Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 paź 2009, 13:27

emikaw85, nareszcie,super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

07 paź 2009, 14:29

emikawsuperancko :ico_brawa_01: nareszcie - mysle ze w tym tyg bedzie juz po wszystkim :-D
Królik- a moze wy Mareczka jeszcze głebiej popychacie heheheheh
Magda - fakt ta zgaga na koncu daje popalic - przerabane

[ Dodano: 2009-10-07, 14:31 ]
A u nas dzis bardzo pochmurnie - wiec poczytałam troszke i zasnełam na 2 godz. ale bosko mi sie spało przynajmnie czas szybciej mi zleciał :-D jutro juz czwarteczek potem weekend a po weekendzie PONiEDZiAŁEK - rany juz sie doczekac nie moge :-D

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

07 paź 2009, 15:37

Sabcia jeszcze kilka chwil i przytulisz małą...fajnie masz :-)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

07 paź 2009, 15:54

Witam wszystkich, chciałam wszystkie bardzo przeprosić za moje zachowanie. Miałam wtedy bardzo zły okres, z powodów których nie chcę publicznie przekazywać. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie spowrotem, a moja tak długa nieobcnosc nie oznaczała że się obraziłam na słowa krytyki (w 1000 % na nie zasłużyłam) poprostu leżałam w szpitalu. Na szczescie wszystko jest juz ok i mnie wypuscili, aczkolwiek doktor mi wczoraj powiedział że za tydzień bedzie juz ostatnia wizyta i od 38 tyg bede pod opieką szpitala (czyli pewnie znow mnie położa na patologie)
Bardzo sie ciesze że u Was wszystko wporządku, Sabcia jeszcze troszke i bedziesz mieć dzidzie, fajnie, emilka u Ciebie to już powinno sie coś zacząć może dziś? :)
Magda mam nadzieje że twoja Zosia zdrowiutka i to usg było jakies lipne
a moja Oliwka ważyła tydzien temu 2700 i wszystko jest ok
Jeszcze raz bardzo przepraszam. Karolina /jesli moge bede pisywać znowu czasem.../

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

07 paź 2009, 16:06

Witaj isia. Super, że jesteś z powrotem. Każdy z nas ma kiepskie dni, najważniejsze,że wszystko sobie przemyślałaś i postanowiłaś do nas wrócić :ico_brawa_01: Mam nadzieję, że u Ciebie też będzie wszystko w porządku. Ja z niecierpliwością czekam na poród i wtedy dowiemy się czy nasza Zosia ma tą paskudną wadę,czy rzeczywiście to wina usg :ico_olaboga: Odzywaj się dopóki nie będziesz w szpitalu żebyśmy wiedziały co u Ciebie. Pewnie doczytałaś, ze Magduś ma już przy sobie swoich chłopców i to już od dwóch tygodni :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

07 paź 2009, 16:12

Mam nadzieje, że szybko bedzie ten poród. Narazie skurczy nie ma :ico_placzek: Pożyjemy zobaczymy

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

07 paź 2009, 16:17

Pewnie doczytałaś, ze Magduś ma już przy sobie swoich chłopców i to już od dwóch tygodni
pewnie że doczytałam, ależ jej zazdroszcze :ico_brawa_01:
a moj piotrek wkoncu dojrzał do tego że to już czas (chyba przez ten szpital) i wkoncu skręcił łóżeczko :) a jutro jade kupić wózek, tylko ciekawe gdzie w tak małym M jak nasze bede go trzymać, jak narazie nie mam pomysłu...
nom nic, uciekam na zajęcia do szkoły rodzenia, a troche opusciłam... pewnie bede po 20

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

07 paź 2009, 16:53

Mój Antoś znowu nie spał w dzień, ledwo patrzę na oczy ze zmęczenia a ten bączek bryka i podśpiewuje :ico_szoking: skąd ta energia :ico_noniewiem:

Emikaw jest rozwarcie :ico_brawa_01: oby szybko się ruszyło dalej, może już w nocy na porodówkę pojedziesz :ico_oczko:

królik a moze rzeczywiście Wy Mareczka dopychacie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-10-07, 16:54 ]
Narazie skurczy nie ma
będą , będą takie,ze odechce Ci się rodzić :ico_haha_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-10-07, 16:56 ]
Sabcia śpij, śpij szybciej czas do poniedziałku Ci minie. A w szpitalu poradzisz sobie na pewno. A co z synkiem, kto do szkoły go zaprowadzi jak Ty na cc juz pójdziesz i w szpitalu będziesz?

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

07 paź 2009, 17:09

Dziewczynki ale narobiłam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wrociłam z synkiem ze szkoły pół godziny temu, u nas dzis pada i ja co zrobiłam wywaliłam sie :ico_placzek: na szczescie upadłam na kolana i szybko podparłam sie na rekach takze brzusio ocalał ale samo to ze sie poslizgnełam i taki szybki ruch a jakby nie było mam mase to teraz boli mnie na dole brzusia ale na szczescie leciutko a mała jak narazie kopie mam nadzieje ze nic jej nie ma - jak myslicie????? ale jakbyscie mnie widziały cała droge płakałam do domu ale nie z bolu a ze strachu :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-10-07, 17:23 ]
isiawarszawa, fajnie ze wpadłas - mam nadzieje ze bedziesz nas teraz czesciej odwiedzac :-) byłysmy wszystkie od poczatku troche sie znamy i kazda z nas chce wiedziec co u drugiej słychac czy jest juz z malenstwem - takze juz nie uciekaj od nas bo bedzie nam bardzo smutno, szkoda ze bedziesz w tym szpitalu a powiedz czemu z powodu cukrzycy ?

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

07 paź 2009, 20:26

wczesniej byłam ponieważ KTG przez cały dzień miałam zawężone (2 razy w przychodni) i lekarz kazał jechać wieczorem kontrolnie do szpitala i tam też 2 razy zawężone i mnie nie puscili do domu i trzymali
a teraz od 38 to chyba z powodu cukrzycy aczkolwiek ja jestem taka że jakoś nie umiem sie wszytskiego dopytac tylko tak domyslam sie po trochu... także wiecej dowiem sie zapewne w środe na wizycie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość