wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

16 wrz 2009, 10:00

hejka!!! Wyspane??
ja niedlugo zaczynam 2 trymestr a brzuszka nie widac:(:(:(:(

Awatar użytkownika
kacha30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 15 lip 2009, 16:14

16 wrz 2009, 10:29

Witam ,witam was wszystkie :ico_haha_01: ! U mnie juz brzuszek powoli zaczyna sie pojawiac , chyba czas na jakies zakupy bo zaczynam sie juz nie miescic... Pojawily sie juz pierwsze rozstepy na brzuszku ... A jak wy sie czujecie??

[ Dodano: 2009-09-16, 10:59 ]
Zauwazylam tez ostatnio ze podbrzusze mnie pobolewa , szczegolnie z rana , ale nic poza ty hmm... Tez tak macie ??? Nie wiem czy to jest normalne. NIe sa to silne bole ale sa.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

16 wrz 2009, 11:28

ooo jestescie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale mam smaka na pierogi ruskie :ico_olaboga:

tak mi pachnie z knajpki bo mamy tu pod pracą ich klimatyzor :ico_haha_01:

ja ogolnie jestem przy kosci to od zawsze wygladam jak w ciazy :-)

Awatar użytkownika
kacha30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 15 lip 2009, 16:14

16 wrz 2009, 11:30

A ja mam smaka na pomidorowa :ico_haha_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

16 wrz 2009, 11:41

hej :-D lidziasc, moja tesciowa wczoraj zrobila pierogi :-D heh a ja oststnio musialam jechac po mleczko w tubie bo jedna z wam mi smaka narobila :-D :-D
ogladam sobie wozki i tak jakos spodobal mi sie ten quinny buzz troche drogi ale chyba sie skusze na ten wlasnie :-D jeszcze zoabcze czy Lukaszowi sie spodoba , ale pewnie tak bo on lubi takie dziwy :-D hi hi
podoba mi sie ten dla coreczki http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... K:MEWAX:IT
jest cudny :ico_sorki: tylko ze cena za nowy to 700funtow z tego co kobita pisze :ico_szoking: ale moze uda mi sie taniej znalesc do 500 sobie pozwole a co :-D :-D :-D ten jest idealny widac ze w bardzo dobrym stanie ale przeciez teraz nie kupie :(

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

16 wrz 2009, 12:42

mi sie podobają takie w kwiatki wozki :-D 2 kola wieksze 2 mniejsze i takie sa fajne wzorzyste :-)
i ten x-lander tez nawet spoko.

[ Dodano: 2009-09-16, 12:43 ]
bvedziecie kupowaly wielofunkcyjne??takie z gondolą itd??
bo ja sie zastanawiam czy brac taki głęboki :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

16 wrz 2009, 12:56

lidziasc, ja bede brala z gondola napewno , dla Kuby nie mialam tylko taki wklad , a teraz chce dokladnie taki jak na zdjeciu :-D chyba ze bedzie syn to kolorek jedynie zmienimy :-D

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

16 wrz 2009, 13:12

ja wlasnie niewiem.zastanawiam sie

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

16 wrz 2009, 15:23

hej kobietki!


A ja po dlugim czasie sie pojawiam, w koncu udalam sie do lekarza i dostalam zwolnienie na nastpene dwa tygodnie a po tych dwoch tygodniach mam przyjsc po kolejne juz do konca ciazy i tak zakonczyla sie sprawa mojej pracy. Ciesze sie strasznie bo nerwow tam mialam a tylko to szkodzilo mojej ciazy, cisnienie mi podnosilo a teraz bede mogla sie zrelaksowac :ico_brawa_01: i wkoncu skoncetrowac na ciazy, domu, Julci :ico_brawa_01: bede miala czas na wszystko.

Mdlosci mnie dopadly przedwczoraj! echhh straszne uczucie, jeden wymiot tylko ale za to nieiwem ja mam jakies inna przemiane materi bo sieczka mi leciala z pupy za przeproszeniem, na kibelku tyle razy bylam i straszne rozwolnie mialam i tak dalej do dzisiaj mam, nie ma goraczki wiec to nie chorobsko a lekarka mowi ze to zamaiast wymiotow. A bole brzucha na wymioty sa wrrr :ico_zly: chyba najgorsze.

SANDRUSIA)), ten ze zdjec jest taki sam co A. brat z zona kupili i jest bardzo fajny i wygodny tez dla dziecka!
kacha30, te bole to moga byc miesnie czy cos tam z miednicy u nas bardzo popularne okolo 3-4 procent kobiet to ma, to takie bole co tez ida w nogi jakby na miesiaczke no i sie czuje jakby spod macicy nie byl stabilny jakby zaraz cos nam mialo poleciec. Czesto pomaga sie polozyc, czasem niekotre ciaze sa bardziej wrazliwe na wykonywane czynnosci i pojawiaja sie bole ktore inne kobiety nie maja przy tej samej sytuacji, polozenie sie powinno pomoc. No i jesli bedzie sie utrzymywalo lub pogorszalo to warto udac sie do fyzjoterapeuty. Ale moze to nie sa te bole o ktorych ja mowie, moze to inne.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

16 wrz 2009, 15:40

MamciaKochana, to super ze masz juz wolne :ico_brawa_01:
i przykro mi z powodu mdlosci , wiem co przechodzisz ja tez miewalam biegunki , teraz raczej zaparcia mam a ogolnie to tak mi mieli w brzuszku ze szok , ja myslalam ze to juz koniec tych mdlosci to mnie dzis dopadlo leze caly dzien i czuje sie fatalnie :ico_olaboga: od kilku dni mam straszne bole glowy okropne !!! ale jestem szczesliwa bo slycze serducho :ico_brawa_01: i wiem ze z dzidzia dobrze bo bije jak szalone :-D , co do wozka to tak sie napalilam ze ogladam go co chwila :-D juz bym kupila najchetniej :-D :-D :-D a ty kochana masz juz jakis na oku???

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość