doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

27 lip 2009, 20:39

aniulek, no to nie ciekawie... w każdej chwili mogą jej wyjść te krostki... obserwuj mała.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

28 lip 2009, 10:20

doris, wszyscy mi mówią , że Joasia wysoka jest, a ona ma tylko metr :-D albo i nawet nie, zależy jak stanie przy miarce

A na wakacjach byliśmy w Jastarni ale w czerwcu więc dlatego jeszcze za dużo ludzi nie było i mieliśmy plażę prawie dla siebie

aniulek, może córcia się nie zaraziła :ico_sorki: , ale z takimi chorobami nic nie wiadomo - teraz ty 3 tygodnie masz do obserwacji

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

28 lip 2009, 15:59

Magdzinka, na prawde ma niecały metr? :ico_szoking:
w każdym bądź razie wygląda na wysoką :)

[ Dodano: 2009-08-16, 20:33 ]
i tu znowu nikt nie zagląda...

[ Dodano: 2009-08-25, 20:52 ]
ej no laski nie wygłupiajcie się

wracajcie tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

03 wrz 2009, 09:08

cześć doris, rzeczywiście słabo tu z zaglądaniem - sama nie jestem lepsza :-D ale ostatnio jakieś przesilenie mnie dopadlo czy coś - nic mi się nie chce :ico_olaboga: od rana do wieczora marzę o spaniu :ico_puknij: W pracy chwilowo luzy więc zamiast nadrobić zaległości na forum hihi to mnie jakieś lenistwo dopadło :ico_puknij:

Co u Kingusi? Jak tam w przedszkolu? Strasznie wam zazdroszczę, bo Joasi nigdzie nie udało mi się umieścić, ani w żłobkach ani w przedszkolach miejsc brakuje tu blisko nas na Mokotowie - a teściowej i jej obrażania się mam już dosyć

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

03 wrz 2009, 09:16

Magdzinka, a może ty :ico_ciezarowka: jesteś skoro non stop chce Ci się spać?

Kingusia dzisiaj 3 dzień w przedszkolu :) na razie jest ok, zadowolona i jak tylko rano wstaje to woła "mamo kola, mamo kola" czyli ze chce isc do przedszkola :-D

Magdzinka, a szukałaś w prywatnych przedszkolach? tam zawsze łatwiej o miejsce...

Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

29 wrz 2009, 12:27

hej hej, szukam miejsca do zrobienia takiej bardziej eleganckiej kolacji w Warszawie. aż wstyd się przyznać, ale ogólnie mało bywam na mieście w ekskluzywnych miejscach jedzeniowych i sama nie wiem. zastanawiam się nad hotelem mercure w centrum... może dałoby się tam zrobić pokaz slajdów? był ktos tam?

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

29 wrz 2009, 13:13

ulkawu, ja niestety ci nie pomoge,

Awatar użytkownika
ulkawu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 26 kwie 2007, 19:54

30 wrz 2009, 12:01

szkoda... no cóż, to może zadzwonię do tego hotelu mercure, bo czytałam kiedyś, ze oni konferencje i różne tego rodzaju spotkania urządzają. najchętniej to bym w jazz bistro zrobiła, bo tam mają bardzo dobrą szamę :D ale podobno w Grandzie też smacznie karmią. zobaczymy, jakie ceny mi zaoferują...

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

03 paź 2009, 20:54

szukam miejsca do zrobienia takiej bardziej eleganckiej kolacji w Warszaw
pierwsze miejsce które mogę polecić to restauracja Prowansja na Koszykowej,mają tam oddzielny pokoj który obie możesz zarezerwować i tak we własnym gronie posiedzieć, a drugie to hotel intercontinental ale to na niedzielny obiad, organizują tam super brunche, 150zł od osoby ale jest w tym wszystko i napoje i alkohol i dania tradycyjne i nowości i sushi i desery i kącik dla dzieci z opiekunkami i specjalnym menu.

wogóle to witam zaniedbałam wątek, zapomniałam o nim troszke :ico_wstydzioch: ja wprawdzie z okolic Wawy no ale chyba sie mogę podłączyć, nie? :ico_oczko:

PaniDomu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 lis 2009, 16:25

08 lis 2009, 18:34

Witam drogie forumowiczki. To mój pierwszy post, chciałam się przywitać. Nieprzypadkowo piszę w tym temacie, od dwóch miesięcy mieszkam w Warszawie na Mokotowie. Do Warszawy przeprowadziłam się wraz z mężem i trójką dzieci (8, 10, 13l ) Jak narazie ciężko mi się tutaj odnaleźć. Mam nadzieję, że w razie problemów pomożecie. Pozdrawiam wszystkich

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość