Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 wrz 2009, 21:38

Dana gratulacje superowo ciesze sie bardzo :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jeszcze bardziej ci zazdroszcze :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: tez juz to chce miec za soba. A egzamin 20 pazdziernika dopiero :ico_olaboga:
Za ktorym razem zdałas??

Yoanna witaj gadułko :-D brakowało nam twoich ogromnych postow :-D

A ja ogladam poraz nie wiem ktory "młodzi i gniewni" zmykam papa

A no i mamy kolejnego siodmego zebolka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 wrz 2009, 22:20

Dana :ico_zdrowko: polej polej wypijemy ja Igoline dopiero o 6 bede karmic wiec chetnie obleje Twoje prawko :-D :-D :-D
SUPER ze sie udalo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
yoannawidze ze wakacje z przebojami :ico_haha_02: ale z tymi minami to lekka masakra :ico_olaboga: tez bym sie nielada wystraszyla :ico_olaboga:
czekam juz na foty !!!!!
I brawa dla Niny za nowe umiejetnosci :ico_brawa_01:
Pati duzo zdrowka dla Ciebie i Erisa :ico_sorki:
mam nadzieje ze jutro sie lepiej poczujecie
ja odpukac od urodzenie Igi nie chorowlam a Iga raz miala lekki katar 2 dni oby i ta jesnien obyla sie bez choroby :ico_sorki:
lece dziewczynki Mracin chce jajeczka na miekko :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

03 wrz 2009, 09:53

witam :ico_kawa: :ico_tort:
Gratulacje dla naszej zdolnej Danki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kolejny pirat na drodze :-D :-D
wiola ty sie nie martw będziesz następna
Pati dużo zdrowia u nas też Antek dostał katar i się męczy a najlepsze jest to ze uwielbia swoje snople :ico_zly:
yoanna super miałaś wakacje a ile wspomnien z tymi minami to masakra no i jeszcze zgubić sie w lesie masakra dobrze ze Polaków spotkałaś mąż musiał być w szoku jak mu powiedziałaś ze się zgubiłaś :ico_olaboga:
my wczoraj zrobiliśmy sobie wycieczke do katowic pociągiem Antek był zachwycony w katowicach nawet zasnoł mimo chałasu ale to chyba z zmęczenia . Dziś jedziemy do tychów autobusem znowu jakaś nowość bo wszędzie jedzimy samochodem albo rowerem :-D mykam ubierać antka miłego dnia

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

03 wrz 2009, 13:09

Witam Kochane!
Dziekuje za grtulaski ciesze sie ogromnie :ico_brawa_01: :-D
a jeszcze bardziej ci zazdroszcze :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: tez juz to chce miec za soba. A egzamin 20 pazdziernika dopiero
Calkiem cie rozumie wiem co to jest to czekanie ale wierz mi Wioluś że musisz sie naprawde sama przekonac że ci się uda to a wtedy napewno zdasz A ty to masz szczescie do egzaminów w urodziny moich dzieci wiecej nie mam wiec tym razem musisz zdac bo to w ten dzien Wera konczy roczek wiec nie mozesz :ico_nienie: ciotka nie zdac bo w prezencie Wiwi dostanie dobra wiadomosc pozytywnie zdanego egzaminu :ico_oczko:
Za ktorym razem zdałas??
za czwartym ale tak naprawde to za drugim bo za 1 i 2 szybko chcieli sie mnie pozbyc bo bylam :ico_ciezarowka: wiec wzasadzie to nie dali mi zadnych szans tylko czas stracilam a za 3 to wymusilam zekomo pierszenstwo ale luzik wczoraj szlam przekonana na 100 ze zdam i nie obieralam innej mozliwosci
yoannaBardzo ciekawie spedziliscie te wakacje teraz tylko pozostalo nam obejzec foteczki
Danki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kolejny pirat na drodze :-D :-D
kochana jeszcze nie pirat bo wiesz zaraz po egzaminie najbardziej sie przestrzega przepisow a z czasem zaczyna sie piracic :-D slonko2008, to gdzie ty mieszkasz? ze do katowic jechalas?

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

03 wrz 2009, 14:53

slonko2008, to gdzie ty mieszkasz? ze do katowic jechalas?
kochana ja jestem ze śląska mieszkam niedaleko Pszczyny i Tychów ( fabryka Fiata ) my już po wyciece do tychów załatwiłam wszystko co chiałam Antek był bardzo spokojny w autobusie zasnoł i spał już do domu :ico_brawa_01: w czwartek znowu jedziemy do tychów ide gotować obiad dla jarka bo zaraz wpadnie :-D Antek prawie zasypia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 wrz 2009, 21:32

witam dziewczyny :ico_haha_02:
ja mialam dzis wizyte w szpitalu :ico_chory:
pamietacie pisalam Wam ze mi taka kulka wyrosla czy cos na dole plecow ...
no i dzis mialam konsultacje z lekarzem
on mysli ze to cos w stylu tuszczaka...ale pewnosci nie ma i nigdy w tkim miejscu z tym sie nie spotkal wiec musi sprawdzic czy to nie rak i czy kosc pod tym jest ok czy nie ma jakis zmian rakowych :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
wiec bede miala robiony taki rezonas czy cos a pozniej zabieg :ico_chory:
jakos sie nie boje ze to rak bo nawet mi to przez glowe nie przeszlo :ico_nienie: nie ma takiej opcji :ico_nienie:
najbardziej o sie scylakam ze ta operacje to pod narkoza :ico_olaboga: tego sie boje co bedzie jak sie nie obudze :ico_noniewiem:
porozmawiam jeszcze przed tym zabiegiem czy moga mnie nie usypiac tylko zrobic miejscowe znieczulenie .
Niby dzis oytalam lekarza to powiedzial ze musza uspic bo to bardzo wrazliwe miejsce duzo nerwow :ico_noniewiem: no ale zobaczymy...
Marcin i Iga byli ze mna :-) wiec na pocieszenie maz kupil mi nowy telefon :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 wrz 2009, 22:34

Dobry wieczor :)

A ja nie moge wkleic zdjec az do srody ;((( bo siostra przywiozla mi zly kabel - jutro skocze do sasiadki i moze wsadze karte bezposrednio do laptopa :( ale mi smutno bo chcialam je obejrzec :((

W ogole jestem padnieta bo chodzilysmy po sklepach kilka godzin a pozniej na lotnisko po tatusia ;)
Wstaje wczesnie rano bo jedziemy z sasiadka na rehabilitacje jej syna ... ona miala dzis usuwany korzen zeba i boi sie ze nie bedzie w stanie prowadzic .... bez komentarza :P bo zab byl martwy .. :) no ale czego sie nie robi dla sasiadow ;)

Milego Wam zycze! :)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

03 wrz 2009, 22:35

dana :ico_brawa_01:
u nas ciagle jeszcze rozpierducha powyprowadzkowa i ostatni tydzień pobytu szwagierki u nas, więc jeszcze cos chcemy zwiedzic, połazić....
w przyszłym tygodniu pojedziemy prawdopodobnie na klify Moher niedaleko galway-i zgadnijcie co? pewnie pojedziemy tam z adia :ico_brawa_01:

buziaczki dla wszystkich!!!!

acha-Alowi włączył sie jakiś późny lęk separacyjny-ciagle za mna łazi, chce byc na rękach, kurczowo sie mnie trzyma....i cycożerny jak nigdy przedtem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

04 wrz 2009, 09:57

Witam :-D

Dana mam nadzieje ze ta data przyniesie mi szczescie :-D
No a jesli chodzi o to ze w ciazy zdawałas, to wydaje mi sie ze własnie powinni bardziej oko przymrozyc, a nie oblewac ciezarna :ico_olaboga:

Marta bedzie dobrze nic sie nie boj, to na pewno tylko pierdołka, uszy do gory :-)

Slonko i Yoanna no i ja jestesmy ze Ślaska

zirca, super ze spotkasz sie z Adia, pogadacie sobie w realu :-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 wrz 2009, 12:15

Wiola :D ja wlasciwie to z malopolski :) miedzy mna a Slonkiem jest 70km ale mimo wszystko to juz dwa osobne wojewodztwa :)

Zirca, ale Ci fajnie :D ja tez chce Was poznac!!

My wlasnie wrocilysmy od rehabilitanta - pojechalysmy z sasiadka i jej maly tak jak wszyscy mysleli ma za slabe napiecie miesniowe w gornej partii, powinien juz dawno siedziec i teraz ma zabiegi dwa razy w tygodniu i maja nadzieje, ze wzmocnia mu miesnie.

Idziemy z mala Nina na zakupy, wiec poki co koncze i milego dnia Wam zycze :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość