :-)

[ Dodano: 2009-09-01, 09:11 ]
ja mam cisnienie tak 90/50 i sobie kawkę walne jak mi na prawdę słabo :-)

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

01 wrz 2009, 09:17

Eve dzielna Twoja córcia,tylko pogratulować :ico_brawa_01:
dla wszystkich dzieciaczków powodzenia w żłobku/przedszkolu/szkole,dla mam wytrwałości :)

ja pogoniłam swoje chłopaki do szkoły,nie bez nerwów niestety,aż mnie brzuch rozbolał...zachciało im się rewie mody odstawiać na początek roku,ech :/ a myślałam,że to dziewczynki bardziej są modnisiami niż chłopcy :)

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

01 wrz 2009, 09:18

Ewciu, No to mnie uspokoiłaś :ico_sorki:

Kurcze cos gg nie moge odpalic :ico_sorki:

Cos mnie znowusz brzuch dzisiaj pobolewa jak na @ ale mam nadzieje ze to tez normalne :ico_sorki: boszz jak ja panikuje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

01 wrz 2009, 09:25

n mi też gg dzisiaj nawala :ico_noniewiem:

herbaciana a w jakim wieku masz synków?

[ Dodano: 2009-09-01, 09:26 ]
a ja w międzyczasie naczynia pomyłam, teraz idę jajeczko na śniadanko wstawić :ico_haha_01: zaraz wracam :-)

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

01 wrz 2009, 09:31

teraz idę jajeczko na śniadanko wstawić
:ico_haha_01: mnie tez dzisiaj na to wzielo :ico_haha_01:
mi też gg dzisiaj nawala
wkurzylam sie wywalilam nowe gg i ściągnelam to stare :ico_sorki: najlepsze :ico_sorki:

oki lece na sniadanko bo malenstwo sie dopomina :-D

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

01 wrz 2009, 09:33

Cos mnie znowusz brzuch dzisiaj pobolewa jak na @ ale mam nadzieje ze to tez normalne :ico_sorki: boszz jak ja panikuje :ico_olaboga:
Asia,mnie czasami bolał jak zbliżała się data miesiączki-przez pierwsze 3miesiące,teraz pobolewa ale to wynik rozrastajacej się macicy (tak mówi mój lekarz) także kochana nie martw się na zapas.

moja przyjaciółka o swojej ciąży dowiedziała się w końcówce 6 m-ca ciąży,miała bóle menstruacyjne,okres po 1-2 dni co 27/28 dni,przytyła tylko 3kilo,piła,paliła,żyła normalnie jak każda z nas przed ciążą i urodziła piękną zdrową córeczke,dziś 3latke.i tak sobie myślę,że takie dmuchanie chuchanie na siebie też nie dokońca jest zdrowe...możecie na mnie krzyczeć,ale od czasu do czasu wezmę od męża papierosa,pić nie pijemy,ale kawy sobie nie odmówię,szczególnie kiedy ciśnienie skacze,chodzimy na przechadzki 5 kilometrowe po parku,chodzę z przyjaciółkami do klubu (na salse,bo kochamy te rytmy) i póki brzusio mi nie przeszkadza korzystam jeszcze z przyjemności życia.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

01 wrz 2009, 09:37

herbaciana bo an zdrowa ciąże nie ma recepty niestety :ico_noniewiem: ja z Jagą winko do czasu do czasu wypiłam teraz strasznie mnie bierze na piwo (marcin sie śmieje, ze jak zacznę mecze oglądać to na 100% bedzie chłopak), cole tez zcasem wypiję, akwkę codziennie :-) z jednej strony ciaża to ie choroba, ale z drugiej - gdybym z Jagą nie leżała pół ciaży to bym jej dzisiaj nie miała... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

01 wrz 2009, 10:02

No juz po sniadanku :-D odrazu lepiej sie czuje :ico_sorki:

herbaciana, Ja panikuje po wczesniejszych doswiadczeniach :ico_sorki: Tak jakos to wszystko we mnie siedzi jeszcze :ico_sorki:

Boszzz co tu dzisiaj robic :ico_noniewiem:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

01 wrz 2009, 10:03

EVE starszy poszedł do 1gimnazjum,młodszy do 5kl SP

złote słowa napisałaś 'ciąża to nie choroba' choć ja teraz przy Jaśku i przy poprzedniej ciąży z bliźniakami czułam się chora,dosłownie.przy małolatach nie wiedziałam co to są poranne nudności,bóle pleców,drętwienie i puchnięcie nóg-teraz wiem i szczerze chciałabym już urodzić.choć jak tak w dzień się wymęczę to nic mnie nie boli o dziwo.

[ Dodano: 2009-09-01, 10:13 ]
ASIU ja też,niestety.poprzednie doświadczenia siedzą w środku jak zadra w tył.ku i też panikowałam.tak do ok. 15tc potrafiłam nawiedzać swojego gina 1-2 razy w tygodniu.teraz jest lepiej,cieszę się ciążą i nawet dolegliwości ciążowe mimo,że męczące cieszą.

moja mama bardzo religijna kobieta(wierzy w boga nie w instytucje kościoła) na moje słowa,że boga nie ma,uśmiechnęła się krzywo i powiedziała,że jest,tylko poszedł na urlop.więc teraz,przy tej ciąży ufam,że już wrócił z urlopu i kolejny raz nie pozwoli,żeby nasze dziecko zmarło.

tego ci życzę i wszystkim dziewczynom po przejściach,żeby już nigdy TO nas nie spotkało.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość