Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

11 wrz 2009, 17:27

o no pizza ja chyba tez zamówię :ico_sorki: jęzor mam do podłogi :ico_urodzinki:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

11 wrz 2009, 19:37

ale mi smaka robicie :ico_obiadek: z tą pizzą :ico_sorki: ja tez bym chciała , ale ja i moje kilogramy mówimy nie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_zly:

Co do teściowej ogólnie jest nice , ale potrafi zaleźć za skórę .......
Dziś zaś przerabiałam z nią temat tetry :ico_puknij: ona do mnie ja najemądralińskie są te matki co dzieci nie miały a uważają ,że wszystkie rozumy pozjadały................
Ja na to :Nie najlepsze są stare babki i ich zabobony :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: co nie wiedzą nawet co to laktator ,rotawiruzy....ect.....
Ja można sobie ułatwić życie , to po co chodzić pod górkę ........

Stanęło na tym................Się zobaczy , ja przedstawiłam swoje argumenty i było chyba mamusi łyso :-P :): :ico_brawa_01: :-D w końcu przyznała mi rację :ico_szoking: :-D :ico_brawa_01: :ico_szoking:

Ile razy ja jeszcze będę to przerabiać :ico_olaboga: :ico_puknij:
A jak u WAs mija dzień ??

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 wrz 2009, 20:48

doczytałam i na pizze smaka złapałam :ico_haha_01:
i właśnie M zamówił przez neta,będziemy się opychać :-D Dziękuję Wam za pomysł :ico_haha_01: bo głodna taka wróciłam z miasta i nie wiedziałam co by tu zjeść na kolację,wchodzę tu i o proszę,już pomysł jest :-D
zborra pokaż zdjęcie po fryzjerze pokaż :ico_haha_01: ja też byłam,ajk se zrobie to pokaże :ico_haha_01: :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 wrz 2009, 21:37

Pizzy się zachciało... z sosem czosnkowym...
A teraz zgaga i niestrawności :wpale:


Ale przyznac muszę, że pyszna była :ico_ciezarowka:

Dziewczyny pokażcie te nowe image :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-09-11, 21:41 ]
Blask... powiedz teściowej że jak chce być darmową opiekunka dla wnuka to może go nawet w szmatki zawijać :) Byle dzieciatko zdrowe było!

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

11 wrz 2009, 21:57

Teściowa dla mnie jest jak mama :ico_oczko: i mimo jej wad KOCHAM JĄ :-D
daFFać fotki :-P

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 wrz 2009, 22:27

nie mam fotki a przecież nie będę przy mężu sobie cykać bo powie,że :ico_puknij: kiedyś buty kupiłam i na forum się chwaliłam zdjęciem jakie,to pukał się w głowę,że buty fotografuję :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 wrz 2009, 23:02

hej!
no zaraz lecę po zdjęcie..ale najpierw o tej pizzy pomarzę...........pizza........mniam, ale mi smaka narobiłyście!
ja dziś miałam ogórkową...niestety nie smakuje tak dobrze, jak w ciąży z Hanią...

riterka wiesz co...No sama nie wiem co mysleć. Taka byłam podniecona po 1wizycie, tak się mi podobał ten lekarz i w oógle...a po drugiej już nie wiem co robić...Nie wiem, czy to że J i Hania weszli na usg tak zadziałało czy co...ale wkurzył mnie, że nic mi nie mówił...ani ile dziecko ma, ani ile wynosi ta przezierność karku..tylko że jest ok...to mi nie wystarcza! do tego...w 1ciąży co miesiąc badałam krew, mocz...robiłam różne zlecone badania na WR, Hbs, różyczkę, tokso itp...a tu? żebym nie przylazła sama na 1wizytę z wynikami to nic. On twierdzi, że teraz się nie robi badań co miesiąc... :ico_noniewiem: Nie wiem co o tym myśleć. jak jest u Was? jakie robicie badania, czy w ogóle Wam zlecają? czy na każdej wizycie jesteście badane?
nie wiem...dla mnie on chyba jednak jest zbyt wyluzowany...a ja jak każda baba chciałabym wiedzieć, jakie duże jest moje dzieciątko...itp...no i chciałabym je w końcu zobaczyć! i myślę, że te 120zł które mu mam płacić co miesiąc! :ico_szoking: to za dużo....Właśnie dziś cały dzień w pracy myślałam o zmianie lekarza...że chyba lepiej chodzić do przychodni za darmo...skoro takie samo podejście mają....to i badania za darmo będą...a kasa pójdzie np na lepsze usg i kosmetyki do dbania o skórę, witaminy...nie wiem czy dobrze myślę...Może gdybym była w 100% zadowolona, to bym tak nie myślała...co radzicie?

[ Dodano: 2009-09-11, 23:11 ]
Obrazek
tak mnie urządził fryzjer...hahahah

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 wrz 2009, 23:17

zborra, co prawda ja już nie :ico_ciezarowka: ale myślę,że masz rację.Ja bym wolała chodzić do przychodni a mieć kasę na inne rzeczy czy właśnie usg 3d.Z resztą ja zawsze chodziłam do przychodni,raz byłam prywatnie na usg jak chciałam płeć znać.Tyle płacisz a g...o z tego masz,bo jesteś niezadowolona i nic nie wiesz,to na prawdę strata kasy.Zadbaj o siebie,kup sobie dobry balsam ,witaminki,dużo owoców i parę śpiochów :ico_oczko: zrób w 20 tygodniu prywatne usg żeby poznać płeć a poza tym przychodnia wystarczy.Też porobią wyniki,też zbadają.Ja tam nie widziałam różnicy między tą prywatną wizytą a innymi poza bardziej nowoczesnym gabinetem a uwierz,to wcale nie jest najważniejsze.Z drugiej strony mogę się trochę zgodzić z tym,że badań tak często nie robią,to wr i coś tam to robi się tylko raz,inne też nie tak często,ja już nie pamiętam ale nie miałam zbyt wiele badań,no i później glukoza dochodzi,tym to nie ma się co martwić,jak wszystko jest dobrze,nie widzisz po sobie jakichś niedoborów anemi czy coć podobnego to nie ma co się martwić na zapas.Mówię,mjak uważam choć może nie powinnam,,, :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-09-11, 23:20 ]
ładna fryzurka :ico_brawa_01: i kolorek :ico_brawa_01: choć przyznam,że w avatarze inaczej zupełnie wyglądasz.ale świetna fryzurka,pasuje ci w krótkich,tak kobieco wyglądasz bardzo :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-09-11, 23:29 ]
uciekam spać.dobranoc :ico_ciezarowka:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

12 wrz 2009, 09:26

Witam
zborra, ojj jak ładniutko :ico_brawa_01: pasuje ci :ico_oczko:

Właśnie co do wizyt w przychodni...ja właśnie do takiej chodzę , ze względów ,iż zauważyłam ,że prywatna wizyta niczym się nie różni od tej na którą chodzę do przychodni.......no może tylko tym ,że jest duża kolejka :):
Za badania nie płacę : miałam jak na razie mocz x2, morfologia x2 , hbs, toxo,wr,cytologie i coś tam jeszcze :ico_oczko:
A co dla mnie ważne nigdy mój gin nie zwrócił mi uwagi tak jak miała moja koleżanka - obie mamy więcej kilogramów--->jej rzucił hasłem ,że jest nieodpowiedzialna , że powinna schudnąć....ja nigdy nie usłyszałam takich słów .
zborra, może warto się zastanowić czy nie zmienić lekarza.....chyba wszystkie mamy cos nie tego z naszymi ginami :ico_haha_01:
:ico_haha_01:
Buziam

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

12 wrz 2009, 11:28

Heloł

zborra ślicznie wyglądasz :) szczuplak z Ciebie zazdraszczam :ico_brawa_01:

Blask,Qanchita,zubelku, buziaki

Pozniej wiecej napisze,boli mnie głowa i czuje sie wypluta i przemielona przez maszynke :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość