Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

09 paź 2009, 16:17

cześć dziewczyny :ico_haha_02:
ale macie piękne brzuchy :ico_brawa_01:
zborra my ten sam termin miałyśmy ale bym miała ładny brzuszek już :ico_noniewiem: wyglądasz kwitnąco i faktycznie jak na chłopca ale wiadomo,różnie to bywa.Wszystkie macie piękne już brzuchy :ico_brawa_01:

a co do wózków ,to każdy ma inny gust i potrzeby,ja polecam taki :-D
http://www.allegro.pl/item755111526_jan ... ratis.html
jest bardzo drogi ale można kupić używany.Ja mam taki,wersję spacerową,też kupiłam używany w przeliczeniu na pl za 500zł na ebayu.Planowałam w nim wozić małe,nie dokupywałabym gondoli tylko dałabym śpiworek.ma szerokie siedzisko i bardzo długi podnóżek.Do 3 lat spokojnie,gabi nadal w nim jeździ.przede wszystkim jest lekki w prowadzeniu,nadaje się do lasów i na kostkę brukową po zablokowaniu kół.Dla mnie momba no ale jak pisałam,to kwestia gustu no i na nowy raczej mało kogo stać :ico_noniewiem:
my dale chorzy,ja mam grypę.no i martwię się bo nie mam @ w ogóle,od zabiegu :ico_noniewiem: w poniedziałek mam lekarza.
buziam was mocno! :*

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

09 paź 2009, 17:18

zubelek, no no wózeczek piękny , tylko za drogi jak dla mnie .
Bidulko nic was nie puszcza to przeziębienie ......jeszcze nie miałaś @ :ico_szoking:
to trochę długo , ale nie mnie to oceniać ...Będę ciepło myślała o Tobie w poniedziałek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 paź 2009, 17:27

Witam :ico_ciezarowka:

Ale się naczytałam i naogladałam wózeczków! Trzeba przyznać że co osoba to inny gust :-D Mi podobają się jeszcze inne ale aktualnie nie mogę znaleźć go na allegro żeby Wam pokazać!

witaj Zubelku :ico_sorki:
Miło Cię znowu widzieć. Walcz z tą grypą bo widzę że ostatnio w każdym domu ktoś choruje :ico_zly: U mnie też połowa przeziębiona chociaż na dworze nie jest jeszcze najzimniej. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze na poniedziałkowej wizycie!
Ja też w poniedziałek wybieram się na badania.

Blask, dzieki za wiadomość od Sylwi :ico_sorki: Tak myślałam, że zajeta kobieta!

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

09 paź 2009, 17:47

Dzięki dziewczyny :ico_sorki:
blask no drogi wózek bardzo,dla mnie też no ale używany kupiłam tani i jak nowy.Wyglądem wiele innych bardziej mi się podoba ale ten funkcjonalny.Gabi ma długie nogi,wisiały jej w spacerówce i zaczepiała o kółka gdy spała a w tym ma jak w mercedesie :ico_oczko:
Qanchita, i ja Wam zdrówka życzę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 paź 2009, 18:10

Dziewczyny kupiłam sobie sukieneczkę na brzuszek, ale teraz jak na nią patrzę to stwierdzam że będę wyglądać jak ta co gęsi wypasała hehe :ico_smiechbig:

http://www.moda.pl/p101168,sukienka-bavaria-grey.html

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

09 paź 2009, 18:29

Qanchita, sukienka fajna tylko sorry za szczerości strasznie poszerza moim zdaniem , ja to już w ogóle bym wyglądała w niej jak z okna na plac :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

09 paź 2009, 18:38

zubelek, dużo zdrówka życzę, a co do okresu to spokojnie czekaj, ja miałam cały miesiąc plamienia, później dostałam tabletki anty i przestałam plamić ale okres też przyszedł po tabsach, był obfity i dość bolesny, ale mam nadzieję, że u ciebie będzie inaczej
wózek super szczególnie że można tą gondolę przypiąć pasami, ale cena odstrasza, ale jakby poszukać używany to dla mnie rewelacja :ico_brawa_01:
Qanchita, powiadasz fartuszek do gąsek :ico_brawa_01: całkiem spoko sukieneczka :ico_brawa_01:
zjadłam pączka jestem szczęśliwa :-D od wczoraj mi się chciało i popiłam colą nie piłam od czasu wymiotów, wiem, że niezdrowe, ale mi się taaaaaaaaak chciało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 paź 2009, 18:44

sukienka fajna tylko sorry za szczerości strasznie poszerza moim zdaniem
To w ciąży może coś jeszcze bardziej poszerzać? :ico_haha_01:
Tak właśnie myślę czy by jej jakoś nie zwężyć troszkę ;) Bo mniejszej już nie mogłam wziąc bo w piersiach byłaby za ciasna. Ale zapas na brzuchol ma naprawdę spory :ico_ciezarowka:
Hehe... wydała stówkę I zaraz sie babie humor poprawił :ico_brawa_01:
Tak mnie na sukienusie natchnęło bo stwierdziłam że troszke świąt sie po drodze szykuje... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

09 paź 2009, 18:46

Qanchita, albo jakąś gumeczkę pod biust, fajnie się zmarszczy i dopasuje, albo aksamitkę czarną na kokardkę wiązaną :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-10-09, 18:51 ]

ale sobie tyłek schowałam, coby lepiej wyglądać :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 04 lip 2010, 22:21 przez riterka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot], Thomasbulty i 1 gość