Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

24 sie 2009, 17:05

6 wrzesnia bedzie chrzczona napewno wstawie troszke fotek
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja zapomniałam się pochwalić że moja siostra już urodziła. Antosia ważyła 4 kg i miała 57 cm :-D w sobotę skończyła tydzień i byliśmy ją obejrzeć, słodziak taki że mmmmmm.

Moja córcia szykuje się już do szkoły :ico_szoking: ale ten czas leci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 sie 2009, 13:48

A JUstynka pewnie tez korzysta że jeszcze jest ciepło , albo też nie ma czasu przez pracę :ico_placzek:
pamiętam o was kochane ale chwilowo nie mam na nic czasu.
Myśle że od września jak Adusia zacznie chodzić do przedszkola trosze go będe miała więcej

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

04 wrz 2009, 17:10

justyna25, i jak niunia przedszkole znosi????

moja starsza jest zachwycona szkoła :-D a młodsza płacze bo też chce


ja zajrzałam przede wszystkim pochwalić się ze ZDAŁAM prawko :-D :-D :-D :-D szoking normalnie nie mam pojęcia jak to zrobiłam , ale się bardzo cieszę :ico_brawa_01:

zoola27, magdalena a gdzie wy się podziewacie :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

05 wrz 2009, 15:38

a zajrzałam przede wszystkim pochwalić się ze
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent:

my jutro chrzciny ........
marze zeby sie połozyc i odpoczac :ico_sorki:
wpadne w poniedziałek bo mezus bedzie miec 2 tyg urlopu wiec wiecej czasu :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 wrz 2009, 20:13

Jadzia, gratuluje zdanego prawka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ada w przedszkolu miewa się całkiem dobrze.Trochę płacze jak ją zostawiam ale po chwili jak się zabawi jest ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zoola27, daj znać jak po chrzcinach :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 wrz 2009, 23:47

czesc dziewczyny :-D
obiecuje ze sie poprawie i bede wpadac :ico_sorki:
u nas ok Igula to juz duza panna za kilka tygodni ROCZEK :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a dopiero rodzilam moja malenka ksiezniczke :ico_olaboga:
no ale plany na nastepne bobo juz sa :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 wrz 2009, 10:09

mmarta81, witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Twoja księżniczka jest śliczna :ico_brawa_01:

A my obcieliśmy trochę Adusi włoski zdjęcie w podpisie :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

08 wrz 2009, 14:55

dzięki dziewczyny za gratulacje :-D strasznie się cieszę

mmarta81 już rok??? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
śliczna z niej panna :ico_brawa_01:

justyna25, ale Adusi fajnie w tych włoskach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


zollai jak po chrzcinach przeżyłaś jakoś :ico_sorki: :ico_sorki: oczywiście prosimy o foteczki :-D :ico_oczko:
kwiatunio a co tam u Ciebie???
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: no właśnie, a gdzie nasz kwiatuszek się podziewa :ico_noniewiem:


ja powolutku wczuwam się w inny rytm dnia :ico_sorki: przez ta zerówkę wszystko mi się pokićkało i nie mogę się z niczym wyrobić :ico_olaboga:

Buziaczki dla was

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 wrz 2009, 13:41

justyna25, :ico_sorki: dzieki .Sliczna nowa fryzurka :ico_brawa_01: i zdjecie w podpisie :-)
cyn.inspiration, witaj :-)
zoolawidzialam zdjecia na nk :ico_brawa_01: ale slicznie wygladala na chrzcinach
Kwiatunio :ico_noniewiem: pojaw sie :ico_sorki:
Jadzia, pewnie niedlugo sie wkrecisz w nowy rytm dnia :ico_brawa_01: a jak tam w zerowce????
u nas dzis ladna pogoda wiec uciekam zaraz na spacer :-) oczywiscie musze popczekac az Igolina sie obudzi :ico_olaboga:
nie wiem czy wam pisalam ale Iga miala wizyty u osteopaty w zwiazku z jeje niespaniem w nocy -budzila sie po 9 razy-najpierw miala te kosci czaszki nachodzace na siebie udalo sie to zlagodzic ale Iga nadal sie budzila i ta babka stwierdzila ze to trauma poporodowa :ico_szoking: ze ja coagle przezywam ten porod ze dziecko mialao mega stres przez to co sie dzialo no i jedna sesja klade Ige spac na noc a ta mi spi od 8 do 6 rano :ico_szoking: ani razu nie wstalam :-D :-D :-D :-D :-D i tak jej juz zotalo :ico_sorki: wogole sie nie budzi :ico_nienie: mimo ze kolejne zabki jej ida :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

09 wrz 2009, 14:52

nie wiem czy wam pisalam ale Iga miala wizyty u osteopaty w zwiazku z jeje niespaniem w nocy -budzila sie po 9 razy-najpierw miala te kosci czaszki nachodzace na siebie udalo sie to zlagodzic ale Iga nadal sie budzila i ta babka stwierdzila ze to trauma poporodowa :ico_szoking: ze ja coagle przezywam ten porod ze dziecko mialao mega stres przez to co sie dzialo no i jedna sesja klade Ige spac na noc a ta mi spi od 8 do 6 rano :ico_szoking: ani razu nie wstalam :-D :-D :-D :-D :-D i tak jej juz zotalo :ico_sorki: wogole sie nie budzi :ico_nienie: mimo ze kolejne zabki jej ida :-D
hmmmm to może i moja młodsza ma coś nie tak hmmmm?? Ze tak głupio spytam kto to "osteopata"??? szczerze pierwsze słyszę :ico_sorki: :ico_sorki:
a jak tam w zerowce????
super już nawet autobusem sama wracała ...bardzo jet zadowolona :ico_sorki:

u mnie ogoda taka tego dziwna było gorąco teraz zimny wiatr się przyplątał :ico_olaboga:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość