Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

08 paź 2009, 08:00

Elo :ico_ciezarowka:
jagodka24, ale bryczka :ico_brawa_01: co prawda u mnie by się nie sprawdził ,bo ja mam tereny leśne :ico_haha_01: :-D :ico_haha_01:
zborra, jaka piękna mamusia z cudnym brzusiem :ico_brawa_01: piękniejesz kobito, oj piękniejesz :ico_oczko: :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 paź 2009, 08:37

Blask, wiesz co ja pierwszy wózek też kupiłam na tereny leśne i nie wiem po co
ja mieszkam na wsi ale po lesie nie łaże więcej po mieście
no i musze go targać do bagażnika i na drugie piętro u mamy

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

08 paź 2009, 09:29

zborra te badania pretenale to chcialam miec pewnosc ze wszystko jest ok i wyliczaja na ile urodzen dziecko moze urodzic sie z jakas choroba. oczywiscie prywatnie to i cena nie jest taka mala bo zaplacilam 380 zl ale warto

Wczoraj bylam na 1 zakupach kupialam sobie spodenki:)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 paź 2009, 18:22

Dzień dobry:)

Szaleństwo widzę :ico_brawa_01:
Jagodka24 super pojazd!

Zborra... super brzusio :ico_ciezarowka: Promieniejesz ! A mi znów cyfrówka padła jakby się przydała! Muszę też zrobic kilka fotek bo nie będę miała pamiątki po brzuszku :ico_nienie:

wisnia3006, ciuszki ciążowe to super wynalazek... nie doceniałam ich na wieszaczkach dopóki nie włożyłam na siebie... cudo! Nie cisną, nie gniotą i rosna razem z brzusiem (jesli o ciążowych spodenkach piszesz :) )

Kobietki a co Was tak dziś mało? Co porabiacie całymi dniami?

Ja dziś zrozumiałam że trzeba się zacząć pakować na chorobowe bo miałam dziś w pracy interwencje na produkcji... zanim zbiegłam szybko po schodach żeby zatrzymac linię produkcyjną to tak się zasapałam że szok! A bobo obijał mi się od prawego jajnika do lewego :ico_ciezarowka:

aż mi się nasunęło... "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...niepokonanym " :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

08 paź 2009, 18:46

Qanchita, ja od razu poszlam na zwolnienie bo moja praca polegala na dzwiganiu i caly czas na nogach a jak sie dowiedzieli ze jestem w ciazy to nie pozwolili mniej pracowac wrecz odwrotnie


Faktycznie ciuchutko tu:(

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 paź 2009, 20:22

aż mi się nasunęło... "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...niepokonanym " :-D
dobre dobre!!!!
a kiedy masz tego gina??
jak sie dowiedzieli ze jestem w ciazy to nie pozwolili mniej pracowac wrecz odwrotnie
masakra co za pracodawca
fotki mam teraz tylko zgrać, ale obiecuję, że się za to wezmę
Sylwia chyba neta nie ma, że się nic nie odzywa

a u nas dzisiaj dzień kiepski, pobolewa brzuch więc staram się leżeć a co się położę to zasypiam ale dosłownie na sekundę bo Jaś już woła a dzidzia kopie, w szoku jestem, nie pamiętam, żeby Jaś tak szalał w 20 tc

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

08 paź 2009, 20:27

riterka, podobno w 2 ciazy i kolejnych szybciej kopie oraz brzuch rosnie

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

08 paź 2009, 21:09

hej!
no wiecie...mnie tu nie ma, bo ja pracuję....dziś wróciłam po 19do domu i dopiero teraz mogę usiąść...a w sumie nie mogę, bo J dziś kładł Hanię, co się równa temu, że ona odwala histerie przez 40minut i i tak ja muszę do niej latać! :ico_zly: nie mam siły...normalnie ręce opadają.............

dzięki za komplementy! dziś mi klientka powiedziała, że wyglądam na chłopca....srutu tutu....z Hanią to samo mi gadali.............i co?
Blask, ja w sumie mieszkam na wsi i drogi mamy ok, ale wózek raczej kupię na tereny polne-leśne...bo często spacery urządzałam po polnych drogach, albo jeździmy do lasu, więc jak najbardziej solidne zawieszenie i pompowane duże koła...a masz coś na oku?
wisnia3006, pochwal się zdobyczą w takim razie..
Qanchita, chcesz powiedzieć, że nie masz żadnego zdjęcia z brzuszkiem???dziewczyno....pstrykaj telefonem, czym się da, bo będziesz potem żałować...
a ciuchy ciążowe to zbawienie....żeby jeszcze nie kosztowały 130zł za byle co :ico_olaboga: bo to jest żenujące...spodnie na 5miesięcy a cena jak za nie wiem jaką kreację.............
to kiedy idzies na zwolnienie???
ja z Hanką pracowałam do 5miesiąca....a teraz ile Bóg da :-D
riterka, ja w 20tc z Hanią dopiero poczułam pierwsze ruchy...ale w sumie już w 22tyg nieźle kopała! a teraz czuję już regularnie od 2tyg takie fajnie bulgotanie....najczęściej jak siedzę....ale nadal czekam na te właśnie intensywne ruchy....

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 paź 2009, 21:45

a ja nadal nic nie czuje
co mogłabym na 100% nazwać ruchami
czekam i czekam i nie mogę sie doczekać

a teraz czekam na mojego kochanego męża czy mi włosy ufarbuje
i sie doczekac nie mogę

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 paź 2009, 21:56

Chciałam się brzusiem pochwalić ale nie wiem czy będę umiała fotkę wstawić :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość