Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

10 wrz 2009, 16:09

Nie zauważyły mnie :ico_placzek: a ja juz dua się robię :ico_ciezarowka:

Witam zubelku :) ja mam tu fryzjerke polke chcesz podrzuce ja do Ciebie.A gdzie dokładnie mieszkasz?Ja w Gloucester.

A ja byłam na miescie ... i kupiłam sobie kosmetyki ... i teraz będe piekna :-P
Kupiłam tez bluzke dla tesciowej,bo jak bede w PL to akurat na jej urodziny :ico_zly:
niech się cieszy @
Robie zupe jarzynową,nie mam juz pomsłów na obiady :ico_olaboga:

Jak wy sie wysypiacie? ja ostatnio nie moge sie wyspac,budze sie raz 5 razy do wc raz cala noc spie ale i tak sie nie wyspie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 wrz 2009, 16:28

Cześć Sylwia :ico_haha_02:

Ja też miałam zupke jarzynową na obiad :ico_obiadek: Nawet zjadliwa :ico_brawa_01:

U mnie nocne wstawanie do WC się ograniczyło do 2 razy :ico_szoking:
Chociaż może dlatego że chodze ostatnio późno spać. Jakbym sie kładła o 22 to wstawałabym ze 3 razy!

Całe szczęście nie mam problemu z ponownym zasypianiem, tyle że jak wstaje to przez te przerywniki we śnie, głowa mnie boli od rana :ico_placzek:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

10 wrz 2009, 17:34

Witam babki

Byłam dziś u doktorka :-D dostałam znów L4 na 3 tyg. , skierowanie na badania i umówiłam się na USG na koniec września - sama chciałam później , bo będzie duże prawdopodobieństwo ,że poznam pęłć :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
w końcu to będzie już 19 tc :ico_brawa_01:

U mnie na obiadek pierogi ruskie - co prawda kupne , ale jednak :ico_oczko:
Tyle u mnie :-P a jak u WAs??????????
Buziam

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

10 wrz 2009, 17:59

No to Blasku trzymam kciuki za widoczną płeć.
Ja jakoś zaczęłam przeczuwać,że mam chlopca,chociaz mam troche wątpliwości.
Dziś chodząc po sklepach rzuciły mi sie w oczy ciuszki dla dziewczynek Bożeeeeeeee jakie cudeńka teraz mają :ico_sorki: lepiej jak bedzie chłopak przynajmiej tatuś nie zbankrutuje :-D

Qanchita no to polej Twojej jarzynowej :)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 wrz 2009, 18:04

Blask... ja też miałam mieć USG na koniec września ale że wtedy mi przypada II zmiana w pracy to pójde chyba na poczatku października :ico_brawa_01:

Może tez dowiem się w 100% co bedziemy rodzić :ico_sorki:
tak w tajemnicy, to chciałabym zeby moje przeczucia oraz opinia lekarki z 10 tc się sprawdziły :ico_ciezarowka:

A Lubicie chlebek "Pumpernikiel"????
Bo ja sobie kupiłam na kolacyjke i będę wcinać z powidełkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

10 wrz 2009, 18:13

Qanchita, a pewnie ,że lubię ale z masełkiem wolę :-P
Co do płci to chciałabym chłopca ,bo z dziewczynką to ja chyba bym zbankrutowała :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: dokładnie jak to napisała sylwia.uk, biedny tatuś by był :ico_haha_01: lub będzie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

10 wrz 2009, 18:23

Ja mam od wszystkiego wzdęcia :(
od ciemnego chleba,od smażonego,od zupy pomidorowej,fasolowej,kalafiora,praktycznie co zjem to mnie wzdyma :ico_zly:
nie wiem juz co mam jeść.

Aaaaaaa powiem wam najważniejsze mój synek zaczął bawic się misiami i na spacer zabiera jednego z nich i udaje,że jest jego tatą i mówi do niego ,,duszku,, :ico_brawa_01: chyba instynkt ojcowski mu się włączył :-D opowiada im bajki po swojemu,rozmawia do nich i jednoczesnie odpowiada hehehe padam ze smiechu :ico_szoking: :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

10 wrz 2009, 18:25

a ja mam dwie dziewczynki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ja też dziś nie miałam ziemniaków i co zrobić więc zrobiłam frytki-mrożone
ale miałam na myśli robić makaron z warzywami i piersią z kurczaka tylko M napisał żeby zrobić frytki.a jakos dla mnie taki obiad to nie obiad :ico_noniewiem:
jutro zrobię barszcz czerwony.
sylwia.uk, ja w Belfaście mieszkam :-D :ico_haha_01:
oj i mnie głowa dziś boli bardzo ale zapomniałam,że kawy nie piłam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-09-10, 18:27 ]
sylwia.uk, :ico_brawa_01: Ł :ico_brawa_01: ukaszek zadba o młodsze rodzeństwo;)

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

10 wrz 2009, 21:13

Mojej bratowej udało się mnie zapisac na wizyte na usg 3d czy 4d juz z tego wszystkiego zapomniałam jakie hehehe na 14 pazdziernika pozniej wracam do UK i 16 mam kolejne licze na to,ze plec sie dowiem :) czy duszek plci meskiej czy zenskiej :)

Oglądalyscie Londyńczyków? Ja sie spłakałam gdy zaczęła rodzić,Boze najpierw w oczach przerazenie a pozniej wielkie wzruszenie heheheh

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 wrz 2009, 21:42

hej!
oj...jedzeniowo u nas :ico_haha_01:
zupka......mmmmmmmmmmmm.....
ja dziś miałam taki smacznisty obiad i musiałam go pochłonąć 10minut, bo do pracy :ico_placzek: i w ogóle nie miałamz niego przyjemności! nonono...
pupmernikla nie lubię....ble....
sylwia.uk, kosmetyki mówisz? miło...ja czekam na urodziny, bo nie mam kasy nawet na krem przeciw rozstępom...
Blask, to powodzenia na usg!
ja mam wizytę na 31.09 , ale to będzie 17tydzień i nie wiem czy w ogóle mi zrobi usg...
sylwia.uk, no widzisz! super! a ile to usg kosztuje? ja też zaczynam szukać i się dowiadywać, korci mnie strasznie...
i niech synek nadal jest taki opiekuńczy! przyda się :-D
zubelek, ja wcale nie myślałam, że specjalnie tak piszesz...luz, ja jestem bardzo zdystansowana...i lubię żarty, więc spoko...
u nas ok...ciepło i miło..
zdjęcie...może wrzucę, ale jeszcze się ze sobą nie oswoiłam..............

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość