Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

21 wrz 2009, 18:39

Asia kochanie to ci współczuje
:ico_sorki: moj poród to koszmar byl :ico_sorki: jeszcze jak bylam na porodówce dzwonilam do mojego ex zeby przyjechal nie chcialam byc sama :ico_placzek: jak palec dosłownie :ico_placzek: a on na to ze jest w pracy i nie moze przyjechac :ico_placzek: cale zycie mial mnie w d*pie :ico_placzek: moje zycie to byl koszmar dopoki nie poznalam marcina :ico_sorki:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

21 wrz 2009, 18:53

Eve mój poród trwał 13 godzin wywoływany był , wiec te co miały podawana oksytocynę to wiedzą co to za ból , ja miałam wrażenie że mnie skurcze nie puszczają w ogóle .
ale co wyszło to musi wyjść :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziewczyny nosicie ciążowe ubranka?? bo ja tak średnio jeszcze noszę normalnie dżinsy mam biodrówki , brzuszek się rysuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już taki fajny.

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

21 wrz 2009, 23:05

dziewczyny nosicie ciążowe ubranka??
Tylko i wyłącznie bo w nic innego sie nie mieszcze :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobranoc babolki i do jutra :ico_sorki: trzymcie kciukasy jutro sie odezwe i odrazu cale sprawozdanie napisze :ico_oczko:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

22 wrz 2009, 09:11

spodnie muszę nosić ciążowe,a bluzki raczej też :-)

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

22 wrz 2009, 10:26

Witajcie :-)
ja już noszę ciążówki,choć jeszcze w 2 spodni się mieszczę sprzed ciąży:-) odebrałam wyniki amnio-wszystko OK,strasznie się cieszę.

Asia trzymam kciukolki :-)

[ Dodano: 2009-09-22, 10:54 ]
Asia kochanie to ci współczuje
:ico_sorki: moj poród to koszmar byl :ico_sorki: jeszcze jak bylam na porodówce dzwonilam do mojego ex zeby przyjechal nie chcialam byc sama :ico_placzek: jak palec dosłownie :ico_placzek: a on na to ze jest w pracy i nie moze przyjechac :ico_placzek: cale zycie mial mnie w d*pie :ico_placzek: moje zycie to byl koszmar dopoki nie poznalam marcina :ico_sorki:
mój 1 poród z racji tego,że to pierwsze,nieznane doświadczenie i w ogóle psychicznie nie byłam nastawiona do tego był piękny ale tylko dzięki świeżemu lekarzowi,dopiero co po studiach.był tak miły i ludzki,że przez niego było cudnie,zszył mnie tak profesjonalnie,że nawet krocze mnie nie bolało(na drugi dzień przyszedł z czekoladą,zapytać się jak się czuję i sprawdzić co z moim synkiem)
z 2 synkiem też asystował przy porodzie,ale już się wyraźnie znieczulił po 2latach pracy w szpitalu,ale też był miły.przynajmniej na mnie nie wrzeszczał,jak pani doktor,że czemu wrzeszcze bo 'poród musi boleć" :(
teraz już znam swoje prawa jako pacjentka i zadna bladzia na mnie wrzeszczeć nie będzie...
poza tym obecny mąż będzie przy mnie,bo poprzedni wolał się uchlać i zostawić mnie samą niż trzymać za rękę...

[ Dodano: 2009-09-22, 12:22 ]
Eve to znalazłam dot. soczewek
"W okresie ciąży można nosić soczewki pod kontrolą okulistyczną. W okresie okołoporodowym (ciąża, laktacja-karmienie piersią) należy pamiętać o możliwości pojawiania się wahań hormonalnych, co może mieć wpływ na szybsze pojawianie się osadów białkowych na soczewkach jak również o okresowym podsychaniu soczewek. Wtedy należy soczewki wymieniać w krótkich okresach czasu oraz dodatkowo je nawilżać.
O sposobie porodu, w aspekcie wady wzroku, decyduje lekarz okulista po przeprowadzonym badaniu, w tym badaniu dna oczu."

dziś znów miałam chwilowe problemy z kontaktami,ale teraz już jest ok.

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

22 wrz 2009, 14:25

ja staram sie pozytywnie nastawić,że ten poród będzie lepszy od poprzedniego.Ja już też bardziej jestem świadoma tego co się będzie działo i obiecałam sobi,że nikt mnie nie zmusi żebym na leżąco rodziła,no chyba,że coś by było nie tak i z konieczności bym musiała leżeć.Nie pozwolę,żeby ktoś na mnie krzyczał i był niemiły.Mam nadzieję,że trafię na jakąś super położną.Mąż obowiązkowo idzie ze mną tak jak przy pierwszym dziecku :-)

[ Dodano: 2009-09-22, 14:26 ]
dziś mam egzamin,trzymajcie kciukaski o 18.00 :-) :-) :-) tak bardzo chcę go zdać

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

22 wrz 2009, 15:02

będę trzymać kciuki :ico_haha_02:
pokaż im wszystkim na co cię stać :-D

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

22 wrz 2009, 17:18

Allo

Ja juz po dzisiejszej wizycie :-D nie widzialam dzidziusia zobacze dopiero na nast. wtorek :ico_sorki: bede miec dokladne usg wsio beda sprawdzac :ico_sorki: a dzisiaj tylko posłuchalismy serdunia.... tak pięknie biło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a dzidzius niesforny uciekał poloznej spod słuchawki :ico_haha_01: :ico_haha_01: wyniki z moczu wporzadku tylko z krwia mam cos nie tego, jak zwykle anemia ale juz mam przepisane tabletki ziołowe :-D
Ogolnie jednym słowem jest spoko :-D

[ Dodano: 2009-09-22, 17:20 ]
aaaaaa no jeszcze jedno: jak wejde w 36 tydzien to do szpitala mnie wsadzają :ico_sorki: i na 90% cesarka :/ dla pocieszenia kupilam sobie ciążową tuniczke :-D

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

22 wrz 2009, 18:43

Asia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super :-D

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

23 wrz 2009, 09:26

Śpiochy gdzie jesteście???????????
stawiam kawkę i ciacho,bo kończymy dziś 19.tydzień :ico_kawa: :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość