lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

03 wrz 2009, 09:49

MamciaKochana, a moze nam sie uda po chłopczyku :ico_oczko: :ico_oczko:

wtedy tatusiowie będą szczesliwi a jak dziewczynka to tez fajnie bo zabawki i ciuszki juz są :ico_oczko:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

03 wrz 2009, 10:07

lidziasc, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moze wyjde na wyrodna matke ale zawsze jakos bardziej dziewczynki mi pasowaly, wlasnie bardzo chcialabym malego synka - takiego mini A. , tylko jakos niewiem jak pilnowalam dzieci to zawsze mi trudniej bylo nawiazac kontakt z chlopakami wlasnie, a z dziewczynkami to bylam na sto dwa, no i przebieranie pieluszki :ico_wstydzioch: boje sie ze jak bede miala chlopaka to nie bede wiedziala jak go przebrac, bo wyglada to dla mnie strasznie skomplikowanie ..... :ico_wstydzioch: :ico_puknij:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

03 wrz 2009, 10:38

wiesz ja troszke tez tak mam :-D
wiec to chyba normalne dla kobiet co maja coreczke bo jak przewijalam synka kolezanki czy szwagierki to tak czlowiek nie wie jak wytrzec czy cos nie boli itd
Ale co bedzie to bedzie ja i tak i tak sie ciesze ale jak bym miala pierwszego synka to 2 napewno bym dziewczyneczke chciala :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

03 wrz 2009, 10:43

a ja kochane znow mam odwrotnie jak przewijam corke znajomej to tez nie wiem co i jak przyzwyczailam sie do siusiorka :-D hi hi ale chciala bym coreczke nie ukrywam , pierwszego chcialam synka i mam i nie zamienila bym go na coreczke :ico_nienie: ale teraz bym chciala :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kacha30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 15 lip 2009, 16:14

03 wrz 2009, 10:43

Najwazniejsze zeby zdrowe dzieciatko bylo ... Ja jeszcze nie poeidzalam caelj rodzinie tylko rodzice i dobrzy znajomi wiedza ( bo trudno ukryc dlaczego nie wypije sobie winka i nie wyjde na papieroska :ico_haha_01: ) Powiem wszystkim jak minie 12 -13 tydzien chyba... A tak poza tym to jestem strasznie ZMECZONA dzisiaj...

Alicja86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2009, 14:12

03 wrz 2009, 13:41

Mnie wychodzi teraz dziewczynka, ale chcialabym chlopczyka, pomimo ze wlasnie boje sie calej higieny zwiazanej z chlopczykami :ico_noniewiem: Ale wazne by bylo zdrowe :)
I tak ciuszki musze pokupowac od poczatki, bo do 6 miesiaca wszystkie wydalam znajomej w PL i teraz mi troche przkro, bo te niektore rzeczy mialam takie super i jak nowe byly, a teraz nie wiem czy takie same dostane, bo moga sie zmienia :( A mialam multum ciuchow, nawet polowa nowa i z metkami, i tyle kurteczek - tego mi najbardziej szkoda, bo to wszyatko cholrnie drogie bylo....

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

03 wrz 2009, 13:59

Alicja86, ja tez nie mam nic po Kubie nic a nic , wszystko sprzedalam lub oddalam , ale mam nadzieje ze bedzie diewczynka wiec i tak ubranak by sie nie przydaly :ico_oczko: heh pozatym wiedzialam ze nie bede mogla sie powstrzymac przed zakupami :-D hi hi ja mam sporo nowych ciuszkow i na chlopca i na dziewczynke bo kiedys je sprzedawalam i sporo mi zostalo musze je wlasnie wyjac i poprzegladc :-D :ico_brawa_01:

Alicja86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2009, 14:12

03 wrz 2009, 17:09

Ja mam troch tych wiekszych i tez juz ostatnio je spakowala i chcialam dac znajomej do coreczka, ale ona leciala do pl i nie miala czasu odebrac tych 3 siatek, no ale teraz juz za pozno, bo nic wiecej nie daje :) Jak bedzie chlopak to wtedy to komus dam, a jak dziewczynka to mie sie jeszcze przyda heee...
A ile ma kocykow fajnych i rozek jak nowka, bo uzywalam go jako kolderki a nie rozka :) Cala posciel i baldachim ma, bo mala dopiero od jakis 4 mies spi na nomalnym lozku i posciel ma juz wieksza :)
Lezeczek i wozek sprzedalam, ale kupie se nowe, a szczegolnie wozek bo mialam ciezki i jezdzilam nim tylko 4 miesiace. Teraz tez kupie wozek w pl bo duzo taniej i wiekszy wybor jezeli chodzi o kolory i wozki z gondolami :)
Inne drogie rzeczy jak hustawka, lozeczko, kojec czy chodzik to mam, bo tego nie sprzedawalam, bo stwierdzilam ze jezeli do 3 lat sie nie zdecydujemy na kolejne dziecko to wtedy posprzedaje, ale puki co nie, boe nie bede znowu calej wyprawki od nowa robic, a tanie to to nie jest !!!

A imionka juz macie wybrane ???

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

04 wrz 2009, 10:39

Alicja86, mi sie bardzo podoba Zuza lub Hania a do chlopcow to bartek
ja wolalabym dziewczynke a moj maz oczywiscie ze chlopaka. ale w sumie 1 dziecko to obojetnie wazne aby bylo zdrowe

Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 10 tydz

Iwonka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2009, 10:32

04 wrz 2009, 10:41

Witam :-)
Jestm pierwszy raz na forum, z wielkim uśmiechem na twarzy stwierdzam, że również zostałam kwietniową mamusią ;)) jestm w 8 tyg. Wczoraj byłam i gina. Jestem szczęścliwa wszystko jest dobrze, a co naj piękniejsze? Widziałam bicie serduszka mojego maleństwa. Bardzo wzruszające przeżycie :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Devinnut i 1 gość