Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 wrz 2009, 21:18

hej kobity!
no tak...może i racja...Bo jak pamiętam siebie z ciąży z Hanią, to ie byłam gruba...tak do 5miesiąca utyłam 10kg prawie, ale od 54-55kg to nie było dużo...i dopiero brzuszek się pojawił, a i tak wszyscy mi truli, że gruba, że wieeeelki brzuch, żę bliźniaki będą itp....I teraz to samo...A mnie to boli...na prawdę źle się z tym czuje, a Wy nie???
le mam przygotowana odpowiedz na tego typu zagrania.
napisz jaką, może się przydać, a będzie mi to potrzebne...
O a jak myślicie na takim etapie było by widać na 4d płeć dzidziusia????
na pewno...o ile dzidzia się zechce pokazać...A tej pewności nie będziesz miała i szkoda by było wydać 200zł i i tak się nie dowiedzieć...Więc to 4d zostaw sobie na później, a z poznaniem płci czekaj grzecznie do następnej wizyty...
a ja wyniki odbieram w piątek dopiero...a wizytę mam w poniedziałek...Ale będzie bez rewelacji, bo pewnie teraz mi usg nie zrobi...więc tylko takie tam nudne gadanie będzie...
sylwia.uk, niezła rodzinka! ale wiesz...bywa..................nie będę się tu zagłębiać w te tematy...bo jakoś na otwartym forum nie chcę się uzewnętrzniać...za dużo potem problemów...

mówicie, że nabiał za Wami chodzi? za mną średnio...ja jakoś nie mam zbytniego pędu na konkretne posiłki...no chyba, że mielony i mizeria :ico_haha_01: nie wiem co mi z tym odwaliło...a poza tym luz, bez przeginania w żadną stronę. Z Hanią to zażerałam się lodami! nabiałem właśnie i rybami z puszki...teraz różnie........

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 wrz 2009, 21:36

Witam Kobietki:)

Temat brzuszka na czasie... ja zauważyłam duży przyrost dosłownie w przeciągu kilku ostatnich dni... tak od soboty powiększa się zawrotnie :ico_szoking:
Wczoraj wieczorkiem wywaliłam swój brzuchol żeby się nakremować (skóra swędzi chyba od rozciągania się) i mój mąż skomentował to tylko "Kochanie... o kurcze ;))"
W końcu to nasza pierwsza ciążą i szok :ico_ciezarowka:

Zborra... też się wstydzę chwilami brzusia, bo mam wrażenie że nie sprawiam wrażenia ciężarnej tylko zapasionej laski :ico_zly:
Przytyłam już prawie 5 kg :ico_placzek: Jak pójdę na wizytę to gin znów mnie opierniczy :ico_placzek:

Miłego wieczorku Kochane :ico_ciezarowka:

PS. Gotuję flackzi na jutrzejszy obiad... zapraszam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 wrz 2009, 21:48

Qanchita, 5kg przez te 18tygodni to dużo??? nie przesadzaj...ja w pierwszej ciąży do 21tyg przytyłam 10kg!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

30 wrz 2009, 21:54

Qanchita, weź pod uwage to że może potem staniesz i nie bedziesz tyła
róznie sie to rozkłada w czasie

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

30 wrz 2009, 22:24

witam wieczorkiem
Blask cieszę się, że wszystko z dzidzią ok,
Sylwia no masakryczna rodzinka, szkoda gadać, ale olej to jesteś szczęśliwą spełnioną kobietą wspaniałego męża a reszta niech się wali :-D
zborra, zapomniałam ci podziękować wiesz za co :ico_oczko:
Qanchita, gratuluje brzusia, smaruj się cobyś rozstępów uniknęła :ico_oczko:
a mnie dopadła zgaga gigant taka, że się z muszlą przywitałam a do kompletu głowa pęka
no i kopniaczki to już zacne się pojawiły :-D
a może wrócimy do tematu zamkniętego forum??

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

30 wrz 2009, 22:26

ja jestem za zamknięciem

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 wrz 2009, 22:28

riterka, mówisz, że mocne kopniaczki? zazdroszczę...ja na razie czuję takie motylki w dole brzusia...ale najczęściej jak siedzę jakoś niewygodnie w pracy...i ciągle czekam na taki solidny kop!

[ Dodano: 2009-09-30, 22:29 ]
ja też...

[ Dodano: 2009-09-30, 22:33 ]
ok, ja już dziś podziękuję i idę do ciepłego łóżeczka...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

30 wrz 2009, 22:56

mi lekarz powiedzial że pierwszych kopniaków mam sie spodziewać najwcześniej ok 17 tyg
więc spokojnei dziewczyny
to może jeszcze potrwać
ale nie ukrywam że też z utęsknieniem czekam na kopniaczki

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

30 wrz 2009, 23:55

Ja czuje tez kopniaczki coraz częściej ,ale cały czas delikatne tyle ze czesciej.

Dobranoc dzieczynki,do jutra :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 paź 2009, 08:16

Dzień dobry :)

Dziś jako ranny ptaszek (od szóstej w pracy) przyszłam się przywitac :ico_ciezarowka:
Ale mnie pocieszacie z tymi kilogramami, od razu robi się człowiekowi lepiej :ico_brawa_01:
Tylko po co to marudzenie lekarzy :ico_zly:

Miłego dnia :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość