Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

05 paź 2009, 14:58

Sabcia, aha spoko. Bo wiesz mnie ostatnio tak krocze boli i ciągnie w dół że tak ciężko jest chodzić jak cholera najlepiej to turlałabym się przynajmniej mniej bolałoby.
emikaw85, no to super waga ;-) miejmy nadzieję że nie będziesz miała cesarki tylko urodzisz naturalnie ;-)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

05 paź 2009, 15:09

emikaw no wiesz ja nie wiem na 100% czy bedzie cc, tylko tu w uk miałam ostatnie usg w 20 tyg ale z wymiarów lekarz mi powiedział ze mała moze miec duzo wiecej jak 4 kg dlatego chce to sprawdzic, moja kumpela urodziła tu w uk chłopca 4780g takze to nie jest tak ze oni nakłanvaja do cc czy cos - chca sie upewnic ile malenstwo ma i jak jest połozone i taki e tam bo ja juz jestem po jednej cesarce a lekarz mowi ze jak bede musiała miec cc to nve ma sensu sie meczyc dłuzej i czekac na bole skoro i tak byłaby cesara- no nic dzis sie dowiem co to za gigant ale wydaje mi ze ze mała nie bedzie az taka duza - chociaz brzuszek mam wiekszy jak przy synkua mały miał 3900g,
Acha i mierzli mnie centymetrem brzusio i do wzgorka łonowego mam 47cm liczac jakies 10 cm powyzej pępka:ico_szoking:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

05 paź 2009, 15:38

Witam!

Magda brawo za podejście. Jest tu kobitka co też córka urodziła jej się z tą wadą to jak chcesz napiszę do niej to moze Ci coś powie jak to jest z takim maluszkiem.

Sabcia ale Ty masz się z tymi bólami. Dobrze,że to USG Ci chociaz zrobią.

Emikaw super,ze nie rołożyłaś się i,ze malutka Julia się wierci.


Mój syn postanowił dzisiaj nie spać :ico_olaboga: Ledwo żyję od usypiania go od 12stej do tej pory. Odpuściłam , jak nie chce to nie.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

05 paź 2009, 16:05

Jest tu kobitka co też córka urodziła jej się z tą wadą to jak chcesz napiszę do niej to moze Ci coś powie jak to jest z takim maluszkiem
byłabym Tobie wdzięczna :-)

Awatar użytkownika
Królik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 03 wrz 2009, 12:00

05 paź 2009, 16:08

Witajcie na sekundkę

Chciałam się tylko pochwalić dzisiejszym USG i uciekam dalej do męża.
Marek leży sobie dobrze ułożony, serduszko pracuje jak należy i generalnie wszystko dobrze, tylko klocek ma już 3650 i lekarz mówił, żebym w podskokach schodziła po schodach, bo tylko skurczy mi brak...^^ A mamę w konia zrobił (bo byli praktykanci na badaniu i lekarz wszystko im tłumaczył - co widać) i mówi "O, widać tutaj, ze to będzie dziewczynka". Patrzę na monitor i widzę kulki, a mama zdziwiona "Jak to dziewczynka? Syn ma być!", a lekarz w śmiech... Dopiero wtedy przyglądnęła się co to takiego na monitorze (choć dla laika białe plamki są białymi plamkami, a nie jądrami, hehe...). No i ma duże stopy - rozmiar kajak. No to teraz może któraś odda mi troszkę swoich skurczy? Możecie poczekać, ja już najwyższa pora....
Pozdrawiam i do jutra ;)

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

05 paź 2009, 16:32

Królik, no to w końcu będziesz miała chłopaka czy dziewczynkę bo teraz to ja już nie kumam??? W końcu co lekarz jaja sobie z Ciebie robił czy ja?? No jak chcesz to ja mogę Tobie oddać moje bóle bo są coraz bardziej nieznośne.

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

05 paź 2009, 16:39

Sabcia kazdy lekarz inaczej mysli. Mam nadzieje ze urodze naturalnie. Od rana mecza mnie bole miesiaczkowe. Raz boli raz nie boli.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

05 paź 2009, 18:53

No i jestem i juz wszystko wiem, otoz bede miedz cc niestety moje malenstwo jest tak duze ze nie przecisnie sie barkami - ile ma nie wiem ale ponad 4 kg bo nie podali mi konkretnej wagi tylko ponoc w barach jest wielgachna i chociazby z tego powodu sie nie da - malenstwo moze zwichnąc sobie barki :ico_olaboga: , no i lekarka zlapała sie za glowe jak zobaczyła ze mam nastepna wizyte za 2 tyg powiedziała ze tak nie moze byc ja jestem obecnie w 41 tyg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: takze mam sie stawic w poniedziałek w szpitalu i mam sie przygotowac na to ze raczej zostane a jak nie to napewno w przyszłym tyg czeka mnie cc i zobacze mojego pączka
V co ja teraz z tymi ciuszkami malymi zrobie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

05 paź 2009, 18:55

Sabcia wygląda na to, że to Ty będziesz następną październikówką :ico_brawa_01: super, Twoja córcia to niezły wielkoludek :ico_olaboga:
a ciuszki, jeśli okażą się za małe, to zawsze możesz sprzedać

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

05 paź 2009, 19:01

Magda33, moze jeszcze ktos sie rozpakuje do tego czasu :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość