Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 wrz 2009, 11:48

PATI - Erik wyglada cudnie :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
dziekuje

Ja i moj P. nie nadajemy sie na fryzjerow, dzis bedziemy go poprawiac, grzywke nozyczkam, ale jeszcze trzeba troche gore maszynka skrocic i tyl troche.
A jak Ty uwazasz swoim fachowym okiem :-)

[ Dodano: 2009-09-03, 11:50 ]
Pati, super Ericzek wygląda na tych fotkach, myślałam,że krócej ma obcięte włoski po tym jak pisałaś,że obcinaliście go maszynką.
no chcielismy krocej, ale Erik tak sie rozplakal wiec zakonczylismy sciananie i dlatego tez tak nierowno wyszlo, tak sie wiercil i do tego tak plakal, biedulek moj, pewnie mysli sobie jakich ma rodzicow terrorystow w domu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

03 wrz 2009, 11:51

witaj IWONKA :)

A czemu Paulinka nie ma smoczka?? Nigdy nie ssala, czy juz Ja dawno odzwyczailas??

PATI - ja i fachowe oko???? Skąd Ci to przyszlo do glowy????????????? :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

03 wrz 2009, 11:59

A czemu Paulinka nie ma smoczka?? Nigdy nie ssala, czy juz Ja dawno odzwyczailas??
na początku jak była malutka nie chciała, wypluwała a wręcz jak jej wkładaliśmy to miała odruch wymiotny więc później już nie próbowaliśmy

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

03 wrz 2009, 12:00

Pati słodko wygląda eryczek i szczerz powiem że myslałam tak jak Iwonka, skoro pisałas o maszynce to pomyślałam że mały podobny jest do Majuchy ;-) mojego łysolka :DD
Majka ubóstwia swoje smoczki i będzie pewnie cholerny problem z tym. Ja podobnie do Gie ssałam smoka do 3 lat :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a mojego brata syn ma 5 i nad ciagnie taki już obgryziony, brudny - blee - zaraz zwymiotuje jak o tym myślę - jego popieprzona mamusia niszczy mu tylko zgryz, juz ma wysuniętą górną szczękę i to baaardzo jak na 5-cio letnie dziecko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

03 wrz 2009, 12:03

Ja podobnie do Gie ssałam smoka do 3 lat
to nie ja, tylko JAGNA :ico_noniewiem:
na początku jak była malutka nie chciała, wypluwała a wręcz jak jej wkładaliśmy to miała odruch wymiotny więc później już nie próbowaliśmy
fajnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

03 wrz 2009, 12:04

Dziecko znajomych też bardzo długo ssał smoka (ok.4 lat) i dodatkowo wszędzie chodził z pieluchą przy nosie, na dodatek wtedy jako już 4-latek bardzo mało i niewyraźnie mówił. Poszli z nim do logopedy a ta pierwsze pytanie jakie zadała to jak długo miał smoczek. Powiedzieli,że jeszcze ciągnie, takie walnęła im kazanie,że w ciągu tygodnia oduczyli go.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 wrz 2009, 12:05

PATI - ja i fachowe oko???? Skąd Ci to przyszlo do glowy????????????? :ico_nienie:
no a co nie, Ty tak ladnie masz sciete wloski i przeciez to sama robisz, to moglabys podpowiedziec jak sciac u Erika, zeby bylo dobrze :-)
Pati słodko wygląda eryczek
dziekuje :ico_sorki:
pisałas o maszynce to pomyślałam że mały podobny jest do Majuchy ;-) mojego łysolka :DD
hehe, tak krotko to bym malego nei sciela, chce, zeby mial dluzsze na gorze, a po bokach takie krotsze, tym bardziej, ze terat juz zuimno sie robi
a mojego brata syn ma 5 i nad ciagnie taki już obgryziony, brudny - blee
o losie, nie wyobrazam sobie, zeby dziecko tak dlugo ssalo smoka

Ja juz probuje skonczyc ze smokiem, daje tylko na noc, ale jak skonczy rozek czyli juz niedlugo bedzie i odzwyczajanie w nocy, oby tylko obylo sie bez problemow

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

03 wrz 2009, 12:08

Dzisiaj mam luzik, jestem tylko z Paulinką, Patryk wczoraj pojechał do dziadków, a tam jest dla niego raj na ziemi - króliki, kaczki, kury no i przede wszystkim prawie cały dzień na dworze.

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

03 wrz 2009, 12:09

to nie ja, tylko JAGNA :ico_noniewiem:
wybacz kochana, to z pospiechu w którym piszę :-/

[ Dodano: 2009-09-03, 12:10 ]
nie mam pomysłu dzisiaj na obiad :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

03 wrz 2009, 12:10

skonczy rozek
no to już niedługo będzie wielkie święto Erika

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości