Amola85
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 02 sie 2009, 11:53

20 wrz 2009, 16:49

AsiaNL :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za skoczony 19 tc;) no karmelka fakt ze lezenie jest bardzo przygnebiajace, a jeszcze w szpitalu... nawet nieraz placz dzieci slysze i juz bym chciala miec to za soba;(( a i kochana moje coreczki nie mog tu wchodzic, moze ta mala jeszcze ale ta satrsza jakby zaczela latac po oddziale i niedaj moze mi by na kolana lub na brzuch wskoczyla to ;( ja teraz mam bardzo zagrozona ciaze... wiec nie ryzykuje. mezulek mi tylko cory nagrywa na kome albo mailem przysyla;) oj ciezko jest ciezko... :ico_olaboga:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

20 wrz 2009, 17:56

hej dziewczyny dano nie byłam , jakoś ciężko mi trafić do kompa taka piękna pogoda wiec korzystam latamy z Leną po dwroku

na ostatnim usg wyszło że pewnie laseczka bedzie kolejna :ico_brawa_01: wiec bedzie problem z imieniem znou

Eve gratuluje syncia bedzie parka super :ico_brawa_01:

Amola85
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 02 sie 2009, 11:53

20 wrz 2009, 20:15

o kamelek witaj! my sie nie zdazylysmy poznac jeszcze ;)) milo ze jestes z nami;) ale dzis cos tu pusta, pewnie ladna pogoda u dziewczyn to na spacerach byly.. ja niestety nie moge bo w szpitalu leze..

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

20 wrz 2009, 21:00

Amola trzymaj się dzielnie :-)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

21 wrz 2009, 08:39

hej kochane :ico_haha_01:

amola sorry, ze sie nie odzywałam, ale cały weeknd nie było mnie na necie - szkoda mi czasu jak z córcia moge go spędzić, a poza tym wczoraj zaryzykowaliśmy i wybraliśmy się do parku dinozaurów - ja odpoczywałam a Marcni z Jaga buszowali na oooogromnym placu zabaw. Psychicznie taki wypad był mi bardzo otrzebny - dostawałam depresji w tych czterech ścianach...a tak - odżyłam troszkę :-)
A dzis po południu mam sie stawić u mojego lekarza, ale nie na badania tylko a omówienie zeszłotygodniowej wizyty u tego prof. w p-niu - będziemy decydować co dalej.
doczytam co u was i czekam z kawusia na śpiochów :-D ja muszę od rana wyprawic Jagę do przedszkola to od 7 na nogach niestety :-D

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

21 wrz 2009, 09:03

allo

:ico_sorki: ja dalej z bólem zęba boje sie jakiekolwiek tabletki sama brac :ico_sorki:

eve.ok, Ja wczoraj bylam w parku rozrywki :-D normalnie jak widze Zuzie jak sie smieje to az mi lzej tak jakos :ico_brawa_01:

Ja równiez jutro mam wizyte u poloznej na 09:00 rano ciekawe kto mnie obudzi :ico_sorki: moze juz jutro sie dowiem co bedzie :ico_noniewiem: oby :-D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

21 wrz 2009, 09:06

haha - Ty masz problemy na 9.00 sie budzić? :-) to ja Ci Jage podeślę, ona czy idzie do przedszkola, czy nie punkt 7.00 najpóźniej na nogach :-D

no to obyś sie dowiedziała jaka płeć :ico_brawa_01:
na zęba weź paracetamol i wiej do jakiegos innego stomatologa, przeciez o bzdura, ze nie leczy sie zębów u ciężarnych! - jakiś średniowieczny pogląd :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-09-21, 09:07 ]
:ico_tort: za moje piąte okienko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

21 wrz 2009, 09:14

ona czy idzie do przedszkola, czy nie punkt 7.00 najpóźniej na nogach
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ło matko :ico_szoking: moj zozolek o 08:30 nieraz o 08:00 :ico_sorki: ale wtedy ja jej bajki włączam i przenosze sie ze spaniem do salonu :-D

Lece jutro od poloznej do polskiej dentystki :ico_sorki: dzisiaj nie mam jak bo marcin w pracy jest :ico_sorki: a to drepcedesem za daleko :ico_sorki:
za moje piąte okienko
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super :ico_tort: :ico_brawa_01:

Jeszcze troche i zapiszem sie do odliczania od 120!! :-D

aaa no musze sie pochwalic. Znalezlismy 3 mieszkania do wynajęcia :-D dzisiaj marcin bedzie dzwonil. jedna jest 13 km od Hagi ale jest bajerancka :ico_sorki: na dole salon + łazienka + kuchnia na piętrze 2 sypialnie :-D strasznie zalezy mi na tej chalupie bo jest naprawde super i malusie podworeczko ma piaskownica sie zmiesci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a druga jest w hadze :ico_sorki: 3 pokoje + salon + kuchnia i łazienka :ico_sorki: na piętrze :ico_sorki: nie bardzo chcemy na pietrze :ico_sorki: trzecia jest 2 pokoje + salon + kuchnia i łazienka dalej nic jeszcze nie wiem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

21 wrz 2009, 09:18

to ja nawet kochana nie wiedziałam, ze szukacie nowego mieszkanka :ico_brawa_01:

a my wydaliśmy całą kasę z pierwszej transzy kredytu, bo nam w 3 wypłacają. Poszło na okna, dachówkę i elektryka i 50 tys. nie ma :ico_noniewiem:

lecę po przegrychę - dzisiaj mam apetyciora :-D

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

21 wrz 2009, 09:24

to ja nawet kochana nie wiedziałam, ze szukacie nowego mieszkanka
No szukamy bo jak powiedzielismy wlascicielowy ze ma nam okna wymienic bo niedlugo same wyleca to on na to ze nawet moze pomoc nam sie spakowac :ico_puknij: idiota :ico_puknij: no to my zaczelismy sobie chalupy szukac i wyprowadzimy sie tak ze nawet nie bedzie wiedzial :diabel:

eve.ok, No wlasnie a jak tak idzie budowa?? myslisz ze juz w tym roku dacie rade sie wprowadzic??

Co do jedzenia to ja caly czas cos jem bo caly czas glodna jestem :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], arispkip i 1 gość