Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

05 paź 2009, 08:41

Sabcia, dlaczego niby nici mają być z tej wizyty. Kolejna pisze czarny scenariusz lanie się Wam należy jak nic.
do łózka wrocic nie mogłam sama no to gdzie tam myslec o seksie :ico_olaboga:
no wiesz ja po seksie też musiałam trochę odczekać bo mnie wszytko bolało i w ogóle ale warto było ;-) pocierpieć ;-)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

05 paź 2009, 08:46

bigottka, u mnie tym razem nie było mowy o seksie niestety :ico_placzek:
dlaczego niby nici mają być z tej wizyty
bo anglicy to pojebani ludzie - wczoraj na angielskim forumku gadałam z laseczka ktora tez miała wizyte u lekarza i powiedziała ze tam tylko gadali o znieczuleniu a to dlatego ze skoro jestesmy obcokrajowcami to mamy wizyte zapewniona u lekarza zeby z nim wypełnic plan porodu ktory jest tutaj niezbedny :ico_noniewiem: i po to sie do niego idzie, ona tez miała takie bole jak ja i pojechała w nocy do szpitala to wiesz co jej powiedzieli ze jak sobie nie radzi to jak ona urodzi i odeslali do domu .................... bez komenatrza normalnie

[ Dodano: 2009-10-05, 08:50 ]
Przeciez jak ja miałam blizniaki to okazało sie ze plamie byłam u polaczka i on kazał sie zgłosic do szpitala to w szpitalu mi powiedzieli "dzis moga byc blizniaki a jutro moze ich nie byc" "cos jeszcze?" dopiero jak juz poroniłam to okazali mi wspołczuje i dobrze sie mna zajeli , takze wiesz prowadzenie ciazy naprawde jest tu przekichane ....... z tym ze porody sa ponoc duzo lepsze

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

05 paź 2009, 09:31

Hej :) Ja sie niedługo zbieram na KTG. Coś moje maleństwo sie dzis nie rusza. Przez weekand sie rano ruszało :ico_placzek: Gardełko juz mniej boli.

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

05 paź 2009, 09:35

emikaw85, no to czekamy na wieści że masz skurcze i że rodzisz ;-)
"dzis moga byc blizniaki a jutro moze ich nie byc" "cos jeszcze?" dopiero jak juz poroniłam to okazali mi wspołczuje i dobrze sie mna zajeli
:ico_pocieszyciel: no to współczuję co za znieczulica u nich panuje kurczę :-/

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

05 paź 2009, 09:59

co za znieczulica u nich panuje kurczę
no tak bo u nich to młoda ciaza była i oni takich maluchów nie ratuja - co da natura tak bedzie, dopiero po 20 tyg ciaza cos dla nvch znaczy chociaz sama nie wiem bo w tedy tez zgłaszałam bole i nic to nie dało
A ja nie wiem czy to z tych nerwow czy jak ale znowu mi sie zygac chce :ico_noniewiem:
emikaw85, moja mała tez mnie jeszcze nie kopneła ale wariowała w nocy takze chyba słodko spi - pije teraz mleczko takze moze sie obudzi
OK trzymajcie kciukaski bo ja juz sie pomału zbieram

[ Dodano: 2009-10-05, 10:00 ]
emikaw85, a u ciebie to juz ktory tydzien ????

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

05 paź 2009, 11:50

Byłam na KTG i wszytsko jest dobrze :ico_haha_02: Nawet sie ruszała. 41 tydzień :ico_haha_02: Teraz ide w srode na KTG.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

05 paź 2009, 12:40

emikaw85, no to super ze wszystko ok - dobrze ze przynajmniej tak czesto na te KTG cie wysyłaja
A u mnie hmmmm badana ginekologicznie nie byłam mowiłam mu o bolach nawet musiał mnie lekarz na lózko posadzic bo nie dałam rade - ale on tylko powiedział ze tak ma byc i to dobry znak bo szyjka sie rozciaga, co tam jeszcze dostałam sierowanie na usg dzis na 16 bo musza sprawdzic jakie malenstwo jest duze bo jesli za duze to za 2 tyg czeka mnie cesarka no chyab ze cos szybciej sie zacznie :ico_noniewiem: no i jesli nie urodze do 20 pazdziernika to jestem umowiona na masaż szyki macicy - co ponoc jest bardzo nieprzyjemne :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: no i w sumie na tyle - jedyne z czego jestem zadowolona to to ze mam dzis usg :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

05 paź 2009, 12:55

Sabcia, no to czekamy na wieści z usg. Ja też mam wizytę na czwartek ciekawa jestem co mój lekarz powie może w końcu mi się szyjka coś skróciła bo jak na razie było bez zmian jeszcze się okaże że w listopadzie urodzę a tego nie chciałabym :-/
emikaw85, no to super że wszystko jest ok.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

05 paź 2009, 12:58

bigottka, no mi ten lekarz powiedział ze to dobry znak ze tak boli i ze tak ciagnie tylko kurna boje sie tego masazu bo ponoc to jest bolesne bardzo a jak juz boli przy podcieraniu no to przy masazu dopiero :ico_zly:
ide cosik do zjedzenia zrobic bo głodna jestem z tego wszystkiego

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

05 paź 2009, 14:20

Sabcia moje malenstwo wazy 4kg i moj lekarz nic o cesarce nie gada. A u mnie nic sie nie dzieje, czuje ze bede mi porod wywolywac. Mam teraz termin na 7 pazdziernika. Moze cos zdazy do tego czasu.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość