Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

09 paź 2009, 18:11

[center]
Prosimy o głosiki


http://www.wodamamaija.pl/konkurs/index ... /show/3397


:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Dzieeeekuuujeeemyyy :-D :ico_brawa_01: [/center]

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

09 paź 2009, 21:42

Hej!
No tak, te choroby to normalka w przedszkolu :ico_zly: Musimy je przeżyć i już. Maciej prawie zdrowy, w poniedziałek lub we wtorek pójdzie do przedszkola :ico_brawa_01: Zobaczymy kiedy znowu choróbsko przyniesie.
mery, jak wyniki małego??
riterko, niedługo minie ci połowa ciąży. Dobrze, że Jasia wypisałaś z przedszkola.
edulitko, dobrze że malutka tak ładnie przybiera na wadze. I pomyśleć, że dopiero teraz powinna się urodzić...
asiu, nie będziesz jedyna :ico_oczko:
iwciu, a Bartek chodzi do przedszkola??

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 paź 2009, 09:49

hello

chloe- nic nie wyszło wszystko ok. jeszcze jutro jeden wynik trzeba odebrać podejrzewam ze tez nic nie wyjdzie, a dzis Daniel zawózł wymaz z nosa do zbadania, coc szczerze mówiąc odkad odstawiłam bioparox kataru nie ma rano pociaga nosem ale mało wysmarkuje więc nie wiem co o tym mysleć.

Asiu- mnie też nie policzyłaś :-D a nie planuje powiekszenia rodziny :ico_haha_01:

Pogoda fatalna, ja małego posle do przedszkola dopiero chyba na koniec pażdziernika po urodzinach, 24 w sobote robimy imprezę bo wypadaja w środę i nikt by nie przyjechał.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 paź 2009, 10:50

Witam !!!! U nas tez pogoda paskudna :ico_olaboga: Dziewczyny w przedszkolu i w szkole, a ja ide na 14 i tak przez 2 tyg. mam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Własnie skończyłam prasowanie bo miałam cała góre.

Ja tez robie Matyldzie 24 urodzinki bo 26 to poniedziałek i ide do pracy :-)

Ja tez narazie nie planuje nastepnego (trzeciego), chodz nigdy nie mów nigdy :ico_oczko:

Widze że wszystkie chorowitki pomału wracaja do zdrowia, no nasza też. Ale niewiem czy wam pisałam że moja w przedszkolu to juz teraz może jeśc sam suchy chleb, albo bułkę. A i no ziemniaki :ico_olaboga: Bo ten kaszel który ją dusił ostatnio to alergiczny prawdo podobie za duzo masła. Ja jej w domu smaruje margaryną śniadniową, a w przedszkolu masło dają i chyba już za dużo tego. Mam skierowanie do allergologa.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

12 paź 2009, 15:58

dziewczynki, będzie dziewczynka :-D
waży 340g i wszystko jest ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

12 paź 2009, 17:12

WOW!!!!!!
Gratulacje dla riterki!! Wspaniała wiadomość, ale wiadomo, najważniejsze, że maleństwo sobie zdrowo rośnie!
mery, to świetnie, że wyniki w porządku.
maziu, za dużo masła?? Maciej też miał z tym problem.
Mały wraca jutro do przedszkola, już dziś by poszedł, ale go zostawiłam jeszcze.
Ja małemu w tym roku urodzin typowych nie wyprawiam. Będzie tort i tyle. Urodzinki wypadną w czwartek, na pewno rodzinka dopisze. Muszę się trzymać za kieszeń, nie wiem jak mój długo popracuje, bo jego firma upada :ico_olaboga:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

13 paź 2009, 10:19

Riterko no to super bedzie parka :ico_brawa_01: Ale wam się udało :-)

Chloee no i jak rozwiązałaś problem z tym masłem??? Wogóle tak się boje jechac do tego alergologa, mysle że to nie ma sensu bo ona nie da sobie zrobic testów :ico_noniewiem: Znając moje dziecko będzie wszystko na siłe i z płaczem, chodz nie wiem jak utrzymac tak małemu dziecku ręke bez ruchu przez 15min. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Nie wiem jak u was ale u nas strasznie zimino, kurcze nie założyłam małej rajstopek pod spodnie. Ale kozaczki i ciepłe kurtki, chusty pod szyjki i ciepłe czapeczki maja. Rano o 8 to nawet rękawiczki by się przydały :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 paź 2009, 14:22

halo

Riterko moje GRATULACJE!!!!! Maleńka będzie mieć starszego brata :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Życzę dalej zdrówka chorowitkom, u nas kaszelek ale to podobno normalne po tym antybiotyku który dostała.
Z tą alergią macie Maziu urwanie głowy, u nas na szczęście od roku spokój, mała je wszystko. Pije nawet zwykłe mleko :-)

U nas też zimno, za dnia 10-12 stopni, dużo pada ciężko utrafić spacer bez deszczu, ale trza się troszkę hartować :)

Co do urodzinek to my byliśmy tylko w czwórkę :)

Chloe, Mery to co zakładamy klub :-D ??

Co do przedszkola to czekam do pn, ale sądzę, że ponieważ ma ten metal w rączce to poczekam do końca roku...

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

13 paź 2009, 14:32

Hej!
maziu, ja Maciejowi po prostu przestałam podawać masło i jadł tylko margarynę bazmleczną. A margaryny i masło to jadłby jak batoniki :-D Obecnie znów próbujemy dawać mleczne produkty,
Maciej był dziś w przedszkolu, odebrałam go o 11.45. Wyobraźcie sobie, że pani miała grupkę pięcioro dzieci, a wsześniej była z nimi na dworze :ico_zly: :ico_nienie: :ico_puknij: .Po co?? U nas też jest straaaasznie zimno! Jutro idę na akademię, bo świętujemy :-D I muszę się pochwalić, że w tym roku też dostanę nagrodę pieniężną :ico_wstydzioch: :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

15 paź 2009, 10:40

dla Joachimka wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość