herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

02 wrz 2009, 08:50

dziewczyny ja nawet rycze na takim programie jak 'wesele od podszewki' na zone club.coś te hormony za bardzo się rozszalały :ico_placzek:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

02 wrz 2009, 10:44

Witam sie i ja :ico_sorki:

Mnie znowusz nerka nap******a dosłownie :ico_placzek: od rana skręcam sie z bnolu a polozna nie odbiera tel. :ico_zly: :ico_placzek:

herbaciana, U mnie z Hormonami to samo :ico_sorki: byle głupota i koniec, za to M ma przy tym niezly ubaw :ico_puknij:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

02 wrz 2009, 11:52

Mój M też gnije jak nawet na reklamie zupek Bobovita się rozklejam.wczoraj oglądaliśmy program na planete o miłości polskiej dziewczyny i niemieckiego chłopaka i jak ich później potraktowali a mój do mnie 'tylko nie płacz bo i ja będę płakać" i oczywiście wyłam do poduszki a on na przemian śmiał się,tulił,głaskał...

ale to co mnie cieszy to to,że ja tyje i mój M też-ja mam 5 kg on już 8.hehe i kto tu jest w ciąży:)

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

02 wrz 2009, 12:56

herbaciana, wiesz tak to jest ze faceci chyba przejmują cześc odczuc kobiety w ciaży... moj M ma normalne zachcianki :ico_puknij: masakra nooo a co do tycia to tak samo jak ja tez tyje :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Amola85
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 02 sie 2009, 11:53

02 wrz 2009, 15:33

no kochane znow dwa dni w szpitalu i walsnie dzis wrocilam ;( leze i leze ;( ale dzidek zdorwy, juz wiem ze to chlopiec na sto procent ;))) ja leze ale on rosnie i superowo juz nawet lekarz chwalil ze teraz synek ma taki miesiac w ktorym intensywnie rosnie.. i mnie dziewuszki hormony dobijaja.. ja jak widze film lub cos z dziecmi albo kobiete w ciazy na ulicy przez okno to mam paranoje ze ukradla mi brzuch i mi sie plakac che ;( a najgorsze to taki okropny bol brzucha. ginek gadal ze to dlatego ze orsnie synek macica sie rozciaga w takim tempie czy kotras z was to miala? ja w poprzednich ciazach nic takiego nie spotkalam ;( nie moge zyc.. ale pocieppie dla synusia ;PP

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

02 wrz 2009, 16:10

Amola85, :ico_pocieszyciel: wszystko bedzie ok jeszcze troszke. Dla takiego szczescia warto troszke pocierpiec :ico_oczko:
to chlopiec
Kolejny facecik sie szykuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u mnie napewno znowusz psikus i wyjdzie dziewuszka :ico_noniewiem: juz w tym tyg. napewno sie dowiem o ile znowusz polozna mi nie przesunie wizyty :ico_sorki:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

02 wrz 2009, 19:42

Amola będzie dobrze :-) gratuluję synusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

02 wrz 2009, 20:46

AMOLA gratulacje z synka!!!
mi lekarz mówił,że takie bóle są normalne i większość kobiet je ma.ja do bóli brzucha dodatkowo mam bole pleców i skurcze łydek i drętwienie dłoni.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

03 wrz 2009, 08:19

hej kochane :ico_haha_01:
amola
kochana - gratuluje chłopca :ico_brawa_01: oj ja też poproszę :-D

mnie nie było bo niby Jaga w przedszkolu, ja powinnam mieć wiecej czsa a tutaj nie wiem w co ręce włożyć :ico_noniewiem: wciąż muszę jeździć na działkę, ząłatwiać fachowców, pilnowac pomiarów, zamawiać materiały - aż sie dziwię marcinowi, że zaufał kobiecie wtej materii :ico_olaboga: :-D
no i co do jagi przedszkola - wczraj by lekki kryzys :-) ale raczej nie Jagi tylko większości dzieci w przedszkolu - jk ja zaprowadziłam to był jeden lament w szatni i na salach i Jaga zaczęla im wtórowac :-) ale szybko zapomniała dlaczego i sie zabawiła - dzis już był luzik i bardzo chetnie szła:-D na prawdę trafiliśmy na super przedszkole - panie są rewelacyjne. Bo siostra ma okropny dylemat - maly zaczął jej sie budzić z krzykiem w nocy; siłą jej wydzierają synka bo nie chce zostać w przedskzolu, wciąż opowiada o niemiłych paniach zmuszających go do spania :ico_noniewiem: i chyba po przedszkolu u siostrzeńca :ico_noniewiem:
a Krusezk tymczasem rozbrykał sie na dobre - szczególnie wieczorami, jak mam czas odpocząć rozpycha sie niemiłosiernie :ico_oczko: wspaniale znowu te fantastyczne wygibasy czuć :ico_sorki:

ja bede do południa na dyżurze przy komp. - musze diwe tury prania wstawić i wywiesić, podłogę wypasywać, a potem kuzynka prawie na rozwiazaniu nonono na kawkę wpadnie :ico_oczko:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

03 wrz 2009, 08:36

dziewczynki torcik za skończony 16.tydzień :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
ale bym takiego torcika zjadła-mniam!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość