Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 paź 2009, 13:22

tibby, i jak po wakacjach opalona?? wypoczeta? jak sie czujesz?
z opalaniem nie szalałam, bo wiecie jak to z brzuszkiem na słońcu, lepiej się oszczędzać. ale oczywiście opalenizna jest. jestem z niej dumna, tymbardziej, że oczywiście mało się opalałam.
wypoczęłam za wsze czasy. i już chce tam wrócić. Brakowało mi tylko mojego ketchupu, bo ich mi nie smakował i mojego pieska kochanego. :ico_placzek:
a tak było bosko!
15 tydzien to jeszcze nie polowa ciazy tylko ponad 1/3 40 tygodni jest sie w ciazy
mi chodziło tak bardziej miesięcznie, że to już połowa. :-D ładnie brzmi.

Awatar użytkownika
kacha30
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 15 lip 2009, 16:14

09 paź 2009, 13:33

WISNIA gratuluje 15 tygodnia :ico_brawa_01: Kiedy ten czas zlecial :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

09 paź 2009, 14:30

tibby, aaa :ico_brawa_01: :ico_sorki:
ale fajnie ze Ci sie tak na wakacjach udalo!! strasznie Ci zazdroszcze, sama chetnie bym sobie wypoczela w innym cieplejszym kraju :ico_brawa_01: Pogoda Wam sprzyjala?? i jak lot, bo ja mam straszne mordegi jak mam leciec przez chorobe lokomocyjna,ale tylko w samolocie tak mam, po prostu najgorszy atak migreny i mdlosci na swiecie :ico_olaboga: Ale i tak bardzo bym chciala pojechac sobie gdzies w dal, jak Ty :ico_brawa_01:

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

09 paź 2009, 14:33

MamciaKochana ja coś tam pichce, jak chcesz wiedziec jak ja robie sosik to chcetnie pomoge
Wisnia3006 ale fajnie to 15 tydzień
kacha30 Ty też mnie wyprzedzasz.... hmmm a ja Was ciągle chce dogonić... :ico_oczko:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 paź 2009, 14:36

tibby, to czekamy na zdjecia z wakacji i Twojego brzuszka

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

09 paź 2009, 19:52

hej
Tibby czekam na zdjecia z wycieczki.Fajnie ze sie udalo i fajnie bylo.


zobaczcie...

http://www.allegro.pl/item755972617_pie ... _nowy.html

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

09 paź 2009, 20:59

czekam i czekam, ale jakoś żadna kobietka się nie pojawia... hmmm
to pewno czas na wyłączenie laptopa...
dobranoc i do sklikania jutro :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

10 paź 2009, 00:05

hej kochane :-D
lidziasc, no smoczek wypasiony :-D :-D :-D heh dobrze ze na sznurku bo starata byla by wielka :ico_oczko: hi hi
MamciaKochana, ja gotowac potrafie moge Ci podac przepisy jesli chcesz powiedziec jak co i do czego :ico_oczko: pamietam ze sosy tez mi na poczatku mojej kuliranej karery nie wychodzily ale to bylo 7 a nawet 8 lat temu :-D heh teraz robie dore sosy a najbardziej lubie takie gotowe mama mi przysyla z niemiec w takich kartonikach i dodaje je do wywaru z mieska i sa pyszne :-D
a jesli chodzi o sos do kurczaka to gotowy kup ze sloika np slodko kwasny albo jakis inny podaj z ryzem i juz prosto i szybko, musisz jedynie piers w kostke pokroic podsmazyc i dodac gotowy sos , ugotowac ryz i juz gotowe :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

10 paź 2009, 08:30

Pogoda Wam sprzyjala?? i jak lot
Pogoda cały czas świetna. Słoneczko przez cały czas nam ślicznie świeciło. Jednej nocy była burza i padał deszcz, ale na szczęście rano, po śniadaniu już znów było słoneczko i moglismy iść na leżaczki.
Zdjątka będą niedługo,jak je zgram na komputer, bo póki co niestety mój duży komputer tak muli, że mogę mieć włączoną tylko jedną stronkę int. (ewentualnie dwie, ale szybko z tej drugiej muszę uciekać!), a laptop totalnie padł i nie wiem co z nim będzie.
Zdjęcie brzuszka jeszcze dziś z pewnością zamieszczę. Jestem z niego dumna, bo taki już widoczny się zrobił. I zdjęcie mojej niuni z usg też mam nowe. Znów pani ginka nam dała dużo prezentów, w tym pierwszy albumik dla dziecka! :ico_brawa_01:

Uciekam już, bo na uczelnię muszę jechać znów. Do usłyszenia później. :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

10 paź 2009, 08:33

SANDRUSIA)), no wlasnie takie probowalam ostatnio zrobic i sos z paczki byl dobry tylko ryz mi sie zrobil na papke hihihi
dziewczyny
Nooo jak macie do dawajcie jakies proste przepisy :ico_brawa_01:


kobietki a ja wczoraj sobie podjechalam do pracki i oczywiscie zadnego raportu nie wypracowali jesli chodzi o moj szczegolny stan, co wiecej dowiedzialam sie od pracownikow ze zatrudnili juz nowego szefa :ico_szoking: bez kontaktowania mnie, a przeciez ja mialam przychodzic do pracy jeszcze dogladac, robic troche papierkow itd. No pieknie, i teraz wybieram sie do lekarza w przyszlym tygodniu po juz calkowite zwolnienie do konca ciazy, bo widze ze nic z tego nie bedzie. Jestem baaardzo zawiedziona, bo wciaz chcialam kontynuowac moja prace i mialam tyle pomyslow, ale co zrobic, po prostu zatrudnili nowa babke i zmusili mnie do tego zebym wrocila dopiero po macierzynskim, skoro tylko papierki moglam wykonywac a na to juz maja znalezione pracownika, to w mojej pracy nie zostaje juz nic co moge wykonywac.... :ico_placzek: ach, tak, niby mam sie cieszyc ze bede miala wolne itd. Julcia chodzi dzien w dzien do opiekunki wiec sie czuje jak pierworodka czasami, ale i tak, praca i kariera byla dla mnie baardzo wazna, potraktowali mnie nie fair, dostaje swoja pensje co miesiac mimo ze siedze w domku ale i tak to nie to samo co wyjsc do ludzi, posmiac sie, dogladnac :ico_placzek: no nic. Stress tez nie byl za dobry dla dzidziuszka w brzuszku wiec moze to i lepiej, ale zdecydowalam sie pojsc do zwiazku, bo wciaz wisza mi kaske za nadgodziny i jest pare rzeczy na ktore sie zgadzalam tylko ze wzgledu ze zalezalo mi na pracy. teraz juz koniec smiania, niech zwiazek przejmie sprawe. Wrrr :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut i 1 gość