Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

15 wrz 2009, 14:17

A ja słyszałam coś o hartowaniu piersi, robiłam tak z tym że to boli, ale ponoć później sutki nie są miękkie i nie bolą podczas karmienia

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

15 wrz 2009, 14:36

UWAGA UWAGA
Mojej Agatce urosły jajuszka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Maly wazy 1900gr i jest zdrowiutki jak ryba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

15 wrz 2009, 14:38

A ja słyszałam coś o hartowaniu piersi, robiłam tak z tym że to boli, ale ponoć później sutki nie są miękkie i nie bolą podczas karmienia
ja słysząłam, ze hartowanie bardzo wysusza i potem jeszcze bardziej pękają.
Mi nie pękaly tylko miałam bąble, bo maly źle chwytał
UWAGA UWAGA
Mojej Agatce urosły jajuszka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Maly wazy 1900gr i jest zdrowiutki jak ryba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a to Ci niespodzianka!! :ico_brawa_01: na 100%???

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

15 wrz 2009, 14:42

kilolek, na 100% :-D :-D :-D :-D
Widzielismy juz jajuszka i siusiaczka w pelnej okazalosci :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Halucynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 28 cze 2009, 01:04

15 wrz 2009, 15:07

UWAGA UWAGA
Mojej Agatce urosły jajuszka
Maly wazy 1900gr i jest zdrowiutki jak ryba

no to dopiero niespodzianka, ale sobie wykrakałas hehe ;-) To teraz trzeba pomyslec nad imieniem !! :))) To tak jak opowiadalam na poczatku z moimi znajomymi! Lada dzien mial byc porod a tu z dziewczynki sie chlopiec zrobil jednak;))

Rowniez slyszalam o ty hartowaniu piersi na przemian zimna i goraca woda, probowalam to zrobic pare razy ale tak strasznie nienawidze zimnej wody ze nie daje rady;) Wiec pozostanie nam kupic albo specjalna masc - droga, ale po prostu jakas tlusta nawilzajaca typu :dermosan, linomag itd. Mysle ze w zupelnosci wystarczy.

Jak tak czytam Was to mi sie wydaje ze ja to mam malenki brzuszek w porownaniu do Was i czasem sie zastanawiam czy napewno to juz jest prawie 31 tydzien, ale moze lada dzien mi urosnie nagle... a szybko zaczelam tyc na poczatku ciazy i rosnac ale od jakis 3 tyg tak jakby mi sie zatrzymalo na tych 13,5 kg. Do lekarki mamy dopiero na za tydzien wiec nie wiem ile maly wazy na dzien dzisiejszy.

Pokoików slicznych to Wam zazdroszcze u nas sie skomplikowala sytuacja troche z tym mieszkaniem na wysokosci, a na terazniejszym juz zlozylismy miesieczne wypowiedzenie...
Tesciowie rzucili rowniez pomysl ze sprzedadza swoje mieszkanie i zebysmy sobie razem kupili jakis dom pod miastem. Nie glupi pomysl, zawsze moim marzeniem bylo mieszkac w domu nie w bloku. Ze z tesciami to dla mnie problemu nie ma, tym bardziej jesli dom bylby pietrowy bo jednak troche intymnosci sie przyda ale takto byliby nam jak zwykle bardzo pomocni a to sa Ci z tesciow ktorych sie w pelni akceptuje i kocha, tacy zyciowi i wcale sie nie wtracaja ,nie ingeruja usilnie w nasze zycie. A to jest wazne bardzo.
Wiec jak narazie to nawet nie mam pewnosci gdzie za ten miesiac mieszkac bedziemy, niekomfortowa sytuacja nienawidze takich :ico_placzek: :ico_placzek: Dzis moze sie okaze co z tym mieszkaniem na wysokosciach ehh


Pozdrawiam Was cieplutko i zycze milego popoludnia :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

15 wrz 2009, 16:19

Ewka, ale numer. To musi być dopiero szok. Moja sytuacja to pikuś była:) a wklej jakąś fotkę jak te jajeczka wyglądają:) u nas jest na pewno dziurka. Na wczorajszym usg już bardzo widoczna, także chyba niespodzianek nie będzie:)
A oto nasza dziurka:)
Obrazek

Co do hartowania piersi to ja dziękuję bardzo. Jeśli karmienie przypomina tylko ból to życie naprawdę zamienia się w koszmar. Kupię jakąś maść, a pewnie po miesiącu sutki się same przyzwyczają.

Gościu od kuchni się pojawił i robi parapety, więc może nie zostaliśmy oszukani i zaliczka nie przepadnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

15 wrz 2009, 16:27

matikasia, nie mam zdjec, mam tylko filmik.
Ale na pewna sa jajuszka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Mezu przeszczesliwy, on caly czas wierzyl ze bedzie synus, w koncu jak mowi wie co robil :-D :-D :-D :-D
Ale i tak najwazniejsze dla mnie to ez jest zdrowiutki :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

15 wrz 2009, 16:32

Ach Ci faceci. Ciągle mało im chłopaków. Jakie teraz macie imię?
Wkleiłam fotkę mojej Milenki. Chyba nie ma wątpliwości, że to dziewusia:)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

15 wrz 2009, 16:34

matikasia, teraz mamy probleb bo przeciez Agatek sie nie bedzie nazywal :-D :-D :-D :-D :-D
Mi sie podoba albo Krzys albo Pawelek ale jeszcze musimy to przedyskutowac :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

15 wrz 2009, 16:44

Stawiam na Pawełka:) miłego wybierania imienia:) my już chyba nic nie zmieniamy. Jakoś nie możemy się dogadać co do większej liczby odpowiadających na wspólnie imion.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość