wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

22 wrz 2009, 10:49

Alkasbir, to tak wpisze najwyzej jak przyjdzie od lekarza to sie poprawi. Ciekawe co jej powiedza

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

22 wrz 2009, 11:30

wiśnia3006 też jestem ciekawa i mam nadzieje, że wszystko ok.
ja się pojawiam i znikam ponieważ mój net to sprawia... :ico_haha_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

22 wrz 2009, 11:33

czesc kochane mnie mdlosci nadal mecza :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: byl taki czas chyba z 3 dni ze myslalam ze miaja , ale wrocily , pozatym doszly inne dolegliwosci jak straszne zawroty glowy od 3 dni , czasem czuje ze zaraz zemdleje , robi mi sie czarno przed oczyma , a dzis to juz tragedia w ogole :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wczoraj mialam urodzinki , a ze mezus wrocil z nocki , a pozniej musial pomoc ojcu w ogrodzie, to dostalam rano kwiaty i nic nie robilismy, za to dzis zaprosil mnie na kolcje , powiedzial ze mam ubrac sukienke i w ogole, a ja nie mieszcze sie w zadna sukienke to raz , nogi mam spuchniete i nie wiem jak je wloze w szpilke, a najgorsze jest to ze , jestem cala spuchnieta , a na nosie zrobilo mi sie cos w stylu opryszczki :ico_szoking: i mam go spuchniety i czerwony :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
jeszcze chyba nigdy tak zle nie wygladalam :ico_placzek: dlaczego dzis akurat :ico_placzek: z Kuba nie mialam takich problemow tez puchlam ale teraz siebie nie poznaje :ico_placzek:

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

22 wrz 2009, 11:38

SANDRUSIA witam,
ja miałam podobnie wczoraj - zawroty głowy i czarno pod oczami. mdłości u mnie raz mijają a zaraz wracają ze zdwojoną siłą. jakoś to przetrwamy :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

22 wrz 2009, 11:40

SANDRUSIA)), a wiesz jaki to znak ze bedzie dziewczynka, bo to na nia sie podobnie brzydnie ale mysle ze przesadzasz ze jest tak zle. Twojemu mezowi na pewno to nie przeszkadza a poza tym wszystkiego najlepszego z okazji urodzin spoznione ale wczoraj nic nie mowilas

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

22 wrz 2009, 11:40

miało być oczywiście: przed oczami... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-09-22, 11:43 ]
z okazji urodzin :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

22 wrz 2009, 11:48

SANDRUSIA)), dziewczyny och tak, ciezki nasz zywot w ciazy, sa takie dni ze najchetniej by sie zniknelo z planety :ico_olaboga:
SANDRUSIA)), spoznione zyczonka urodzinowe :ico_tort: na pocieszenie :ico_oczko: zebys sie poczula lepiej w takiej sytuacji to chyba jedno podejscie jest najlepsze - ze po prostu w tym roku nie obejdziesz swoich urodzin, trudno, to najwyzej w przyszlym roku pomyslcie o czyms bardziej szalonym :ico_oczko: najlepiej sie tak nastawic niz cierpiec :ico_oczko:

urodziny wogole dziewczyny ja mam urodziny 22 grudnia a moi dwaj bracia 10 grudnia ( jest miedzy nimi 4 lata roznicy ) no i co roku oni mieli wyprawiane urodziny a mi zawsze obiecywano, a wiadomo potem w szale swiatecznym ani gosciom nie chcialo sie przyjezdzac ani rodzicom robic imprezki i moje pierwsze zdmuchniete swieczki pojawily sie na 18 :ico_szoking: trudno w to uwierzyc ale tak wlasnie bylo, tak wlasnie czekalam 18 lat na moje pierwsze urodziny :-D i jakos tak sie przyzwyczailam do tego ze nawet bardzo nie zwracam na urodziny uwage w ostatnich dwoch latach spotkalismy sie u A. mamy na przedswiateczna kolacje i tam do okazji doczepilismy ciastko ze swieczkami dla mnie. Troche to fajnie bo przynajmniej nie nastawiam sie na kupe gosci, prezentow i zyczen wiec jak dostalam glupia kardke od kogos to sie cieszylam hihihihi bo wiele ich nie mialam w swoim zyciu :ico_oczko: za to Julci urodzinami baaaardzo sie przejmuje, zawsze musi byc super zabawa, cala rodzinka i wszystkie dzieci!

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

22 wrz 2009, 19:02

Bylo 2 godzinne opoznienie ale warto bylo czekac.
Tak mi serce walilo tak sie bbb balam ze szok.
z dzidzia wszystko dobrze ma cale 2cm i zdrowe serduszko-nawet slyszalam bicie

jezu jaki kamien z serca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


wiec przedstawiam wam moja Kruszynke :-D :-D :-D

Obrazek


moj termin to 27.04 :-)

Sandrusia wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzinek--wielka buzka duzo radosci milosci i zero mdlosci :ico_sorki: :ico_sorki:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

22 wrz 2009, 19:29

lidziasc tak się cieszę, że wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czekałam na wiadomości i się doczekałam wspaniałych wieści. tak mi jakoś w głowie świtało, że ok 20-ego któregoś... nie wiele się pomyliłam, a może Ci wywróżę, że jednak to będzie 25 :-D

[ Dodano: 2009-09-22, 19:31 ]
masz takie wyraźne zdjęcie maluszka, ja z 9 tygodnia to tylko plamkę 2-wu cm widzę... może następnym razem będzie ładnie widać :-)

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

22 wrz 2009, 19:39

może Ci wywróżę, że jednak to będzie 25
moze wole ciut wczesniej niz pozniej :ico_oczko:
może następnym razem będzie ładnie widać
no napewno :-D

tu wyrazniejsza fotka bo odcielam ten kawaleczek gdzie jest wykaz serduszka :-)

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość