Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 wrz 2009, 23:42

Hej!
no ja nie pichciłam obiadku...na 13jechałam do prayc, wróciłam o 19...i wpadłamw gary, bo jutro wyprawiam urodziny... :ico_olaboga:
riterka, ja z Hanią nie chciałam znać płci i sobie spokojnie czekałam bez wróżenia...Ale teraz wiesz...korci mnie jednak...córę mam, to wszyscy czekają na syna...i po prostu bardzo chcę wiedzieć.
Qanchita, będzie co ma być...może się coś jeszce potwierdzi na kolejnym usg
Blask, no cena taka bo to w szpitalu...prywatnie zawsze więcej kasują...
a masz rację...ważne, żeby było zdrowe, ale jedni wolą córę, inni synka i po cichu o tym marzą...

a ja dizś mam ch...dzień! :ico_placzek: same problemy...ale nieważne...
na koniec dnia tak się mi odezwała rwa kulszowa, że popłakałam się z bólu...świetnie!
ok, zmykam jeszcze do garów i do spania...bo to już prawie jutro!!!
dobranoc!

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

19 wrz 2009, 11:38

zborra,najlepszego i udanej imprezki :): :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :sylwester:

Reszta wstawać :-P

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

19 wrz 2009, 15:07

zborra, myślę, że też chciałabym znać pleć dziecka, tyle tylko, że się kompletnie nie nastawiam, że tak będzie bo po Jaśku pamiętam jak mi było "przykro" jak zawsze nonono widziałam :ico_oczko:
Blask, dzięki, a co płci to mi się tak po cichu marzy dziewczynka, ale ciiiiiiii, no i z chłopca się bardzo ucieszę, bo już wszystko mam, tylko, żeby był troszkę spokojniejszy od Jaśka :ico_sorki: :ico_oczko:
zborra, no to udanej imprezki życzę, coś dobrego naszykowała?? a kiedy masz te urodziny, postawisz coś :-D mliko jakieś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 wrz 2009, 15:20

hej kobietki!
no urodzinki mam w poniedziałek...
postawię Wam, a jakże...narobię zdjęć i zaproszę wieczorem na przekąskę...
a póki co to taka namiastka :ico_tort: :ico_haha_01:
narobiłam sałatkę z paluszków krabowych, warstwową z ryżem, sałatkę z ravioli z tuńczykiem...ciacho orzechowe, zupę dyniową..a moja najkochańsza mamusia upiekła mi tort! i zrobiła papryki faszerowane i pangę w śmietanie...mniam!

ok zmiatam się wypachnić i czekać na gości...
młoda śpi, wszystko chyba mam gotowe...
w pracy byłam jeszcze i super, bo klienkti zadowolone...

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

19 wrz 2009, 15:37

zborra, ale pyszności :ico_obiadek: :509: a by się zjadło , no może bez tych karbów :-D , bo nigdy nie jadłam i jakoś nie zamierzam :ico_haha_01:

A mi się marzy zdrowiusieńki synuś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale tak po ciuch :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

19 wrz 2009, 21:17

Dobry wieczór :ico_ciezarowka:

Zborra jakie Ty masz pyszności :) Pewnie teraz leżysz w łóżeczku i pękasz z przejedzenia :-D

A ja dziś miałam na obiadek zupkę... tylko się nie krzywcie! Flaczki miałam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja uwielbiam ... chociaż wiem, że wiele osób ta zupka odstrasza.
Mój mąż czasami się śmieje, że zakochał się we mnie bo jestem jedyną kobietą którą zna lubiącą metkę, salceson, flaki itp :ico_puknij:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

19 wrz 2009, 23:40

Melduje się,że żyje :)

Dobranoc :ico_ciezarowka:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

20 wrz 2009, 00:33

dobranoc :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 wrz 2009, 09:40

Witam :-D
u nas słoneczko więc i dzień jakiś fajny, mam nadzieję będzie :-D
sylwia.uk, a co tak skromnie co się dzieje?
Qanchita, no to szacun za flaki salceson, metkę to też zjem, ale nie, żebym uwielbiała :ico_noniewiem:
Blask, ja też krabów nie jadłam i jakoś narazie nie ciągnie mnie, ale uwielbiam eksperymenty
zborra, jak się wyśpisz :ico_oczko: i będziesz miała chwile to pomęczę cię o przepis na sałatkę warstwową z ryżem, tą z ravioli i tuńczykiem no i te papryki faszerowane i pangę w śmietanie od mamusi plisssssssssssss :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

20 wrz 2009, 09:44

Witam niedzielnie !

Ja dziś śniłam,że byłam na usg i drugi raz sniło mi się,że to chłopiec.
Ciekawa jestem czy mam prorocze sny hehehe tym razem widziałam wyrazniej narzady płciowe,ale gdy zobaczyłam buzke to powiedziałam. ,,to chyba nie moje dziecko bo ani podobne do mnie ani do meza,, :-D
Ale te jajka i ogonek ... nie mogłam ponownie juz zasnac :-D
Jak okaze sie ,ze to dziewczynka to pewnie będzie ,,z jajami,, :-D
Miłej niedzieli

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość