Awatar użytkownika
BadGirll
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 11 sty 2009, 23:12

Orkiestra

03 wrz 2009, 10:52

Witam i znów pojawił się problem heh chciałabym żeby zagrała mi orkiestra jak będę wychodziła z urzędu tylko nie wiem co ma mi zagrać co wypada a co nie hmm pomożecie??;>:)

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

03 wrz 2009, 12:10

Buuu nie mam pojęcia :ico_noniewiem:

lilo

03 wrz 2009, 12:14

BadGirll, hmm... ja myślę że w tym temacie dobrze się poradzić samych muzyków - oni powinni mieć doświadczenie największe. Zazwyczaj młodej parze przy wchodzeniu na salę grają jakiegoś marsza.
Nie spotkałam się jeszcze z sytuacją grania przy wyjściu z USC więc nie bardzo pomogę...

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

03 wrz 2009, 13:08

Ja również nie spotkałam się z taką sytuacją. To oryginalny pomysł.
Proponuję Ci może jedną z piosenek tych które gra się jako pierwszy taniec na weselu. Nic prostszego wpisać na google "pierwszy taniec" albo "piosenki na pierwszy taniec" odpisać tytuły a później przesłuchać na YouTube. Ja tak zrobiłam w ubiegłym roku wybierając kilka piosenek: na pierwszy taniec, z dedykacją dla rodziców, z dedykacją dla brata i bratowej -9-lecie ślubu mieli dwa dni wcześniej, oraz piosenka niespodzianka dla męża - był bardzo zaskoczony i o to chodziło :-D To Wam ma się piosenka podobać.
Mnie bardzo podobają się następujące, że wymienię trzy które teraz przychodzą mi do głowy
Paulla - Od dziś
Beata Bartelik - Sen na pogodne dni
Kancelaria - Zabiorę Cię
Teksty są piękne :ico_haha_02:

Dytka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2012, 09:59

Re: Orkiestra

08 wrz 2013, 10:43

Najlepiej to faktycznie porozmawiać z zespołem...sama mam zespół Fiesta z Lublina i wszystkie wątpliwości z nimi omawiam, bo też nie mam takiego bardzo typowego wesela w planach ;p Mają dla mnie wyjątkową cierpliwość ;)

Kreat
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 mar 2013, 10:31

Re: Orkiestra

04 kwie 2016, 05:14

Odświeżam wątek, bo w sumie jest dla mnie dość ciekawy.

Kreat
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 mar 2013, 10:31

Re: Orkiestra

04 kwie 2016, 05:17

Moim zdaniem takie rzeczy powinno się konsultować na specjalnym spotkaniu z zespołem, powinniście sami zadecydować, a nie zespół zrobić to za was. Jakby nie patrzeć to wasze wesele. Nie można do tematu podchodzić rutynowo i wszystkim grać tego samego. Jak moja siostra wychodziła za mąż, to z zespołem mieli dogadane wszystko - piosenki dla rodziców, dla dziadków, co będą kiedy grać itd. I później głowa spokojniejsza skoro sie to wszystko ustaliło i można swiętować i bawić się z gośćmi.

Rotlomat
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 05 kwie 2016, 13:37

Re: Orkiestra

05 kwie 2016, 13:42

dokładnie bo u każdego zespołu wygląda to inaczej

Polianna1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 05 lut 2016, 14:48

Re: Orkiestra

19 kwie 2016, 14:40

W internecie można znaleźć całe mnóstwo różnych utowrów. Ostateczna decyzja należy do Młodych, ale zawsze warto porozmawiać z Zespołem. Może oni będą mieli jakieś ciekawe propozycje ;)

malgochna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 25 kwie 2015, 10:13

Re: Orkiestra

20 maja 2016, 13:00

Jeśli chodzi o organizacje wesela to polecam zajrzeć na portal http://www.grupaslubeo.pl/ . Tam znajdziecie wszystkie niezbędne informacje, które ułatwia Wam przygotowanie wymarzonego przyjęcia weselnego. Dodatkowo na stronie znajdują się ogłoszenia osób świadczących rożne usługi związane z weselami np. Fotograf, kamerzysta, wynajem auta czy wynajem sali oraz wiele innych. Myślę, ze warto zajrzeć na ta stronkę jeśli się przygotowujecie do ślubu i wesela.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość