Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

25 wrz 2009, 17:12

Obrazek Krasnoludki od Magdusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
o ty wredoto dla siebie chłopaczków tyle czasu będziesz trzymac
heheheh a jak najpierw ja sie napatrze a potem dopiero wy heheheh ale i tak pierwsza była Bigottka
Królik, powiem ci szczerze ze jak urodziłam synka to sama byłam mąz w pracy a ja jeszcze studia skonczyłam nikt mi nie pomagał i dałam rade, kto nie ma dac rady jak my same w koncu jestesmy mamami co nie a pokonywanie przeszkód tylko wzbogaca cie w doswiadczenie - to moje zdanie, znam siebie i wiem ze ja nie usiedze, po cc dziewczyny lezały plackiem a ja juz po paru godzinach byłam na nogach i to nie dlatego ze nie bolało oj nie tylko chciałam juz zajmowac sie malenstwem samodzielnie - lekarze sami byli zdziwieni po paru godz po cc przeszłam na sale ogolna gdzie malenstwo miałam 24 na dobe i niebyło ze boli i nawet niektorym dziewczyna pomagałam ktore były po naturalnym a po 2 tyg juz brzuchy robiłam po cc :ico_noniewiem:
Myślę, że to dobre podejście, przynajmniej szybciej dojdzie się do siebie
bardzo dobre, bo tak powinno byc
Ja tu w uk jestem sama nie mam nikogo wiec kto mi pomoze - nikt ja sama i wiem ze mezus tez pojedzie do pracy ale spoko bede miala mała dla siebie heheheh :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nie ma co się nad sobą rozczulać i czym szybciej wraca się do codzienności tym lepiej dla nas. sama dobrze to wiem jak było po cc bolało ale jak miało być inaczej przecież to operacja...
dokladnie tak zgadzam sie w 100%

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

25 wrz 2009, 17:18

Krasnale :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i od razu widac który Oluś a który Maks, teraz widać róznicę.

Sabcia jak synek, martwiłaś sie nie potrzebnie ?

Moze któraś nie ma jeszcze kombinezonik? To aukcja mojej koleżanki, fajny jest bo ma dwie opcje na nózki http://www.allegro.pl/item744483450_kom ... worek.html

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

25 wrz 2009, 17:19

A no i najwazniejsze synek cały i zdrowy jak mu powiedziałam co miałam za zmartwienie to mnie wysmiał i powiedział"mama a co ty myslisz ze ja sie bic nie umiem i ze nie wiem ze z obcymi sie nie gada " :ico_brawa_01: az mi ulzyło
a z tego zmartwienia dzisiaj wziełam sie za prasowanko i sie popazyłam ale ze mnie kapusta :ico_olaboga: :-D :-D :-D szkoda gadac mam slad na cała reke heheh

[ Dodano: 2009-09-25, 17:29 ]
Sabcia jak synek, martwiłaś sie nie potrzebnie ?
niepotrzebnie, ale tak to jest my mamy zawsze bedziemy sie martwic o swoje pociechy

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

25 wrz 2009, 19:08

Witajcie dziewczynki po długiej nieobecności.
Ja jestem już w domku i normalnie nie mogłam się doczekać kiedy wrócę ale cóż to była moja ostatnia wizyta u mamy w duopaku. W sumie od momentu jak pojechałam do mamy to strasznie bolało mnie podbrzusze i mała od dwóch dni a może raczej macica mi się tak stawia ale muszę jeszcze wytrzymać tydzień bo 01.10 idę do ginka i zobaczymy co powie. Przez to że mi brzuch boli to kiepsko sypiam i w ogóle średnio się czuję, najgorzej jest jak mała mi się wypycha z prawej strony bo boli jak cholera.
Czy magdusi synusie nie są słodziutkie ;-)
Pozdrowionka i buziaczki

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

25 wrz 2009, 19:49

Witajcie! Ja na sekundę pogratulowac pierwszej przeszczęsliwej październikowej mamie i nie ukrywam, ze bardzo ciekawa byłam jak sie mają bliźnieta a tu juz fotki nawet :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Asika, a gdzie Twoje fotki z brzuszkowej sesji??
Królik, po naturalnym porodzie juz w dwie godziny zganiają pod prysznic...i nie zakładaj, od razu, ze Cię potną...ja nacinana nie byłam, udalo się więc to nie teoria, ze tną każdą jak leci.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

25 wrz 2009, 21:37

bigottka, fajnie ze juz jestes z Nami - bo ja sie bardzo stesniłam :ico_noniewiem:
Magdusia - napisała dzis do mnie ze jezeli chłopaki nie dostana zółtaczki do niedzieli to wyjda własnie w niedziele i ze jutro beda miec badanka i ze nas pozdrawia :ico_brawa_01:
aniafs, Magdusia jest nasza druga mama pazdziernikowa jeszcze jest Edulitka
A ja tak jak wczoraj około 19 znowu dostałam bolu brzuszka i kregosłupa trzyma mnie do teraz - cos kiepsko to widze :-)
01.10 idę do ginka i zobaczymy co powie
fajnie masz bo sie cos dowiesz przynajmniej a ja bede sciemniac ile sie da i zobacze co zrobia

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 wrz 2009, 22:14

slodkie chlopaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

26 wrz 2009, 08:07

Witam!!! Stawiam za 36 tydz :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Magda33 - za 37 tydz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciaza donoszona
W ciagu nocy bole troche przeszły ale juz czuje ze znowu cos mnie rwie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

26 wrz 2009, 08:09

Witam z rana.
Wiecie co dziewczyny tak się zastanawiam czy macie też tak jak ja bo ja mam od dwóch dni strasznie twardy brzuch i jakoś nie chce mi puścić najgorzej jest w nocy bo przy każdym przewrocie na bok bardzo mnie boli i budzę się od razu. Czy powinnam według Was zacząć się martwić i zgłosić się do szpitala na badanie czy zostawić to do wizyty 01.10???

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

26 wrz 2009, 08:16

bigottka, ja tak mam cały czas juz od dawna ale jak byłam u poloznej ostatnio to naciskała mi na brzuch i nic nie mowiła - wydaje mi sie ze to jest normalne w koncowej fazie

[ Dodano: 2009-09-26, 08:21 ]
A ja dzisiaj zauwazyłam ze znowu brzusio mi troszke opadł, ja juz mam problem z zalozeniem bielizny tzn jest pod brzuchem przycisnieta przynajmniej jej nie zgubie ahhahaha

[ Dodano: 2009-09-26, 08:24 ]
no to ja spadam jeszcze troszke polezec bo za godz na poczte musze leciec :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość