Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

24 wrz 2009, 13:43

Witam!!! Ja wstałam o 13, bo zasnęłam dopiero o 5 nad ranem. Kręciłam się z boku na bok, brzuszek mnie bolał i młody dał strasznie popalić a teraz sobie słodko śpi łobuz jeden, no i ma czkawkę ale na śpiocha całe szczęście :ico_brawa_01:
no i zasnęłam o 5, o 7 wstałam, pogadałam z G, odstawiłam do pracy. Położyłam się spowrotem i zasnęłam o 10..... :ico_olaboga: Za to wstałam z powerem. Umyłam włoski, jem śniadanie, ogarnęłam w pokoiku.
A dziś idziemy z G oglądać łóżka!! :ico_brawa_01: :-D W końcu coś zaczyna się dziać.

Zaraz wstawię fotki pierścionka dla mamusi i te buciory co chcę wystawić na allegro. Doradzicie za jaką cenę

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

24 wrz 2009, 14:00

uleczka170, no to ja czekam na foteczki ;)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 wrz 2009, 14:06

uleczka170, no to ja czekam na foteczki ;)
i ja tez :-D

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

24 wrz 2009, 14:12

po prawej bursztyn, po lewej kamienie svarowskiego
Obrazek
no i buciory
Obrazek
raz je miałam na sobie i myślałam, że mi nogi odpadną, bo to są prawdziwe ciężkie glany.
Obrazek
No i to jest zbędna pamiątka po byłym. Nie mam dobrych wspomnień, w sumie mogłam je wyrzucić, ale po co skoro mogę na tym jeszcze zarobić :-D
Obrazek
a jak już je sprzedam, to kasę przeznaczę na jakieś wielkie głubstwo tak żeby mieć satyswakcję :-D że chłopak się wykosztował, a ja i tak z tego tak skorzystałam jak chciałam :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-09-24, 14:27 ]
No i informacje o butach. Otóż- tylnia wkładka metalowa, przód buta metalowy. Spód na wkręty i prawdziwa skóra. Jak to wycenić to nie mam pojęcia :-/

[ Dodano: 2009-09-24, 14:37 ]
No i co z Wami, tak doczekać się nie mogłyście zdjęć, a już pouciekałyście!!
Wracać tu"!!!!

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

24 wrz 2009, 15:31

Ulcia śpioszku witaj :ico_oczko:

Pierścioneczek piękny :ico_brawa_01:
A butki nonono :ico_szoking: sama bym w takich pochodziła :ico_oczko:
choć wieżę na słowo, że ciężkie jak to glany :ico_oczko:
Przeważnie butki tego typu są dość drogie. A ile dał za nie ten chłopak???

Już obiadek się gotuje. I czekam na mojego kochanego.

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

24 wrz 2009, 15:35

Kinga_łódź, w sumie to nie pamiętam ile zapłacił.. Wiem napewno że po okazyjnej cenie ale i tak te buty ponad 200 zł są warte, choć ja taka łasa nie będę :-D
Może dam na licytację....

[ Dodano: 2009-09-24, 15:37 ]
Kinga_łódź, tak w ogóle to gratuluję podjęcia decyzji co do wyboru mieszkania. Super że do świeżo wyremontowanego wejdziecie.

[ Dodano: 2009-09-24, 15:39 ]
Kinga_łódź, tak w ogóle to gratuluję podjęcia decyzji co do wyboru mieszkania. Super że do świeżo wyremontowanego wejdziecie.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

24 wrz 2009, 15:43

Może dam na licytację....
Dobry pomysł ale daj oczywiście cenę minimalną :ico_oczko:
tak w ogóle to gratuluję podjęcia decyzji co do wyboru mieszkania
Dziękować :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:

A co do wyremontowanego to tez się bardzo cieszymy bo jak przyszliśmy
do tego co teraz mieszkamy to nawet ścian nie chcieli odmalować :ico_puknij:
Niczego nie można się było doprosić.
Dlatego nie chcieliśmy przedłużać kontraktu.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

24 wrz 2009, 15:50

uleczka170, ja mialam czarne glany HD i za darmo je wydałam nie wiem co mnie napadło żeby glany sobie kupić :ico_puknij: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

24 wrz 2009, 15:51

Dlatego nie chcieliśmy przedłużać kontraktu.
i wcale się nie dziwię, bo każdy by chciał mieszkać jak człowiek, a niektórzy "łachę" robią :ico_puknij:
daj oczywiście cenę minimalną
no właśnie mam problem, bo nie wiem w jakiej wysokości :ico_olaboga:
Już obiadek się gotuje. I czekam na mojego kochanego
u mine zapewne zupa jest na obiadek i napewno kalafiorowa albo brokułowa, a ja nie lubię :ico_sorki: więc się wstrzymam póki co.
A mój romeo jadł u kumpla, który jest kucharzem więc na bank sobie smacznie pojadł, a mi na samą myśl ślinka leci :ico_noniewiem:
Też na inego czekam, póki co jest na załadunku. Jak wróci to jedziemy meble oglądać. Jak się uda to go wyciągnę do hurtowni i zakupię trochę potrzebnych rzeczy do torby "szpitalnej"

[ Dodano: 2009-09-24, 15:54 ]
Izunia, hehe dobra jesteś :ico_sorki: ja nienawidzę ciężkich butów, ale wtedy byłam na skraju wybierania sobie stylu więc, raz byłam metalówką, raz pankówką, raz byłam dziewczyną gotyku, raz hip- hopówką hehehe więc miałam dużo dziwnych rzeczy. Ale od stylu punku i metalu zrezygnowałam ze względu na glany. Muzyki natomiast słucham do tej pory. :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-09-24, 17:12 ]
Dziewuchy dzwoniłam do położnej odnośnie moich twardnień brzucha. Opisałam jej co mi się dzieje, jak to wygląda, a ona do mnie że mam przyjechać na 19:30 do gabinetu do mojego gina, bo to zdecydowanie za wcześnie jak na ten etap ciąży. Tzn za duża częstotliwość jak na ten etap

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 wrz 2009, 17:35

uleczka170, pierscionek sliczny :ico_sorki:

A na butach sie nie znam :ico_wstydzioch:
no właśnie mam problem, bo nie wiem w jakiej wysokości :ico_olaboga:
- ja bym dala 50-70 zl minimum :ico_sorki:
byłam metalówką, raz pankówką, raz byłam dziewczyną gotyku, raz hip- hopówką hehehe więc miałam dużo dziwnych rzeczy
- dokladnie jak ja,a okreslilam sie na studiach,ze bede przecietniak jak kazdy,a kiedys mialam plaszcz skorzany do ziemi i glany,oczywiscie ubieralam sie na czarno :-D

Mialam tez okres jezdzenia na desce,wowczas nosilam buty na podeszwie,bluzy z kapturem i spodnie bojowki :ico_szoking:

By tez okres panienki z okienka,spodniczki mini i obcisle bluzeczki ze szpileczkami :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-09-24, 17:36 ]
Tzn za duża częstotliwość jak na ten etap
- to daj znac po wizycie :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość