Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

24 wrz 2009, 15:53

Iwciu- ciesze się , ze dobrze się czujesz; mój mały też juz rozrabia co znaczy że wraca do zdrowia :-D Ty odpoczywaj a chłopaki niech sie bawia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

25 wrz 2009, 09:43

Hj kobietki :-)

a gdzie to sie podziewacie,

u nas dziś pochmurno i chyba chłodno,ciekawe czy wyjdziemy na spacer czy deszcz będzie pierwszy :ico_oczko: .Wczoraj siedzieliśmy w domu,bo jakoś siły nie miałam ,to Bartek małpiego rozumu dostawał :ico_szoking: ,myślałam ,że oszaleję :ico_olaboga:

idę obiad podszykować,bo znów mi się nic nie chce :ico_wstydzioch: ,ale trzeba :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

25 wrz 2009, 15:28

ooooooooooo jak pusto

my dzisiaj garaż składalismy małemu prezent na urodziny ale już dzis mu dałam przeciez nie wytrzymałby tyle, skoro paczka przyszła, a ja jade na 18 do dentysty, troche sie boję, hihi

i znowu weekend a Kornel nadal ma katar

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

25 wrz 2009, 20:16

Hej!
Maciej kataru nie ma, ale za to pokasłuje :ico_zly: Jak do poniedziałku mu nie przejdzie, to będę musiała znów z nim iść do lekarki.
iwciu, rozumiem cię, ja muszę z małym wychodzić, bo potem nie mogę dać z nim rady!
Dziś pożegnałam praktykantkę. Mąż wrócił z wyjazdu służbowego... Będzie trochę spokojniej.
Edulita dawno się nie odzywała...

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

25 wrz 2009, 21:43

Czesc dziewczyny,
no widze, ze nie jestesmy sami, ze wszystkie przedszkolaki nasze przechodza swoje pierwsze infekcje. jak wszyscy, to i my :-) od dwoch tyg. Bartkowi katar nie przechodzi i dzis dostalismy juz antybiotyk na zatoki :( zobaczymy czy poskutkuje....

Chloe - zazdroszcze Ci tego imprezowania, u mnie z dwojka troche gorzej, jednego zawsze latwiej do babci podrzucic :-)

Karolina - jak sie czujesz?? co tam slychac u fasolki lub groszka ;-)??

Asiu - jak Wiki z raczka?? kiedy zdjecie gipsu?? chodzi juz do przedszkola??

Iwcia - jak sie czujesz?? dali Ci chlopaki troszke sie pobyczyc jednak?? pozdrawiam i zdrowka zycze

Kinga - caluski dla Kornelka, bo taki biedulek chorowity...

Przyjemnego weekendu dla wszystkich zycze.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 wrz 2009, 10:03

No hey

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ Z OKAZJI 3-CICH URODZINEK DLA KONDRADKA
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Wiki nadal ma gips, ale jak będzie ok to 9.10 jej ściągną, a drut w ręku będzie miała do końca listopada to na pewno. Łobuzuje na całego ale jak jej pediatra pozwoli to w środę idziemy do przedszkola :-D

życzę dużo zdrówka chorowitkom :-)
uciekam leniuchować, cały tydzień Wiki mnie zadręcza, mąż w pracy od 7-17, na szczęście pt, sob i nd ma wolne więc niech jego pomęczy :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

26 wrz 2009, 11:01

Witam :-) Wiem ostatnio was zaniedbuje :ico_sorki: U nas tez infekcje Matyldzia w poniedziałek dostała antybiotyk bo bardzo kaszlała :ico_olaboga: We wtorek popołudniu dostała gorączki i spała od 14 do 23 :ico_olaboga: Oczywiscie nic nie jadła nic nie piła i budziła sie co chwilke z płaczem :ico_olaboga: W środe rano moja mama do niej przyjechała bo ja do pracy, i nie miała co robic bo do 12 mała spała i spała. Więc mi troche posprzatała. I wielkie dzięki jej za to. A ja od poniedziałku wruciłam na swoje stanowisko a tam klima i tez gardło boli z nosa cieknie i kaszel do tego. Martyna tez już coś kicha. Wiec same widzicie nas tez nie omijają chorubska.
Matyldzia już w poniedziałek idzie do przedszkola, a ja cały tydzien na rano.
Dziś ide na 14 do pracy mąż dziewczynki zawiózł do mojej mamy bo tez poszedł do pracy, więc sobie posprzatałam a teraz mam troche wolnego :-D

Konradku masz dziś urodzinki więc wszystkiego najlepszego, duzo zdrówka i usmiechu na twarzy :ico_buziaczki_big: :ico_tort:

Wszystkim chorowitkom szybkiego powrotu do zdrowia życze.Ciekawe jakie znowu beda te powroty do tego przedszkola, moja dziennie wstaje i płacze że chce do psickola :-D No ale się przekonamy w poniedziałek jak to będzie.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 wrz 2009, 10:27

Aniu dla Dominisia STO LAT :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

28 wrz 2009, 10:52

Witam!
dla naszych 3-latków wszystkiego najlepszego :ico_tort:
jak tam dzieciaczki poszły do przedszkola?? ja chyba jutro idę Jaśka wypisać bo szkoda mi jakiejś osoby, która z chęcią posłałaby dzieciaczka do przedszkola a mój na cały wrzesień 5 dni był i dalej mi niewyraźnie wygląda :ico_olaboga:
Iwcia jak się czujesz??
Karola dużo zdrówka dla Bartusia, a ja no w miarę nie wymiotuję, ogólnie nie jest źle :ico_oczko:
Asiu buziaczek dla Wiki, no i szybkiego powrotu do przedszkola życzę
mazia zdrówka dla dziewczynek

wysłałam kilka fotek, jak ktoś chce a nie dostał to się upominać :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

28 wrz 2009, 13:00

Witam :ico_haha_01:

na początek wzystkiego najlepszego dla naszych trzyletnich facetów-moc buziaczków dla Was chłopcy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Karolcia dzięki za fotki--ładnie wyglądasz ,już chyba troszke brzunio widać :-D ,a Jaś jaki teraz fajniusi ,już nie taki okruszek malutki tylko facet jak się patrzy :-D .Dobrze,że wymioty wreszcie Ci daja chwilę wytchnienia,już teraz powinno być tylko lepiej :-)

ja isę czuję całkiem dobrze i to mnie przeraża,że nie pamiętam ,że niektórych rzeczy mi nie wolno.Jak troszkę przeholuję to chwilkę muszę odpocząć :ico_puknij: ,ale ogólnie się zapominam i do przodu :ico_haha_01:
Bartek poszedł dzis do przedszkola,troszke płakał ale został.Musiałam Go troszkę ponieść,bo smutno mu było bardzo :ico_placzek:

idę obiad skończyć ,bo niedługo koniec wolnego :ico_haha_02:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość