Awatar użytkownika
Halucynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 28 cze 2009, 01:04

08 wrz 2009, 18:42

Ja akurat trafilam na huliganskie osiedle i to co najgorsze z tym zwiazane to mnie niestety nie ominelo i rozne bandy to wlasnie sie pod nasza klatka lub w piwnicy spotykaly wiec nigdy cicho nie bylo:)

11 pietro teraz to bedzie nie lada odmiana, widok jest cudowny ale na poczatku az strach do okien podchodzic ;) gorzej gdy nastapi awaria windy ... dobrze ze moja mama 5 minut od tego miejsca mieszka to bedzie gdzie przekoczowac ;-)

To cale allegro pochlania mnie calkowicie a jeszcze nic z ubran nie odwazylam sie zamowic obawiam sie ze nie bedzie pasowalo na mnie bo ja to tak dziwnie zbudowana jestem hehe i boje sie ryzykowac. A rzeczy naprawde niektore sa bardzo ladne i tanie. Wypatrzylam sobie nawet wozek! Sterylizator, podgrzewacz bardzo tanie:)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

08 wrz 2009, 21:36

A ja w skrócie dzisiejszy dzień Wam opwoeim, bo nie mam siły i zaraz padnę.
Byłam dziś w poradni diabetologicznej (muusialam wstac o 5 rano) porobili mi badania na czczo, po jedzeniu, potem wizyta u lekarza. Lekarz obejrzała moje wyniki, usg i stwierdziiala, ze oznak cukrzycy to ona nie widzi, zwłaszca u dziecka, krzywa tez piękna ale na czczo mam za wysoko i skad to wysoko skoro d tej poryy wlasnie an czczo miałam najlepiej. Okazalo się, ze badali mi cukier na glukometrze który potrafi okłamywać. Więc nie wiadomo jak jest naprwdę. Lekarka się pyta pielęgniarki dlacczego na nim badają, a ttamta, ze mają duzo pasków i żeby sie nie przeterminowałay. No i teraz nie wiadomo jjak to ze mną wiięc musze jechac jutro jeszcze raz na te badania + kolejna krzywa. Od razu mnei zapiasały na szkolenie, choć nie wiadomo jakie wyjdą wyniki, a pojutrze jeszcze an wizytę. Także padnę.
Wieczorem byłam u gina na usg i wszystko jest ok. On też oznak cukrzycy u malca nie widzi. Mały wazy już 2300g!! A do tego nowy termin z usg to 21 października sama nie wiem co o tym mysleć, bo to dużo przed terminem. Donoszony będzie dopiero 24.10 choc wiem, ze te terminy z usg im bliżej porodu tym bbardziej mogą sie mylić, ale i tak mnie to martwi. Rozwinęła bym myśl ale ledwo na oczy patrze o mysleniu jjuż nie wspominając..

znów nie dostaję powiadomień :ico_zly:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 wrz 2009, 08:39

Kilolek nie super maluszek podrósł:) ja się obawiam, że jak moja będzie tyle ważyć to ja już pęknę;) pewnie mam już ze 20 kg na plusie i każdy robi oczy gdzie to widać. Wizytę mam w poniedziałek.

Cały dzionek i tyle napisałyście, ale już wszystko doczytałam:) my pojechaliśmy montować karnisze i lampy, ale kochany małżonek nie zabrał swojej skrzyneczki i młotka nie było :ico_sorki: więc tylko pomalował ścianę i pomierzyliśmy wysokości i szerokości na firanki, także dziś zamawiamy firanki:)

Wczoraj brałam na noc nospę, bo coś mi brzuchol twardniał i raz przez chwilkę czułam lekki ból jak przy @, ale dziś już oki.

Co do zakupów z allegro, to zrobiliśmy z mężem już mnóstwo zakupów i nigdy się nie sparzyliśmy. Ubrań zawsze się boję, ale też się udaje;) a takie przedmioty dla dzieci, to jak byłam z Matim w ciąży i miałam ciążę zagrożoną, to zamówiliśmy na allegro wszystko od butelek i pieluszek, po łóżeczko, kołderkę, wózek, krzesełko, leżaczek:)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 wrz 2009, 13:04

Ja tez głownie na allegro robię zakupy. Raz, ze taniej, a dwa, ze u mnei w mieście malo co można dostać.

Byłam dzisiaj na tych ponownych badaniach i są na granicy normy. Mam się jeszcze skonsultować z lekarzem telefonicznie po południu. Zobaczymy co powie.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 wrz 2009, 13:19

To super, że wszystko oki:)

My właśnie wsunęliśmy z Matim pomidorówkę i naleśniki z serem i jedziemy do mieszkanka:)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

09 wrz 2009, 14:42

...
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:08 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Halucynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 28 cze 2009, 01:04

09 wrz 2009, 15:20

Ja mam narazie 13,5kg. Ale ja dopiero 7 miesiąc. :)
Dokladnie tyle samo mam na dzien dzisiejszy :)

My jedziemy po poludniu do lekarki na kontrole po zabiegu czy sie wszystko goi w porzadku :)

Przedtem chyba pol godziny mylam wlosy nachylajac sie nad wanna bo sobie poradzic nie moglam tak sie maly wiercil i prezyl hehe zabawy to ja z nim mam duzo pukamy sobie w brzuszek, szukam gdzie ma glowke gdzie pupke skad on tam tyle miejsca ma zeby sie tak krecic to ja nie wiem ;-)

A potem pojedziemy na nasze przyszle widokowe mieszkanko na spokojnie przeanalizowac co i jak trzeba bedzie tam zrobic.
Mały wazy już 2300g!!

super ! Duzy zdrowy chlopiec rosnie, ja mam nadzieje dzis sie wreszcie dowiedziec konkretnie ile wazy moj maluszek :)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

09 wrz 2009, 16:21

Ja tez mam 13,5 kg na plusie, wiec mysle ze nie ma zle.
Dzis umowilam sie z polozna bo jednak zdecydowalam sie zeby miec swoja prywatna, ktora bedzie tylko do mojej dyspozycji i sie mna zajmnie. kobieta bierze za wszystko 300 zl i jest z toba od rozpoczecia kursu do samego konca, pokazuje jak karmic i jak sie opiekawac dzieciatkiem. Ja chce znieczulenie, wiec ona od razu po przybyciu sie tym zajmuje, i nastepnymi dawkami tez. Mysle ze to bedzie dla mnie ogromny komfort psychiczny jak bedzie on. wiec stwierdzilam ze skoro tam sie nie placi za zzo to mozge to pieniazki przeznaczyc na nia. we wtorek ide do niej na oddzial wszystko obgadac :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 wrz 2009, 20:38

Ewka_82, ja przy 1 porodzie mialam zzo, na prawde super sprawa, bylam bardzo zadowolona, choc musieli mi wczesniej podac niz jest w przepisie, bo przy 3 cm rozwarcia, poniewaz, rozwarcie nie chialo sie robic a ja juz po calej nicy skurczy i po pol dnia bylam wykonczona, ale wszystko dobrze sie skonczylo, potem to az patrzylam na ekran kiedy skurcz wtedy parlam, to ze rozwarcie sie nie robilo mi bardzo dlugo to przez to Milan mial takiego guza na glowie, ale po pol roku zniknelo.
Teraz ci powiem ze nie wiem czy wezme zzo, bo jesli bedzie sie dlugo ciagnelo to na pewno wezme, ale jesli pojdzie szybko to dam rade , bo 2 porod bez zzo byl, fakt strasznie bolesny , ale jak w miare szybko poszlo to i sily mialam rodzic .
-wiec aby ci sie tam szybko rodzilo, to najwazniejsze :ico_oczko: , a jak bez bolu to jeszcze lepiej :ico_oczko:

kilolek, nie no jaja sobie robili z tym cukrem u ciebie :ico_szoking: , napisz jak tam po konsultacji z lekarzem.
Ej a co do terminu to moze w ogole zaszlas z miesiac wczesniej niz myslisz, moze ostani @ to nie byl @ tylko plamienia, ze dzidzia taka duza , z reszta ja nie wiem nie znam sie, oby wszystko dobrze poszlo i dzidzia zdrowa sie urodzila

matikasia, a i aj praktycznie caly sprzet dla dziecka z allegro mialam
A jaki masz wozek ??
Czy nowy jakis kupujesz??

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 wrz 2009, 20:46

kilolek, nie no jaja sobie robili z tym cukrem u ciebie :ico_szoking: , napisz jak tam po konsultacji z lekarzem.
Ej a co do terminu to moze w ogole zaszlas z miesiac wczesniej niz myslisz, moze ostani @ to nie byl @ tylko plamienia, ze dzidzia taka duza , z reszta ja nie wiem nie znam sie, oby wszystko dobrze poszlo i dzidzia zdrowa sie urodzila
na pewno nie wczesniej, bo na samym poczatku miałam usg robione i dzidzia była jak najbardziej w normie, to byl chyba 7 tydzień, więc jjakby była starsza o miesiąc to by sie nei zgadzala wymiarami.
Zastanawiam się tylko czy jak usg pokazuje termin 21.10 a mi z wyliczeń wynika, ze donoszony i w terminie (tym +/- 2 tyg. od terminu z om) będzie dopiero 24.10 to czy jesli urodzi się np. tego 21 to będzie wczesniakiem czy w terminie?????

[ Dodano: 2009-09-09, 20:52 ]
A lekarz powiedziałą,ze na podstawie badań hemo- jakiś tam nie może jednoznacznie stwierdzić cukrzycy, a że w 32 t.c. kończy siię diagnostykę cukrzycy w ciązy to ona tą ckrzycę wyklucza mimo, ze wyniki sa na granicy normy. Strasnzie poplątane. Dla mnie najwazniejszy wniosek jest taki, ze nie musze brać insuliny, kłuć się 4 razy dziennie dla pomiaru cukru a w diecie mam ograniczyć jedynie cukier, mleko i winogrona :ico_haha_02: także jestem happy
no i nie muszę już tam jeździć :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość