Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

07 paź 2009, 21:23

Mam nadzieje, że bedzie sie cos dzialo w nocy . Lekkie bóle mam .

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

07 paź 2009, 21:28

Witam was słoneczka moje i odrazu przepraszam że tak do was nie zaglądam ale ciągle latam po tych poradniech i mało mam czasu na cokolwiek a jeszcze mi sie moja starsz księzniczka rozchorowała i już mam kompletne urwanie głowy :ico_olaboga: wieczorkiem to już na twarz padam :ico_sorki:
Super wieści Madzia się rozpakowała i już nie jest trzy w jedym :-) zato tuli chłopaków i jest napewno przeszczęśliwa :ico_brawa_01:
Mam pytanie czy wy mnie liczycie jako pażdziernikówke ??? bo ja chcę tu z wami zostać i nigdzie nie chcę się przenosić - czuje sie pażdziernikówka choc lipcową tzn. rozpakowana w lipcu :ico_haha_01: Mam nadzieje że nikt mnie z tąd nie wygoni bo w sumie na jutro miałam termin - kurcze jutro bym rodziła :ico_szoking:
Dzielne jesteście kulacie się wzorcowo do terminów ale lada moment zacznie się masowe rozpakowywanie i wszystkie w swojej kolejności będziecie mogły cieszyć się maleństwami tulonymi w ramionach... a propo maleństw to moja Ida waży juz 2640 :ico_brawa_01: prawda że juz z niej kawał baby :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-10-07, 21:30 ]
emikaw85, - to czekamy na Twoje maleństwo - życze lekkiego porodu i szybkiego powrotu do domku z niuńką. Na kiedy masz wyliczony termin?

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

07 paź 2009, 21:58

edulita ja juz jestem tydzien po terminie. To prawda ze z rozwarciem mozna chodzic jeszcze tydzien? Tak na necie wyczytałam.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

07 paź 2009, 22:19

emikaw85, - można ja przy pierwszej ciązy z rozwarciem przechodziłam dwa tygodnie tylko że ja miałam założony pesar i kiedy mi go zdjeli miałam odrazu rozwarcie. Lekarz mówił ze w każdej chwili moge urodzić ale jakoś się kulałam i kulałam.

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

07 paź 2009, 22:20

edulita, kochana ty jesteś październikówką pełną gębą i nie wygonimy Ciebie za żadne skarby świata czuj się oczywiście jakbyś jutro miała urodzić. Super że Idka już taka duża jest oczywiście jakieś fotki przydałyby się ;-)
emikaw85, no to czekamy na maleństwo i super że w końcu coś się ruszyło.
U mnie w sumie to mała tak zaczyna mi dopiekać w ciągu dnia i w nocy że szkoda gadać i jutro idę na wizytę ciekawa jestem co lekarz mi powie, bo ostatnio to mam takie parcie na dół przez małą że czasami boję się że ją gdzieś po drodze zgubię.
Dobra ja uciekam spać babeczki i do jutra.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

07 paź 2009, 22:39

Wstawiam zdjęcia z pierwszych dni życia mojej Iduni, gdyby urodziła sie jutro lub choć około terminu byłoby zupełnie inaczej.... ale widocznie tak miało byc ze Iduś zjawiła sie w 27 tc. I choć pamietam te dni jako pełne strachu, przerazenia, smutku i niepewności to dziś uwazam że to cud i siła mojej małej ślicznej kruszynki
Są to pierwsze dwa tygodnie życia Idy od dnia narodzin

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-10-07, 22:58 ]
Dziś okruszek jest już duży(jak dla mnie - biorac pod uwage jaka ciupka była po porodzie) i uśmiechnięty. Do reszty absorbuje mnie zajmowanie sie nią. Iskierka moja kochana nauczyła nas walczyć, wierzyć i ufać że wszystko układa sie po swojemu bez wzgledu na to co sobie zaplanowalismy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-10-07, 23:00 ]
Uciekam nakarmic Idę i spac bo rano będe wygieta.

[ Dodano: 2009-10-07, 23:03 ]
bigottka, - nigdzie malutkiej nie zgubisz ale masz racje końcówka to już napewno cięzka jest ale napewno dasz rade kochana. Dobranoc

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

07 paź 2009, 23:14

edulita, faktycznie kruszynka z niej była po urodzeniu nie ma co ale teraz najważniejsze że wszystko jest ok i to jest najważniejsze że jesteście razem i się możecie cieszyć sobą. Kochana najważniejsze że wytrwałaś w tych najtrudniejszych dla Was dniach i że się nie poddawałaś. Trzymaj się tak dalej i w miarę możliwości zaglądaj częściej. Buziaczki dla całej rodzinki.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

08 paź 2009, 06:07

Dzień dobry z rana :)
czy u kogoś coś w nocy zaczeło sie? :) :ico_noniewiem:
edulita, oj jaka maleńka ta Twoja dzidzia ale za to jaka słodka i urocza
mam nadzieje że to "latanie" po przychodniach to tak kontrolnie jak to z wczesniakami i że wszystko jest ok
bigottka, napisz jak bedziesz po wizycie, może u Ciebie cos sie ruszy wkońcu :)
ja nie spie bo zaraz wsiadam w autko i śmigam do łukowa, musze zrobic przegląd, zajechać do wulkanizacji (naprawa koła taniej 40 zł!! :ico_olaboga: ) no i kupić wózeczek, czapeczke na zime, i reszte brakujących pierdółek
a tak wogóle to martwiłam sie kombinezonem na zime a tu sie okazuje że mam juz 4 /jeden kupiłam a 3 dostałam/ :):)
a poza tym to mnie słuchy doszły że babcia szykuje wałówke dla nowego wnuczka (czyli Piotra) na czas gdy bede w szpitalu (pierogi, pyzy, krokiety, kotlety, galarety mu nagotowała i kapuste hehe biedak juz patrzeć na kapuste nie może) ale jak tu takiej babci nie kochać :)
nom nic zbieram sie mieszkanie jeszcze ogarnąć bo wróce z mamą, niby przyjedzie pomóc mi sprzątać mieszkanie na powitanie dzidziusia ale wiadomo, z grubsza trzeba ogarnąć co by aż taki sajgon nie był...

[ Dodano: 2009-10-08, 06:08 ]
i dzis chyba u mnie tydzień przeskakuje, wiec za 37 :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
pojawie sie ponownie pewnie wieczorkiem

[ Dodano: 2009-10-08, 06:12 ]
o edulita, czy dobrze widze i licze? Nikola też jest z pazdziernika, wiec jesteś podwójną mamą październikową :ico_brawa_01: :)

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

08 paź 2009, 07:12

Hej noc mineła spokojnie. Ale za to teraz mam lekkie skurcze.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

08 paź 2009, 07:25

Dzień doberek :-)
edulita oczywiście, że dla nas jestes październikówką i zawsze wszystkim powtarzamy, że dwie październikówki już się rozpakowały :-D
Idunia to dzielna i silna dziewczynka. Śliczne są te Wasze księżniczki. Mam nadzieję, ze jak się okaże, ze moja Zosia ma tą wadę i potrzebna jest operacja, to też będzie silna i da nam siłę do walki i przetrwamy wszystko aby później być szczęśliwą rodzinką :-)

emikaw85 trzymam kciuki żeby się w końcu coś ruszyło :-)

isia ja też dostałam kilka kombinezonów i jeszcze śpiworków, więc zapas mam. Ostatnio dzwoniła jeszcze Piotra kuzynka z zapytaniem czy czegoś nie potrzebujemy, bo u niej w pracy rodzą się same dziewczynki i ich mamy chętnie oddałyby jakieś ubranka, ale na razie zapas ubranek mam na jakiś rok :ico_olaboga:

isia :ico_brawa_01: za 37 tc

u mnie spokój, żadnych skurczy, żadnych sygnałów zbliżajcego się porodu :ico_placzek:
Ostatnio zmieniony 08 paź 2009, 08:14 przez Magda33, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość