Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

11 wrz 2009, 21:19

asiab Trzymaj się, zaglądaj! :507: Zaglądaj do nas i wspieraj! :516: :516: :516: :516: :516: :516: :516: :516: :516: :516:

[ Dodano: 2009-09-11, 11:00 ]
bo od 3 dni pożegnaliśmy sie z cycusiem i obyło sie bez placzu
a jak nocki? Nie piliście już w nocy? Bo nam jeszcze nocne ssanie ..myślę, że dziś już spróbuje w nocy butle z mleczkiem zapodać ..może wypije... :ico_noniewiem:
Małgorzatko u nas wygladało to tak że stopniowo zabierałam karmienia w dzień już Franek miesiąc nie pił cyca oduczałam go od usypiania w dzień z cycem wiec tylko na noc został cycuś ale to tylko ze wzgledu na mnie bo tak bardzo mi by tego brakowało , wiec i ja musiałam dojrzec do tej decyzji a teraz wróciła 1 wrzesnia do pracy wiec już powiedzmy że sie zaklimatyzowałam z rozłąką z synkiem i czas najwyższy by odciąć " pępowinę "zauważyłam że Franki nie woła o cyca po kąpieli tylko picie o herbatkę wiec pożegnaliśmy sie z cycusiem w nocy tez juz sie nie domaga cyca tylko picie albo przytulenia bo śpi z nami ale tego jeszcze nie chce go oduczyc bo mi z tym dobrze. :-)


pozdrawiam wszystkie mamusie i wspieram was dajcie swoim dzieciom to co najcenniejsze , to co tylko my kobiety możemy dac :-)

[ Dodano: 2009-09-11, 21:22 ]
Nie jest latwo, bo Kuba chce cycac praktycznie co godzine. Troche w nocy daje odetchnac, bo budzi sie rowno co 2 godziny ale spi z nami w lozeczku, wiec mam ten komfort, ze wyciagam cyca i tyle
wszystko sie unormuje u mnie było to samo życze wytrwałości :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 wrz 2009, 22:06

izuś_85, megi5566, dzielne mamusie
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo dzielna
oby wiecej mama bylo gotowych na takie poswiecenie dla malenstwa :-D

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

13 wrz 2009, 21:41

oby wiecej mama bylo gotowych na takie poswiecenie dla malenstwa
, tylko, ze nawet przez mysl mi nie przeszlo, ze to jakies poswiecenie :-D to najpiekniejsze co moze byc i za nic w swiecie nie chcialabym tego ominac :-) Uwielbiam kiedy moj synek sie wtula we mnie i wyglada jak Aniolek. Cos wspanialego :-D :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 wrz 2009, 10:16

, tylko, ze nawet przez mysl mi nie przeszlo, ze to jakies poswiecenie :-D to najpiekniejsze co moze byc i za nic w swiecie nie chcialabym tego ominac :-) Uwielbiam kiedy moj synek sie wtula we mnie i wyglada jak Aniolek. Cos wspanialego :-D :-D
dokładnie :-D
choć początki były trudne- teraz to sama przyjemność :ico_brawa_01: no i za nic nie oddam tego przytulania do cycusia i zadowolonej buźki tuz po jedzeniu

po drugie nie wyobrażam sobie jak długo Maja musiała by płakac w nocy w oczekiwaniu az ja zrobie butle i ją wystudze :ico_szoking: :ico_szoking: chyba bym nie zniosła jej płaczu... a tak cucuś gotów zawsze i o każdej porze moja Myszka moze ssać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Happiness
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 198
Rejestracja: 24 sie 2009, 11:48

14 wrz 2009, 12:02

chyba bym nie zniosła jej płaczu... a tak cucuś gotów zawsze i o każdej porze moja Myszka moze ssać
dokładnie, czasmi mój szymek, zazwyczaj jak jesteśmy na podwórku potrafi sie nagle tak rozpłakać, ze lecimy z szymiem i cycuchem ile sił w nogach :ico_oczko:
Ja na szczeście problemów z przystawieniem nie miałam, odrazu chwycil cycucha, brodawki pobolewły ale tylko troszke. Mam nadzieje, ze bede jak najdłużej karmić :-D
Ostatnio moj szymek, przypodobł sobie jednego cycuszka, do którego sie strasznie żali :-) bardzo smiesznie to wyglada, bo troszke possie, przestanie i nawija do niego ze ho ho :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 wrz 2009, 12:24

Ostatnio moj szymek, przypodobł sobie jednego cycuszka, do którego sie strasznie żali bardzo smiesznie to wyglada, bo troszke possie, przestanie i nawija do niego ze ho ho
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: tak w koncy to jego najlepszy kumpel :ico_brawa_01:
zazdroszcze Wam dziewczyny ze macie jeszce takie malenstwa-ze chca ciagle cycowac :ico_sorki:
nic ciesze sie ze Igolina ciagle jeszcze chce cycka i mam nadzieje z etak zostanie jeszcze chociaz 6 miesiecy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

14 wrz 2009, 20:01

i ja się dopisuję
bardzo mi się podoba karmienie piersią, Mały też zadowolony,
pokarmu mam w sam raz, ani za dużo, ani za mało - Bąbel się najada :ico_haha_02:
no i najzdrowsze dla dziecka to najważniejsze!!!!!!!!

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

17 wrz 2009, 23:55

Grunt to wierzysc ze po za cycuniem nic nie ma lepszego i nie ma potrzeby dokarmiac zadnymi mleczkami ja powiem ze moja Wiwi teraz je juz wszystko ale sa dni ze nie gotowalam nic takiego co by mogla zjesc i wiecie co spokjnie najada sie cycuniem az mi ciezko w to uwierzyc ze jesli sie ciagle nie karmi to jej wystarczy? a jednak :ico_brawa_01: wiec zawsze awaryjnie cycun dziala tzn zawsze dziala czyli ja wciaz wierze ze jak gdzies jestesmy w trasie i nie ma gdzie dac jej jesc tak zwanych konkretow cyun zdaje egzamin zawsze nie wiem ile to potrwa ale puki co jest na kazda okazje i awarie czy to nie cudnie ze mozena dziecku zawsze dac cos od siebie nie wymagajacego zadnych trudnosci :ico_oczko: Ja uwazam ze wspaniale i kochane poczatkujace mamunie nawet jesli sadzicie ze musicie dokarmaiac swoje pociechy sprobujcie z tego zrezygnowac przez doslownie 3 dni a zobaczycie ze samym cycuniem dacie rade :ico_oczko: I to tak ze bedziecie myslaly jak oduczyc swojego cycozerce takiego nachalnego cycowania :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

18 wrz 2009, 00:03

Dziewczyny :ico_placzek: ja chce spać :ico_placzek: ile można nie spać, rok, dwa, trzy bez jednej nocy przespanej ???? Wymiękam normalnie ..wczoraj i przed wczoraj spałam tak twardo, że zrzuciłam we śnie z łóżka małą :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i nawet się nie obudziłam :ico_placzek: :ico_olaboga: tylko mąż a ona tak bardzo płakała..jestem wykończona, już nie mam siły karmić w nocy. Wystraszyłam się, że mogę jej ze zmęczenia zrobić krzywdę, to chyba znak, że trzeba już zakończyć nocne cycowianie.
Poradzicie mi jak ma zakończyć kamienie w nocy, mała krzyczy ile sił a ja chce tylko spać...

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

18 wrz 2009, 00:18

Małgorzatka, Wiem kochana cos na ten temat bo ja tez nie spie tylko cycuje i niestety jak to kolezanki mi doradzaly to drastycznie musi przebiegac :ico_olaboga: czyli pare nocy krzyku wrzasku i noszenia malenstwa na rekach i za chiny nie dac cyca tylko woda i co kolwiek ale nie cyc czyli jesli ty i twoja rodzina jestescie na to gotowi to zaczynacie i napewno sie uda jesli nie wymiekniesz :ico_oczko: Ja osobiscie jeszcze stwierdzam ze u nas nie jestesmy gotowi wiec jeszcze ja nie spie tylko cycuje i poszlam spac na materac pod lozeczkeim malej z nadzieja ze moze sie uda ale widze ze niestety bedzie musialo sie skonczyc na zdecydowanym drastycznym pelnym placzu i krzyku sposobie niestey :ico_olaboga: Ale musze z rodzinka sie na to przygotowac bo raczej i oni spac nie beda :ico_oczko: Wiec sie powtorze czas na mocne odstawianie :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość