margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

05 paź 2009, 07:45

ogrmomne gratulacje czerwcowym :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 paź 2009, 09:17

Dzien Dobry Kobitki!!!!
......wszystkim gratulacjom ślicznie dziękujemy w imieniu wszystkich czerwcóweczek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
....co do rodzeństwa,to Piotruś jest duzu i juz wiele rozumie,myśle że pewnie tak jak ostatnio,razem z mężem po wieczornej bajeczce powiemy mu że bedzie miał rodzeństwo,on sie ostatnio bardzo cieszył,także myśle że i teraz nie bedzie problemu :ico_oczko:
Co do objawów,to w obydwu pierwszych ciązach,cholernie bolały mnie piersi,teraz nic :-) ,pobolewa mnie jakby troche jajnik,tak z prawej strony,ziewam strasznie wieczorami,no i pod wieczór czuje jakym miała podwyższoną temperature,i to tyle narazie :-D
A co u was????

[ Dodano: 2009-10-05, 11:20 ]
No i gdzie jestescie kobitki???

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

05 paź 2009, 12:19

witam!
ja tez wlasnie mam podwyzszona temperature i bol brzucha i tyle.
no i pierwszym objawem byla infekcja;/ tylko w ciazy mialam jakies uplawy i swedzenia na poczatku i teraz to samo (sorki ) :ico_haha_01:
aha no i wstret do czekolady i kawy od razu :ico_szoking: dokladnie jak za pierwszym razem
wiecie co pewnie to smieszne ale za pierwszym razem odrazu wiedzialam ze to chlopczyk i teraz tez mam jakies przeczucie ze to chlopak :ico_noniewiem:
w kazdym razie tym arzem chcialbym dziewczynke do parki wiec jak mi sie intuicja myli to dobrze a jak nie to drugie dobrze :ico_haha_01: ahhhhh
jak daleko do tego czerwca

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 paź 2009, 12:26

julie_377, no daleko daleko,ja sie jutro wybieram do ginka,jest jeszcze wczesnie,ale po ostatnich przejsciach wole od poczatku niczego nie przeoczyc,może skieruje mnie ne jakies badanka ,albo cosik,niw wiem ,zobacze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

05 paź 2009, 12:51

Najserdeczniejsze gratulacyjki dla Was - oby ciaz przebiegała prawidłowo i jak najmniej dolegliwosci wystepowało jeszcze raz gratuluje !!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

05 paź 2009, 12:59

Najserdeczniejsze gratulacyjki dla Was - oby ciaz przebiegała prawidłowo i jak najmniej dolegliwosci wystepowało jeszcze raz gratuluje !!!!!!!!!!!
Bardzo dziękujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

05 paź 2009, 15:46

dziekujemy :)

[ Dodano: 2009-10-06, 08:52 ]
witam z samego ranka!
ja juz od godziny musz ebajki ogladac :ico_noniewiem: :ico_haha_02:
wiecie co ja chyba zwariuje piersi mi urosly o dwa rozmiary jak tak dalej pojdzie to za 9 miesiecy nawet pamela anderson mi nie podskoczy :ico_oczko:
jade dzis kupic jakis wiekszy stanik :ico_szoking:
a co do rodzenstwa- moje dzicko wczoraj - przychodze po nathana do przedszkola a pani sie pyta czy my bedziemy miec dzidzie- ja mowie ze tak ale to dopiero poczatek jeszcze daleka droga - a ona mowi ze natus juz wszystkim powiedzial i narysowal mame tate siebie i dzidzie w wielkim domku mowie wam obrazek cudny i wogole sie wzruszylam hihihih
pewnie i tak ebdzie zazdrosny czasami ale wydaje mi sie ze mojemu dziecku rodzenstwo sie naprawde przyda :ico_haha_01:
milego dzionka i uwazajcie na siebie

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

06 paź 2009, 09:41

Czesc dziewczyny :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Co u was????Ja dzis do ginka jade po południu i bardzo sie denerwuje,i mam nadzieje że wszystko ok bedzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A co u was???jak sampoczucie???? Ja małego zaprowadziłam do przedszkola,mężus w pracy a ja zasiadłam do was z kawusią :-D
No i czekamy ,może jeszcze sie ktoś dołączy do nas :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 paź 2009, 19:43

aga216, wyczytalam na Twoim blogu dobra nowine,wiec wpadlam,zeby ci serdecznie pogratulowac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Oczywiscie reszcie zafasolkowanym mamusiom rowniez serdecznie gratuluje i zycze spokojnych 9 m-cy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

06 paź 2009, 21:02

aga czyli co wszystko ok??
napewno :-)
daj znac kobieto
ja dopiero w przyszlym tygodniu zadzwo nie zeby sie umowic z midwife bo i tak tu wczesniej niz za jakies 2 tyg mnie nie zobacza ...zreszta sama mysle ze jeszcze troche wczesnie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-10-06, 21:09 ]
tutaj w angli pierwsze usg dopiero w 12tyg i dopiero od tego momentu w sumie jest sie pod opieka poloznej...no chyba ze cos sie dzieje wtedy to od poczatku inna sprawa...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość