SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

04 wrz 2009, 11:19

Iwonka, Witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
napisz cos o sobie :ico_haha_02:
a u mnie znow gorzej wczoraj takie mnie wymioty meczyly ze szok wszystko co zjadlam zwymiotowalam wieczorem az dostalam dreszczy jakis L siedzial ze mna i mi oklady robil :ico_olaboga: rano tez zwymiotowalam i leze teraz juz mam tak dosc tego lozka :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: zmienilam sobie termin usg i bede miala 29wrzesnia bo mialam miec 13 pazdziernika ale chce leciec do polski , 7 pazdziernika , fajnie bo bede wczesniej widizala moja dzidzie i do Polski moze tez polece :-D :ico_brawa_01: ok uciekam bo zjadlam ta tabletke na wymioty i zaraz pewnie bede musiala spac po niej :ico_olaboga: co u Was ?? jak sie czujecie ???mam nadzieje ze lepiej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kacha30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 15 lip 2009, 16:14

04 wrz 2009, 11:31

Czesc Iwonka ! Tez jestem tutaj nowa :ico_haha_01: Sandrusia a ja mam problem z piersiami .... nie moge spac , bo tak mnie bola w dzien i w nocy, wczoraj zaywazylam ze wyszly mi zyly na piersiach i powyzej , czuje jakby ktos mnie pobil :ico_olaboga: Poza tym poszlam spac wczoraj o 6 :ico_szoking: !! No i te mdlosci .... Wspolczuje ci takich wymiotow... Trzymaj sie !

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

04 wrz 2009, 11:36

Iwonka, gratulacje
SANDRUSIA)), wspolczuje tych wymiotow mi chyba sie powoli koncza

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

04 wrz 2009, 11:45

kacha30, ja mam podobnie w dzien cycuchy tak mnie nie bola ale w nocy tez nie moge przez nie spac i brzuch mam w nocy taki nadety :ico_noniewiem:
wisnia3006, pocieszylas mnie troche moze i mi zaczne mijac za tydzien ? chodz watpie bo z Kuba mialam tak do 4 miesiaca a pozniej raz dziennie wymiotowalam ale to juz bylo super dla mnie :ico_sorki: , najgorsze bylo to ze urodzilam Kube a wymioty nadal byly :ico_szoking: dlugooo dochodzilam do siebie , szpitale lekarze , wykryli jakas bakteriee dali 3 natybiotyki i dopiero po tym przeszlo :ico_olaboga:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

04 wrz 2009, 11:51

SANDRUSIA)), trzeba byc dobej mysli ze jednak nie bedzie jak w 1 ciazy. ja niestety nie mam porownania:(

wlasnie rozbilismy nasza skarbonke i po poludniu idziemy na zakupy zaszalec. kupimy ladny zestaw obiadowy i kompet wszystkich rodzajow kieliszkow

Alicja86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2009, 14:12

04 wrz 2009, 11:54

Iwonka gratulki :)
Sandrusia, a nie myslalas o specjalnych opaskach na nadgarstki ??? Podobno sa bardzo skuteczne na mdlosci i wymioty !!!

Mi tylko z rana jest niedobrze, ale nie wymiotuje, a no i jeszcze wieczorem mnie mdlosci dopadaja. Calodzienne juz sie skonczyly :)
Boje sie tylko lotu do Pl, tego jak sie mala bedzie zachowywac i jak ja to zniose :ico_noniewiem: Piersi tez mne bola i jedna mam wieksza i to sporo...

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

04 wrz 2009, 12:45

Iwonka serdecznie gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja sie dzis znowu fatalnie czuje.normalnie fart ze na 14 do pracy bo niewiem jak bym sie w pracy pozbierala.taki mi niedobrze ze szok.wymiotowalam raz ale ciagnie mnie ciągnie  :ico_noniewiem:

a co to za opaski sa na wymioty??ja nie slyszalam o tym nigdy :ico_sorki:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

04 wrz 2009, 13:10

no wlasnie co to za opaski ????? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
lidziasc, biedna wiem co czujesz :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2009-09-04, 13:20 ]
znalazlam poaski na zywaja sie sea band mozna je kupic na ebayu i pewnie na allego tez ja zamawiam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Iwonka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2009, 10:32

04 wrz 2009, 13:42

Ja również nie czuję się naj lepiej. Codziennie mdłości szczególnie rano i tak do popołudnia. Następnie piersi, baaardzo bolącę. W nocy to przeważnie w jednej pozycji musze spać, ponieważ odwrócenie na bok sprawia niesamowity ból :ico_olaboga: No i cera oczywiście nie wygląda za ciekawie :ico_noniewiem: Cała twarz w czerwonych swędzących plamkach, ale słyszałam, że problem zniknie z końcem trzeciego miesiąca. Mimo wszystko dla mojego maleństwa jestem gotowa na wiele :ico_ciezarowka:

Alicja86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2009, 14:12

04 wrz 2009, 14:50

Opaski nazywaja sie SEA-BAND i w Pl kosztuja 29 zl za pare, a tu w Uk wiem ze mozna isc do poloznej i ona takie moze przepisac i wtedy sa za free dla kobiety w ciazy.

Kurcze i ja mam problem z cera teraz okropny, wiecznie mi cos wyskakuje i nawet na plecach - no okropnie wygladam.
Ale sie ciesze bo brzunio zaczyna rosnac. Widze ze najpierw ide w boki a potem mi idzie brzuszek do przodu, oj po powrocie z pl bedzie widoczny jak niewiem :)

Jezeli chodzi o imionka to puki co dla chlopca chcemy NIKOLAS a dla dziewczynki ANITA(angielski akcent w tym imieniu jest boski), ale kto wie czy sie nie pozmienia heee...Bo ja chcialam dla drugiego dziecka imie na literke A , czyli na taka literka jaka rozpoczyna imie mojej coreczki, no i dla babeczki jest, ale dla chlopaka problem, bo chcialam Alex, ale M sie nie zgadza :(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut, Google [Bot] i 1 gość