asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

05 paź 2009, 19:44

Sabcia a jednak znowu cc :ico_noniewiem: No ale najważniejsze żeby niuni nic przy porodzie się nie stało. Szybko dajdziesz do siebie i będziesz z wózkiem latać po synka do szkoły. :ico_oczko: I zobacz tak Cię czyści i masz takie bóle bo to już 41 tydzień po prostu.


Królik zwijaj się żebyś przed Sabcia się wyrobiła.

Magda już wysłalam na |PW tej dziewczynie wiadomość.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

05 paź 2009, 20:01

Magda już wysłalam na |PW tej dziewczynie wiadomość.
dziękuję Asiu :-)

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

05 paź 2009, 20:32

Moja dzidzia tez 4 kg wazy, czekam do srody i zobaczymy co dalej.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 paź 2009, 21:57

sabcia - no to dobra wiadomosc,uz niedlugo skonczy sie Twoje zle samopoczucie i dzidzia bedzie z wami :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

05 paź 2009, 22:03

hej kochane wpadlam zobaczyc co u Was bo niedlugo bedziecie rozpakowane :-D :ico_brawa_01: ale fajnie :ico_brawa_01: juz nie moge sie doczekac by zobaczyc Wasze maluszki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 paź 2009, 06:53

Cześć Dziewczyny!!!
Dziś w nocy rwa kulszowa tak dała mi popalić, że mało co spałam. Już nie wiem jak mam się kłaść żeby nie bolało :ico_placzek: Poza tym, jak już udało mi się zasnąć, to śniły mi się jakieś głupoty :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

06 paź 2009, 07:46

Witam z ranusia!!!!
Wczoraj po tych badaniach miałam taki metlik w glowie tak bardzo chciałam urodzic naturalnie :ico_placzek: no ale widocznie nie było mi to pisane :ico_noniewiem: ale przespałam sie z tym i przynajmniej pocieszajace jest to ze unikne bolu i malenkiej nic nie bedzie-pamietam jak lezała ze mna na porodówce dziewczyna ktora urodziładziewczynke 4100 z soboty na niedziele mała cały weekend płakała w poniedzialek jak raczyli ja w koncu dokładnie zbadac okazało sie ze miała złamane dwa barki - tak sie biedna meczyła, jak jej załozyli gips to wygladała jak latawiec :-D, przynajmniej moja kruszyna tego uniknie
Najlepsze było moje zaskoczenie wczorajsze jak mała badali mierzyli a na monitorze zawsze pojawiaja sie przypuszczalne tyg malenstwa a tam co chwile wyskakiwało 42tydz, 43 tydz i tak w kółko ponizej 42 tydz nie zchodziło - ale babka powiedziała ze to dlatego ze jest duza a jak dla niej to ja jest w 41 tyg co mnie lekko zszokowało

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

06 paź 2009, 08:15

tak bardzo chciałam urodzic naturalnie
Sabcia to dla dobra małej :-) przynajmniej nie będzie cierpiała, a Ty już niedługo będziesz mogła ją przytulić :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

06 paź 2009, 08:21

a Ty już niedługo będziesz mogła ją przytulić
oj tak :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Królik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 03 wrz 2009, 12:00

06 paź 2009, 08:50

Witajcie porannie brzuchalki

Ja nie miałam jeszcze tak tragicznej nocy, jak dzisiejsza... Ponad 15 razy siku (na 15 skończyłam już liczyć, a to było po trzeciej godzinie dopiero). Wcale nie piłam dużo, położyłam się wcześniej (o 20 w łóżeczku, małe poganianie Marka - w końcu bez "osłonki" i już zostałam tam). Byłam okropnie zmęczona całym dniem, dziwnie się czułam i w ogóle, a tu zonk i nie mogłam spać! "Mężowe soki" sprawiły, że męczyły mnie bóle krzyża przechodzące mocno do podbrzusza, co sobie tłumaczyłam jako właściwą reakcję, czyli skurcze, ale nic poza tym się nie stało...:( Nadal jesteśmy w jednym kawałku, ale nie daruje - dziś myję okna i zapastuję podłogę! Moze to go ruszy :P

Sabcia, przykro mi że nie urodzisz naturalnie... :ico_pocieszyciel: Ale wiesz - wszystko dla Waszego dobra! Czyli kiedy się stawiasz w szpitalu?
no to w końcu będziesz miała chłopaka czy dziewczynkę bo teraz to ja już nie kumam?
hehe, zamotane, co? :ico_brawa_01:
Lekarz tłumaczył wszystko praktykantom: "To jest serduszko i o, jak ładnie bije - wszystko widać. Tu mamy kręgosłup, a tutaj główka. A tu widać, ze będzie dziewczynka" - chłopaki w śmiech, ja zaprezentowałam jedną ze swoich dziwnych min, bo mam zdjęcie bardzo podobne do tego, co widziałam na monitorze i lekarz mówił że to kulki są ^^ Więc ja się nie dałam nabrać, ale mama się bardzo zdziwiła i lekarz się z niej śmiał, że się dała tak zrobić w konia... No chłopak będzie, chłopak i to nie taki mały wcale i ja zaczynam się bać cesarki....
rwa kulszowa tak dała mi popalić
biedactwo...na to niestety nie ma rady, nie ma pozycji odpowiedniej... Możesz sobie delikatnie ulżyć (choć nie koniecznie to podziała) kładąc nogi wysoko na jakiejś poduszce, ale to też mało wygodne leżeć na boku z mocno uniesionymi nogami... Ale już niedługo będzie po wszystkim, pamiętaj i pocieszaj się tym. W nocy nie będziemy mogły spać, bo maluchy będą chciały jeść, albo narobią w pieluszkę...a my i tak będziemy szczęśliwe i zadowolone z siebie, a z dolegliwości minionych będziemy się śmiać.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość